Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Olomouc (28. - 30. 6. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (út, 28.6.2022 - 11:00) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Michal PražákMichal Pražák 07 Pardubický krajPardubický kraj 4 NL 07.09 Q
2 268 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 6 PB 07.29 Q
3 375 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 PB 07.42 Q
4 102 Jakub ČadekJakub Čadek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 PB 07.44 q
5 304 Ondřej FormanOndřej Forman 07 VysočinaVysočina 7 PB 07.53
6 140 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 PB 07.54
7 434 Daniel SommerDaniel Sommer 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 07.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 28.6.2022 - 11:05) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 NL 07.13 Q
2 405 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 PB 07.27 Q
3 346 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 PB 07.34 Q
4 407 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.45 q
5 197 David ChristlDavid Christl 07 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 07.67
6 310 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 VysočinaVysočina 7 07.69
7 349 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 28.6.2022 - 11:10) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PrahaPraha 3 07.26 Q
2 70 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 07.39 Q
3 155 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.41 Q
4 73 Martin DušekMartin Dušek 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 07.43 q
5 168 Jan SoukupJan Soukup 07 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.58
6 436 Martin MacháňMartin Macháň 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 07.66
7 137 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 07.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 28.6.2022 - 11:15) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 241 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 07.28 Q
2 48 Adam PernicaAdam Pernica 07 Středočeský krajStředočeský kraj 4 PB 07.31 Q
3 370 Nikolas HusNikolas Hus 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 PB 07.38 Q
4 52 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 =PB 07.48 q
5 237 David JežekDavid Ježek 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 PB 07.57
6 209 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 07.71
7 104 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 07.72
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Michal PražákMichal Pražák 07 Pardubický krajPardubický kraj 4 NL 07.09 Q
2 18 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 NL 07.13 Q
3 7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PrahaPraha 3 07.26 Q
4 405 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 PB 07.27 Q
5 241 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 07.28 Q
6 268 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 6 PB 07.29 Q
7 48 Adam PernicaAdam Pernica 07 Středočeský krajStředočeský kraj 4 PB 07.31 Q
8 346 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 PB 07.34 Q
9 370 Nikolas HusNikolas Hus 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 PB 07.38 Q
10 70 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 07.39 Q
11 155 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.41 Q
12 375 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 PB 07.42 Q
13 73 Martin DušekMartin Dušek 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 07.43 q
14 102 Jakub ČadekJakub Čadek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 PB 07.44 q
15 407 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.45 q
16 52 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 =PB 07.48 q
17 304 Ondřej FormanOndřej Forman 07 VysočinaVysočina 7 PB 07.53
18 140 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 PB 07.54
19 237 David JežekDavid Ježek 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 PB 07.57
20 168 Jan SoukupJan Soukup 07 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.58
21 436 Martin MacháňMartin Macháň 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 07.66
22 197 David ChristlDavid Christl 07 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 07.67
23 310 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 VysočinaVysočina 7 07.69
24 349 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.70
25 209 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 07.71
26 104 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 07.72
27 434 Daniel SommerDaniel Sommer 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 07.72
28 137 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 07.76

60 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 28.6.2022 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Michal PražákMichal Pražák 07 Pardubický krajPardubický kraj 4 NL 07.12 Q
2 241 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 PB 07.26 Q
3 405 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.31 Q
4 73 Martin DušekMartin Dušek 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 07.44
5 70 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 PB 07.45
6 346 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 07.52
7 375 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 07.52
8 52 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 Středočeský krajStředočeský kraj 1 07.53
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (út, 28.6.2022 - 15:07) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 07.23 Q
2 7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PrahaPraha 5 PB 07.39 Q
3 268 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 6 07.42 Q
4 155 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 07.43 q
5 48 Adam PernicaAdam Pernica 07 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.44 q
6 370 Nikolas HusNikolas Hus 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.46
7 102 Jakub ČadekJakub Čadek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.54
8 407 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 07.55
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Michal PražákMichal Pražák 07 Pardubický krajPardubický kraj 4 NL 07.12 Q
2 18 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 4 07.23 Q
3 241 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 PB 07.26 Q
4 405 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.31 Q
5 7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PrahaPraha 5 PB 07.39 Q
6 268 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 6 07.42 Q
7 155 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 07.43 q
8 48 Adam PernicaAdam Pernica 07 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.44 q
9 73 Martin DušekMartin Dušek 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 07.44
10 70 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 PB 07.45
