Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT)

Ostrava (31. 5. 2022)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 31.5.2022 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 134 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 =PB 10.83 0.126
2 117 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10.84 0.160
3 133 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 8 SB 10.87 0.153
4 132 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovakiaSlovakia 6 SB 11.02 0.161
5 116 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.20 0.132
127 Evan O´HanlonEvan O´Hanlon 88 AustriaAustria 2 DNS
119 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 31.5.2022 - 15:05) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 10.71 0.142
2 139 Vasyl MakukhVasyl Makukh 00 UkraineUkraine 6 =SB 10.75 0.153
3 123 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.80 0.151
4 126 Michał GorkowiczMichał Gorkowicz 05 PolandPoland 4 10.82 0.184
5 122 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.95 0.134
6 130 Fahad AlmarwaniFahad Almarwani 01 Saudi ArabiaSaudi Arabia 7 SB 11.03 0.163
7 120 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.17 0.157
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 31.5.2022 - 15:10) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Bradley LestradeBradley Lestrade 01 SwitzerlandSwitzerland 6 SB 10.55 0.179
2 135 Daniel LöhrerDaniel Löhrer 98 SwitzerlandSwitzerland 7 PB 10.60 0.148
3 141 Andrii VasylievAndrii Vasyliev 01 UkraineUkraine 1 SB 10.66 0.152
4 125 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 =SB 10.70 0.138
5 140 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 2 SB 10.72 0.151
6 138 Oleksandr SosnovenkoOleksandr Sosnovenko 03 UkraineUkraine 3 10.73 0.146
7 137 Sylvain ChuardSylvain Chuard 96 SwitzerlandSwitzerland 5 10.77 0.147
131 Nasser Mohamed AbduNasser Mohamed Abdu 02 Saudi ArabiaSaudi Arabia 4 DQ 16.8 -0.036
Celkem 8 závodníků
Běh A (út, 31.5.2022 - 17:35) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Reece PrescodReece Prescod 96 United KingdomUnited Kingdom 8 PB 09.93 0.135
2 Yohan BlakeYohan Blake 89 JamaicaJamaica 3 SB 10.05 0.137
3 Zharnel HughesZharnel Hughes 95 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 10.05 0.139
4 Akani SimbineAkani Simbine 93 South AfricaSouth Africa 4 SB 10.06 0.146
5 Yupun AbeykoonYupun Abeykoon 94 Sri LankaSri Lanka 6 10.08 0.159
6 Elijah HallElijah Hall 94 United StatesUnited States 7 SB 10.08 0.137
7 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 2 10.44 0.139
8 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 1 10.47 0.150
Celkem 8 závodníků
Běh B (út, 31.5.2022 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nethaneel Mitchell-BlakeNethaneel Mitchell-Blake 94 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 10.10 0.134
2 Abdullah Abkar MohammedAbdullah Abkar Mohammed 97 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 10.15 0.149
3 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CanadaCanada 5 SB 10.20 0.145
4 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 2 =PB 10.33 0.152
5 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 10.34 0.172
6 Fahhad Mohammed AlsubaieFahhad Mohammed Alsubaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 SB 10.48 0.160
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 7 10.68 0.168
David KolářDavid Kolář 97 Czech RepublicCzech Republic 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Reece PrescodReece Prescod 96 United KingdomUnited Kingdom 8 PB 09.93 0.135
2 Yohan BlakeYohan Blake 89 JamaicaJamaica 3 SB 10.05 0.137
2 Zharnel HughesZharnel Hughes 95 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 10.05 0.139
4 Akani SimbineAkani Simbine 93 South AfricaSouth Africa 4 SB 10.06 0.146
5 Yupun AbeykoonYupun Abeykoon 94 Sri LankaSri Lanka 6 10.08 0.159
6 Elijah HallElijah Hall 94 United StatesUnited States 7 SB 10.08 0.137
7 Nethaneel Mitchell-BlakeNethaneel Mitchell-Blake 94 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 10.10 0.134
8 Abdullah Abkar MohammedAbdullah Abkar Mohammed 97 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 10.15 0.149
9 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CanadaCanada 5 SB 10.20 0.145
10 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 2 =PB 10.33 0.152
11 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 10.34 0.172
12 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 2 10.44 0.139
13 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 1 10.47 0.150
14 Fahhad Mohammed AlsubaieFahhad Mohammed Alsubaie 94 Saudi ArabiaSaudi Arabia 8 SB 10.48 0.160
15 136 Bradley LestradeBradley Lestrade 01 SwitzerlandSwitzerland 6 SB 10.55 0.179
16 135 Daniel LöhrerDaniel Löhrer 98 SwitzerlandSwitzerland 7 PB 10.60 0.148
17 141 Andrii VasylievAndrii Vasyliev 01 UkraineUkraine 1 SB 10.66 0.152
18 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 7 10.68 0.168
19 125 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 =SB 10.70 0.138
20 124 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 10.71 0.142
21 140 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 2 SB 10.72 0.151
22 138 Oleksandr SosnovenkoOleksandr Sosnovenko 03 UkraineUkraine 3 10.73 0.146
23 139 Vasyl MakukhVasyl Makukh 00 UkraineUkraine 6 =SB 10.75 0.153
24 137 Sylvain ChuardSylvain Chuard 96 SwitzerlandSwitzerland 5 10.77 0.147
25 123 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.80 0.151
26 126 Michał GorkowiczMichał Gorkowicz 05 PolandPoland 4 10.82 0.184
27 134 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 =PB 10.83 0.126
28 117 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 10.84 0.160
29 133 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 8 SB 10.87 0.153
30 122 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.95 0.134
31 132 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovakiaSlovakia 6 SB 11.02 0.161
32 130 Fahad AlmarwaniFahad Almarwani 01 Saudi ArabiaSaudi Arabia 7 SB 11.03 0.163
33 120 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.17 0.157
34 116 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.20 0.132
127 Evan O´HanlonEvan O´Hanlon 88 AustriaAustria 2 DNS
119 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
131 Nasser Mohamed AbduNasser Mohamed Abdu 02 Saudi ArabiaSaudi Arabia 4 DQ 16.8 -0.036
David KolářDavid Kolář 97 Czech RepublicCzech Republic 1 DNS

