Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Letní olympiáda dětí a mládeže

Olomouc (28. - 30. 6. 2022)

skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 28.6.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81
1 81 Michal RadaMichal Rada
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
07 10 1.75 q - - - - O
2 339 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 8 1.75 q - XXO O O O
3 371 Pavel HýblPavel Hýbl
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
07 9 1.75 q O O O O XO
4 231 Tadeáš BernýTadeáš Berný
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
07 7 1.75 q O O XXO O XO
5 304 Ondřej FormanOndřej Forman
Vysočina Vysočina
07 6 1.70 q O O O XO XXX
6 11 Lukáš MarešLukáš Mareš
Praha Praha
07 1 PB 1.70 O O XO XO XXX
7 164 Matěj NosMatěj Nos
Ústecký kraj Ústecký kraj
07 5 1.70 O O O XXO XXX
8= 103 Jakub FialaJakub Fiala
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
07 3 1.65 O O O XXX
8= 4 Matyáš FišerMatyáš Fišer
Praha Praha
07 2 1.65 O O O XXX
10 49 Jakub StrnadJakub Strnad
Středočeský kraj Středočeský kraj
07 4 1.55 O XXX
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (út, 28.6.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81
1= 442 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
Zlínský kraj Zlínský kraj
07 9 1.75 q - O O O O
1= 40 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
Středočeský kraj Středočeský kraj
07 3 PB 1.75 q O O O O O
1= 342 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 10 1.75 q - - O O O
4 412 Oliver SysloOliver Syslo
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
07 7 1.75 q - O O O XO
5 193 Sebastien FormanSebastien Forman
Liberecký kraj Liberecký kraj
07 5 PB 1.75 q - O O XO XO
6 273 Michal PražákMichal Pražák
Pardubický kraj Pardubický kraj
07 8 1.70 q - - XO O XXX
7 163 Filip MoulisFilip Moulis
Ústecký kraj Ústecký kraj
08 4 =PB 1.70 q O O O XO XXX
8 267 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Pardubický kraj Pardubický kraj
07 6 1.70 O O O XXO XXX
9 116 Matěj ZajícMatěj Zajíc
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
07 2 PB 1.70 O O XO XXO XXX
10 316 David ZápařkaDavid Zápařka
Vysočina Vysočina
08 1 1.60 XXO XXO XXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,90 1,92
1 442 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
Zlínský kraj Zlínský kraj
07 11 PB 1.90 - O O O O XO XO O O XXX
2 81 Michal RadaMichal Rada
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
07 12 1.88 - - - O XO O O O XXX
3 339 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 8 PB 1.85 O O XO XO O XO XXO XXX
4 342 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 10 1.82 - O - O O O XXX
5 412 Oliver SysloOliver Syslo
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
07 6 PB 1.79 O O O O XXO XXX
6 371 Pavel HýblPavel Hýbl
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
07 7 1.76 O O O O XXX
7 40 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
Středočeský kraj Středočeský kraj
07 9 PB 1.76 O O XO XO XXX
8 193 Sebastien FormanSebastien Forman
Liberecký kraj Liberecký kraj
07 5 PB 1.76 - O O XXO XXX
9 304 Ondřej FormanOndřej Forman
Vysočina Vysočina
07 2 1.71 O O XXO XXX
10 231 Tadeáš BernýTadeáš Berný
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
07 4 1.66 O O XXX
163 Filip MoulisFilip Moulis
Ústecký kraj Ústecký kraj
08 1 NM XXX
273 Michal PražákMichal Pražák
Pardubický kraj Pardubický kraj
07 3 NM - - - - XXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 28.6.2022 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58
1= 403 Štěpán HolasŠtěpán Holas
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 11 PB 1.58 q - O O O O O
1= 338 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 13 1.58 q - - - - O O
3 266 Denis GultDenis Gult
Pardubický kraj Pardubický kraj
09 8 PB 1.58 q O O O O O XO
4 139 Richard VaculíkRichard Vaculík
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
09 10 PB 1.58 q O O O XO XXO XXO
5= 340 Robin ChládekRobin Chládek
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 12 1.55 q O O O XO XO XXX
5= 238 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
09 6 PB 1.55 q O O XO O XO XXX
7 114 Dominik TuškaDominik Tuška
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
09 9 =PB 1.55 q O O O XO XXO XXX
8 76 Jan KubákJan Kubák
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
09 5 1.50 XO XXO XXO O XXX
9 71 Matěj BouškaMatěj Bouška
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
09 7 1.50 O XXO XO XXO XXX
10 376 Saša MarekSaša Marek
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 2 1.40 XXO O XXX
11 208 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
Liberecký kraj Liberecký kraj
09 1 PB 1.40 O XO XXX
12= 171 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
Ústecký kraj Ústecký kraj
09 4 1.35 O XXX