11 370 Nikolas HusNikolas Hus 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.46
12 346 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 07.52
13 375 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 07.52
14 52 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 Středočeský krajStředočeský kraj 1 07.53
15 102 Jakub ČadekJakub Čadek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.54
16 407 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 07.55

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 11:40) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Michal PražákMichal Pražák 07 Pardubický krajPardubický kraj 4 NL 07.04
2 18 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 PrahaPraha 5 PB 07.10
3 48 Adam PernicaAdam Pernica 07 Středočeský krajStředočeský kraj 1 PB 07.24
4 241 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.25
5 155 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 07.34
6 7 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PrahaPraha 6 PB 07.35
7 268 Adam JulišAdam Juliš 07 Pardubický krajPardubický kraj 7 07.38
8 405 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 4 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (út, 28.6.2022 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 Ústecký krajÚstecký kraj 4 NL 07.40 Q
2 111 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 PB 07.88 Q
3 2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 PrahaPraha 6 =PB 07.93 Q
4 39 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Středočeský krajStředočeský kraj 7 PB 07.96 Q
5 198 Michal MartinkaMichal Martinka 09 Liberecký krajLiberecký kraj 3 PB 08.01 q
6 84 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 PB 08.18
7 239 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 08.22
8 315 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 VysočinaVysočina 1 PB 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 28.6.2022 - 10:25) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 07.64 Q
2 230 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 07.85 Q
3 448 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 07.89 Q
4 367 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.91 Q
5 115 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 07.98 q
6 373 Oliver KulichOliver Kulich 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.01 q
7 14 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 PrahaPraha 6 08.10
8 435 Marek KunčarMarek Kunčar 10 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 28.6.2022 - 10:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 Pardubický krajPardubický kraj 4 PB 07.58 Q
2 300 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 VysočinaVysočina 5 PB 07.69 Q
3 348 David ŠpičkaDavid Špička 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 PB 07.82 Q
4 160 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 Ústecký krajÚstecký kraj 6 PB 07.91 Q
5 77 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 PB 08.05 q
6 190 Filip ČermákFilip Čermák 09 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.12
7 404 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 PB 08.25
8 415 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 08.36
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 Ústecký krajÚstecký kraj 4 NL 07.40 Q
2 270 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 Pardubický krajPardubický kraj 4 PB 07.58 Q
3 42 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 07.64 Q
4 300 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 VysočinaVysočina 5 PB 07.69 Q
5 348 David ŠpičkaDavid Špička 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 PB 07.82 Q
6 230 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 07.85 Q
7 111 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 PB 07.88 Q
8 448 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 07.89 Q
9 160 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 Ústecký krajÚstecký kraj 6 PB 07.91 Q
10 367 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.91 Q
11 2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 PrahaPraha 6 =PB 07.93 Q
12 39 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Středočeský krajStředočeský kraj 7 PB 07.96 Q
13 115 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 07.98 q
14 198 Michal MartinkaMichal Martinka 09 Liberecký krajLiberecký kraj 3 PB 08.01 q
14 373 Oliver KulichOliver Kulich 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 08.01 q
16 77 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 PB 08.05 q
17 14 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 PrahaPraha 6 08.10
18 190 Filip ČermákFilip Čermák 09 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.12
19 84 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 PB 08.18
20 239 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 08.22
21 404 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 PB 08.25
22 415 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 8 08.36
23 435 Marek KunčarMarek Kunčar 10 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.40
24 315 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 VysočinaVysočina 1 PB 08.56

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 28.6.2022 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 Ústecký krajÚstecký kraj 4 NL 07.42 Q
2 300 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 VysočinaVysočina 5 07.83 Q
3 230 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.92 Q
4 39 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.97 q
5 2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 PrahaPraha 7 08.05
6 115 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 PB 08.05
7 77 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.09
8 448 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 3 PB 08.12
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (út, 28.6.2022 - 14:52) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 270 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 Pardubický krajPardubický kraj 4 07.67 Q
2 42 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 PB 07.77 Q
3 111 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 07.97 Q
4 348 David ŠpičkaDavid Špička 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.02 q
5 198 Michal MartinkaMichal Martinka 09 Liberecký krajLiberecký kraj 1 08.05
6 367 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.07
7 373 Oliver KulichOliver Kulich 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 08.08
8 160 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 Ústecký krajÚstecký kraj 4 NL 07.42 Q
2 270 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 Pardubický krajPardubický kraj 4 07.67 Q
3 42 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 PB 07.77 Q
4 300 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 VysočinaVysočina 5 07.83 Q
5 230 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.92 Q