100 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (út, 31.5.2022 - 15:27) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 14.00 0.179
2 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.02 0.250
3 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.18 0.209
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK DrevníkyFK Drevníky 2 15.30 0.177
5 Monika FintorováMonika Fintorová 76 SlovakiaSlovakia 3 15.66 0.218
6 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 16.06 0.443
7 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 16.06 0.232
8 Pavel KonečnýPavel Konečný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 16.17 0.226
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 31.5.2022 - 15:33) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.15 0.116
2 Ivan JankoIvan Janko 77 SlovakiaSlovakia 3 12.38 0.146
3 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.31 0.171
4 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.37 0.194
5 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.49 0.171
6 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 13.59 0.198
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.71 0.170
8 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 14.16 0.208
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.15 0.116
2 Ivan JankoIvan Janko 77 SlovakiaSlovakia 3 12.38 0.146
3 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.31 0.171
4 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.37 0.194
5 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.49 0.171
6 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 13.59 0.198
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.71 0.170
8 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 14.00 0.179
9 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 14.16 0.208
10 Jana ČesákováJana Česáková 69 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.02 0.250
11 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.18 0.209
12 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK DrevníkyFK Drevníky 2 15.30 0.177
13 Monika FintorováMonika Fintorová 76 SlovakiaSlovakia 3 15.66 0.218
14 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 16.06 0.443
15 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 16.06 0.232
16 Pavel KonečnýPavel Konečný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 16.17 0.226

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 31.5.2022 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.92 0.154
2 157 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.94 0.209
3 149 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 12.03 0.189
4 145 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.12 0.201
5 143 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.14 0.204
6 146 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.31 0.192
7 147 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.37 0.181
144 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 31.5.2022 - 14:55) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.59 0.148
2 153 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 11.71 0.170
3 155 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 11.75 0.169
4 142 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 11.84 0.150
5 150 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 =PB 11.86 0.149
6 152 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.89 0.154
151 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ 16.8 0.075
156 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.59 0.148
2 153 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 11.71 0.170
3 155 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 11.75 0.169
4 142 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 11.84 0.150
5 150 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 =PB 11.86 0.149
6 152 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.89 0.154
7 148 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.92 0.154
8 157 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.94 0.209
9 149 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 12.03 0.189
10 145 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.12 0.201
11 143 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.14 0.204
12 146 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.31 0.192
13 147 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.37 0.181
144 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
151 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ 16.8 0.075
156 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 31.5.2022 - 15:51) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 OlomoucOlomouc 5 16.41
2 Daniel HudecDaniel Hudec 15 BratislavaBratislava 4 16.53
3 Petr IrelandPetr Ireland 15 BlanskoBlansko 3 16.92
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 15 ProstějovProstějov 6 17.01
5 Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík 15 Český TěšínČeský Těšín 7 17.08
6 Tomáš OvčáčíkTomáš Ovčáčík 15 VyškovVyškov 8 17.40
7 Alexej IvanAlexej Ivan 15 KošiceKošice 1 17.49
8 Eliáš MikaEliáš Mika 15 HavířovHavířov 2 17.50
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 31.5.2022 - 15:44) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ChovancováSára Chovancová 15 BratislavaBratislava 4 16.92
2 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 Český TěšínČeský Těšín 7 17.35
3 Sára DubovickáSára Dubovická 15 Stará BystricaStará Bystrica 5 17.37
4 Niki Van KnippenberghNiki Van Knippenbergh 15 LamačLamač 6 17.38
5 Bianka BorákováBianka Boráková 15 MalackyMalacky 8 17.43
6 Ivana ZemánkováIvana Zemánková 15 SlovenskoSlovensko 2 17.52
7 Denisa BotkováDenisa Botková 15 OlomoucOlomouc 1 17.70
8 Tamara GurovičováTamara Gurovičová 15 SlovenskoSlovensko 3 17.92
Celkem 8 závodníků