Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (3. - 5. 6. 2022)

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 4.6.2022 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Devítiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 15 PB 14.67 X 14.67 14.53 14.67 769
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 16 13.80 13.03 13.58 13.80 13.80 716
3 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolek ATLETIKA Polička, spolek
07 13 12.56 11.12 11.83 12.56 12.56 640
4 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14 12.12 11.99 12.12 X 12.12 614
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
07 12 SB 11.45 10.38 11.45 X 11.45 573
6 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 10 PB 11.41 11.41 11.34 11.05 11.41 571
7 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
07 6 PB 11.25 10.15 11.25 10.38 11.25 561
8 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 11 PB 11.03 11.03 10.60 10.79 11.03 548
9 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5 PB 10.43 10.39 10.13 10.43 10.43 512
10 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 7 PB 10.37 10.37 09.93 10.17 10.37 508
11 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 9 PB 10.22 10.13 09.41 10.22 10.22 499
12 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
07 8 09.26 08.05 09.21 09.26 9.26 441
13 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 09.22 08.46 05.74 09.22 9.22 439
14 David BímanDavid Bíman
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
07 4 09.01 08.59 08.59 09.01 9.01 426
15 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 08.80 07.15 X 08.80 8.80 414
16 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 08.22 08.22 07.06 07.84 8.22 379
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 14 SB 13.40 12.56 13.40 X 13.40 754
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
97 13 12.38 12.31 12.38 X 12.38 686
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 12 12.28 12.28 11.85 12.17 12.28 680
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina AK Bílina
01 11 PB 11.85 11.85 11.50 11.42 11.85 651
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
02 8 SB 11.60 11.33 11.52 11.60 11.60 635
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 10 11.39 11.14 11.39 10.42 11.39 621
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 3 PB 11.36 10.53 11.27 11.36 11.36 619
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
97 9 SB 10.82 10.82 10.55 10.73 10.82 583
9 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 7 SB 10.51 10.51 09.68 09.27 10.51 563
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 5 PB 10.16 10.16 10.02 10.15 10.16 540
11 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 4 PB 10.00 09.55 10.00 09.93 10.00 529
12 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 PB 09.98 08.79 09.78 09.98 9.98 528
13 Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 6 SB 09.85 08.99 09.85 09.51 9.85 520
14 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 1 PB 09.33 08.81 08.60 09.33 9.33 486
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 14 PB 12.61 12.14 12.61 X 12.61 702
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 13 11.59 10.85 10.86 11.59 11.59 634
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
04 10 PB 10.80 X 10.80 09.41 10.80 582
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 9 PB 10.40 09.91 09.99 10.40 10.40 556
5 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 8 09.83 09.83 09.51 09.58 9.83 518
6 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 7 PB 09.72 09.02 09.64 09.72 9.72 511
7 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 12 09.68 09.68 09.58 09.31 9.68 509
8 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 11 09.20 08.76 08.64 09.20 9.20 477
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
04 2 PB 09.08 09.08 07.74 08.24 9.08 469
10 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 08.91 08.58 X 08.91 8.91 458
11 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 4 08.90 08.90 08.67 08.34 8.90 458
12 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 5 08.71 08.48 08.71 08.39 8.71 445
13 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 PB 08.10 07.57 08.10 07.20 8.10 406
14 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 08.07 08.07 07.61 X 8.07 404
Celkem 14 závodníků