6 111 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 07.97 Q
7 39 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.97 q
8 348 David ŠpičkaDavid Špička 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.02 q
9 198 Michal MartinkaMichal Martinka 09 Liberecký krajLiberecký kraj 1 08.05
10 2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 PrahaPraha 7 08.05
11 115 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 PB 08.05
12 367 Jan DočkalJan Dočkal 10 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.07
13 373 Oliver KulichOliver Kulich 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 08.08
14 160 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.09
15 77 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.09
16 448 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský krajZlínský kraj 3 PB 08.12

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 Ústecký krajÚstecký kraj 4 NL 07.38
2 270 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 Pardubický krajPardubický kraj 5 PB 07.51
3 42 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 6 PB 07.61
4 300 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 VysočinaVysočina 3 PB 07.63
5 230 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.86
6 348 David ŠpičkaDavid Špička 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 07.89
7 111 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.91
8 39 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Středočeský krajStředočeský kraj 8 PB 07.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (út, 28.6.2022 - 10:40) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 PrahaPraha 4 07.72 Q
2 120 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 07.82 Q
3 143 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.83 Q
4 365 Stela TomanováStela Tomanová 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.01 q
5 178 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.20
6 222 Aneta LoudováAneta Loudová 08 Liberecký krajLiberecký kraj 8 08.35
7 122 Anna HockáAnna Hocká 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 28.6.2022 - 10:45) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 PB 07.84 Q
2 427 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.94 Q
3 398 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.00 Q
4 176 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 08.06 q
5 357 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 PB 08.07 q
6 149 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 PB 08.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 28.6.2022 - 10:50) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 PrahaPraha 5 07.86 Q
2 63 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 07.92 Q
3 394 Jana StratilováJana Stratilová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.04 Q
4 88 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.07
5 285 Barbora JankůBarbora Janků 07 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.14
6 255 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 08.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 28.6.2022 - 10:55) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 459 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.76 Q
2 327 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 VysočinaVysočina 6 07.90 Q
3 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 07.96 Q
4 66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.00 q
5 220 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.16
6 89 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 PrahaPraha 4 07.72 Q
2 459 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.76 Q
3 120 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 07.82 Q
4 143 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.83 Q
5 458 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 PB 07.84 Q
6 27 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 PrahaPraha 5 07.86 Q
7 327 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 VysočinaVysočina 6 07.90 Q
8 63 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 07.92 Q
9 427 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.94 Q
10 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 07.96 Q
11 398 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.00 Q
12 66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.00 q
13 365 Stela TomanováStela Tomanová 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.01 q
14 394 Jana StratilováJana Stratilová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.04 Q
15 176 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 08.06 q
16 357 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 PB 08.07 q
17 88 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.07
18 285 Barbora JankůBarbora Janků 07 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.14
19 220 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.16
20 89 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.19
21 178 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.20
22 149 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 PB 08.27
23 255 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 08.28
24 222 Aneta LoudováAneta Loudová 08 Liberecký krajLiberecký kraj 8 08.35
25 122 Anna HockáAnna Hocká 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.40

60 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 28.6.2022 - 14:30) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 PrahaPraha 4 07.65 Q
2 143 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.88 Q
3 27 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 PrahaPraha 3 07.90 Q
4 427 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 07.97
5 394 Jana StratilováJana Stratilová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 07.99
6 357 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.13
66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 8 DNS
120 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (út, 28.6.2022 - 14:37) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 459 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 4 NL 07.65 Q
2 458 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 =PB 07.84 Q
3 327 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 VysočinaVysočina 6 =PB 07.90 Q
4 63 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.91 q
5 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.92 q
6 176 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Ústecký krajÚstecký kraj 1 PB 07.96
7 398 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.05
8 365 Stela TomanováStela Tomanová 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 PB 08.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 459 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 4 NL 07.65 Q
2 22 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 PrahaPraha 4 07.65 Q
3 458 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 5 =PB 07.84 Q