12= 207 Filip StádníkFilip Stádník
Liberecký kraj Liberecký kraj
09 3 1.35 O XXX
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (út, 28.6.2022 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58
1 280 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
Pardubický kraj Pardubický kraj
09 4 PB 1.58 q O O O O O O
2 12 Jakub MatoušekJakub Matoušek
Praha Praha
09 6 PB 1.58 q O O O - XO XO
3 106 Miroslav ManMiroslav Man
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
09 8 =PB 1.55 q O O O O O XXX
4 306 Josef HolemářJosef Holemář
Vysočina Vysočina
09 9 1.55 q O O O O XO XXX
5 45 Filip MotlFilip Motl
Středočeský kraj Středočeský kraj
09 10 1.55 q O O O XO XXO XXX
6 305 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
Vysočina Vysočina
09 3 PB 1.55 XO O O XO XXO XXX
7= 41 Martin MacounMartin Macoun
Středočeský kraj Středočeský kraj
09 12 1.50 XO O O O XXX
7= 5 Demčenko Daniel GasiúnasDemčenko Daniel Gasiúnas
Praha Praha
09 1 PB 1.50 O XO O O XXX
9 411 Daniel PekárekDaniel Pekárek
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 5 1.45 O O O XXX
10 439 Alexandr PelcAlexandr Pelc
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 7 1.45 O XO O XXX
11 447 Max ŠrotířMax Šrotíř
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 11 1.45 O XO XO XXX
12 232 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
09 2 1.40 O O XXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,73 1,77 1,80 1,83 1,85
1 338 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 12 NL 1.83 - - - - O O O - O XO O XO XO O XXX
2 403 Štěpán HolasŠtěpán Holas
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 11 PB 1.67 O O O O O XO O XO XXO XXX
3 266 Denis GultDenis Gult
Pardubický kraj Pardubický kraj
09 9 PB 1.61 O O O O XO O XXX
4 12 Jakub MatoušekJakub Matoušek
Praha Praha
09 8 PB 1.61 O XXO O XO XO O XXX
5 280 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
Pardubický kraj Pardubický kraj
09 10 PB 1.59 - O O O O XXX
6 114 Dominik TuškaDominik Tuška
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
09 2 PB 1.56 O O O XO XXX
7 139 Richard VaculíkRichard Vaculík
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
09 7 1.56 O O XO XXO XXX
8 340 Robin ChládekRobin Chládek
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 4 1.51 O O O XXX
9 306 Josef HolemářJosef Holemář
Vysočina Vysočina
09 5 1.51 O O XO XXX
10 238 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
09 3 1.51 O XO XO XXX
11 45 Filip MotlFilip Motl
Středočeský kraj Středočeský kraj
09 1 1.51 O XO XXO XXX
12 106 Miroslav ManMiroslav Man
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
09 6 1.46 XO O XXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,69 1,71 1,73
1 252 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
08 12 PB 1.71 - - O - O O XO XO XO O XXX
2 26 Nicole KrutilováNicole Krutilová
Praha Praha
07 11 =PB 1.69 - - O O O O O XO O X- XX
3 282 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
Pardubický kraj Pardubický kraj
07 5 PB 1.67 - O XO O O XO XXO XO XXX
4 66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
Středočeský kraj Středočeský kraj
08 3 1.64 - - O O O XO O X r
5 351 Barbora BrožováBarbora Brožová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 PB 1.64 O O O XO O O XXO XXX
6= 359 Jitka NečasováJitka Nečasová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 4 1.61 - O O O XO XO XXX
6= 87 Tereza ČápováTereza Čápová
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
07 6 1.61 O O O XO O XO XXX
8 23 Eliška JarošováEliška Jarošová
Praha Praha
08 7 1.58 - O XO XO O XXX
9 146 Martina KapicováMartina Kapicová
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
08 10 PB 1.58 O O O O XO XXX
10 181 Michaela KáňováMichaela Káňová
Ústecký kraj Ústecký kraj
07 9 =PB 1.58 O O O XO XXO XXX
11 57 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
Středočeský kraj Středočeský kraj
07 8 1.55 O O O O XXX
12 229 Tereza TužováTereza Tužová
Liberecký kraj Liberecký kraj
07 2 1.50 O O O XXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 28.6.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56
1= 23 Eliška JarošováEliška Jarošová
Praha Praha
08 6 1.56 q - - O O O
1= 57 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
Středočeský kraj Středočeský kraj
07 7 1.56 q O O O O O
1= 181 Michaela KáňováMichaela Káňová
Ústecký kraj Ústecký kraj
07 5 1.56 q - O O O O
1= 252 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
08 10 1.56 q - - O - O
5= 282 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
Pardubický kraj Pardubický kraj
07 8 1.56 q - O O O XO
5= 359 Jitka NečasováJitka Nečasová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
07 9 1.56 q - - O O XO
7 389 Julie MachytkováJulie Machytková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
07 3 =PB 1.51 - O O XXO XXX
8 332 Nina ŠinclováNina Šinclová
Vysočina Vysočina
07 2 PB 1.51 O O XXO XXO XXX
9 328 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Vysočina Vysočina
08 4 1.46 O XXO O XXX
10 216 Viktorie KlozováViktorie Klozová
Liberecký kraj Liberecký kraj
08 1 1.41 O O XXX
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (út, 28.6.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56
1= 146 Martina KapicováMartina Kapicová
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
08 2 PB 1.56 q O O O O O
1= 26 Nicole KrutilováNicole Krutilová
Praha Praha
07 9 1.56 q - - O O O
3 87 Tereza ČápováTereza Čápová
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
07 7 1.56 q O O O XO O
4 66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
Středočeský kraj Středočeský kraj
08 8 1.56 q - - - O XO
5 229 Tereza TužováTereza Tužová
Liberecký kraj Liberecký kraj
07 5 1.56 q O O O XO XO
6 351 Barbora BrožováBarbora Brožová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 6 1.56 q O O O O XXO
7 454 Vendula MikováVendula Miková
Zlínský kraj Zlínský kraj
07 4 1.51 - - - O XXX
8 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
07 1 1.46 O XO O XXX
120 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
07 3 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 28.6.2022 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,48 1,51 1,54
1= 144 Tereza FischerováTereza Fischerová
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
09 9 1.51 q - O O O O O
1= 386 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 6 PB 1.51 q O O O O O O
3 54 Adéla CaisováAdéla Caisová
Středočeský kraj Středočeský kraj
09 8 1.51 q - - O XXO O O
4 65 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
Středočeský kraj Středočeský kraj
10 10 1.51 q - - O O O XO
5 21 Nelly ČadováNelly Čadová
Praha Praha
09 4 PB 1.48 q O O O O XO XXX
6 452 Tereza KozlováTereza Kozlová
Zlínský kraj Zlínský kraj
10 3 =PB 1.43 q O O XO XO XXX
7 391 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 7 1.43 O O O XXO XXX
8 283 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
Pardubický kraj Pardubický kraj
09 2 1.38 O O O XXX
9 94 Lucie PaťhováLucie Paťhová
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
09 5 1.38 O - XO XXX
10 225 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
Liberecký kraj Liberecký kraj
10 1 1.33 O O XXX
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (út, 28.6.2022 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,48 1,51 1,54
1 175 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
Ústecký kraj Ústecký kraj
09 10 1.51 q O O O O XXO XO
2 317 Sofie BártováSofie Bártová
Vysočina Vysočina
09 8 =PB 1.51 q O O O O O XXO
3 185 Monika NedorostováMonika Nedorostová
Ústecký kraj Ústecký kraj
09 5 PB 1.48 q O O O O XXO XXX
4 29 Lucie MaredováLucie Maredová
Praha Praha
10 7 1.43 q O O O O XXX
5= 147 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
10 9 1.43 q - O O XO XXX
5= 363 Natálie SkálováNatálie Skálová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 11 1.43 q O O O XO XXX
7 93 Valentýna MachartováValentýna Machartová
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
10 4 1.43 O O O XXO XXX
8 118 Nicol BoudováNicol Boudová
Plzeňský kraj Plzeňský kraj
09 3 PB 1.43 O O XO XXO XXX
9 258 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj
09 1 =PB 1.38 O O XO XXX
10= 221 Ema LhotákováEma Lhotáková
Liberecký kraj Liberecký kraj
09 6 1.28 O XXX
10= 330 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Vysočina Vysočina
10 2 1.28 O XXX
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,34 1,39 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,61
1 65 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
Středočeský kraj Středočeský kraj
10 9 1.56 - O XO O O O XXO X r
2= 144 Tereza FischerováTereza Fischerová
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
09 11 1.53 O O O O O O XXX
2= 54 Adéla CaisováAdéla Caisová
Středočeský kraj Středočeský kraj
09 10 PB 1.53 - O O O O O XXX
4= 317 Sofie BártováSofie Bártová
Vysočina Vysočina
09 7 PB 1.53 O O O O O XO XXX
4= 386 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 12 PB 1.53 O O O O O XO XXX
6 21 Nelly ČadováNelly Čadová
Praha Praha
09 6 PB 1.50 O O O O O - X r
7 185 Monika NedorostováMonika Nedorostová
Ústecký kraj Ústecký kraj
09 5 PB 1.50 O O O XO XO XXX
8 175 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
Ústecký kraj Ústecký kraj
09 8 1.50 O O O XXO XXO XXX
9 29 Lucie MaredováLucie Maredová
Praha Praha
10 4 1.44 O O O XXX
10 363 Natálie SkálováNatálie Skálová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 3 1.44 O O XXO XXX
11 452 Tereza KozlováTereza Kozlová
Zlínský kraj Zlínský kraj
10 1 1.39 O O XXX
12 147 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Karlovarský kraj Karlovarský kraj
10 2 1.39 O XO XXX
Celkem 12 závodníků