4 143 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.88 Q
5 327 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 VysočinaVysočina 6 =PB 07.90 Q
6 27 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 PrahaPraha 3 07.90 Q
7 63 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.91 q
8 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.92 q
9 176 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Ústecký krajÚstecký kraj 1 PB 07.96
10 427 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 07.97
11 394 Jana StratilováJana Stratilová 08 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 07.99
12 398 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.05
13 365 Stela TomanováStela Tomanová 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 PB 08.06
14 357 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.13
66 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 8 DNS
120 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 459 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 4 NL 07.62
2 22 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 PrahaPraha 5 PB 07.68
3 458 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Zlínský krajZlínský kraj 6 07.86
4 260 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 07.87
5 143 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 PB 07.89
6 63 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.93
7 27 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 PrahaPraha 7 07.95
8 327 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 VysočinaVysočina 2 07.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.6.2022 - 11:50) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 07.86
2 62 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 07.92
3 211 Emilie HornováEmilie Hornová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 3 07.95
4 361 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.03
5 68 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.19
6 148 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 08.25
7 288 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 Pardubický krajPardubický kraj 1 08.36
8 213 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (út, 28.6.2022 - 14:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.86 Q
2 211 Emilie HornováEmilie Hornová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.01 Q
3 68 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.12 Q
4 33 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 1 08.41
5 186 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 Ústecký krajÚstecký kraj 2 08.41
6 152 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.43
7 387 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.50
8 355 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 09.00
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (út, 28.6.2022 - 14:22) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 PB 07.82 Q
2 361 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.95 Q
3 213 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 08.08 Q
4 148 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 PB 08.23 q
5 288 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 Pardubický krajPardubický kraj 2 PB 08.24 q
6 95 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.31
7 100 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.32
8 179 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.50
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 PB 07.82 Q
2 132 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.86 Q
3 361 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.95 Q
4 211 Emilie HornováEmilie Hornová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.01 Q
5 213 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 08.08 Q
6 68 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.12 Q
7 148 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 PB 08.23 q
8 288 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 Pardubický krajPardubický kraj 2 PB 08.24 q
9 95 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.31
10 100 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.32
11 33 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 1 08.41
12 186 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 Ústecký krajÚstecký kraj 2 08.41
13 152 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.43
14 387 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.50
14 179 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.50
16 355 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 09.00

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (út, 28.6.2022 - 10:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.80 Q
2 213 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.04 Q
3 355 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.14 Q
4 179 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 Ústecký krajÚstecký kraj 3 08.31 q
5 186 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.33 q
6 125 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.56
7 318 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 VysočinaVysočina 2 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 28.6.2022 - 10:05) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Emilie HornováEmilie Hornová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.91 Q
2 387 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.32 Q
3 33 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 6 08.39 Q
4 418 Kristina BastováKristina Bastová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 08.41
5 462 Lucie SrnováLucie Srnová 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.54
6 333 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 VysočinaVysočina 2 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 28.6.2022 - 10:10) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 62 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 PB 07.90 Q
2 148 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 PB 08.27 Q
3 288 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 Pardubický krajPardubický kraj 7 PB 08.32 Q
4 100 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.32 q
5 262 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 08.33
6 429 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 28.6.2022 - 10:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 361 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 PB 07.88 Q
2 68 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =PB 08.01 Q
3 95 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 PB 08.23 Q
4 152 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.23 q
5 457 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 PB 08.42
6 35 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 PrahaPraha 7 08.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.80 Q
2 361 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 PB 07.88 Q
3 62 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 PB 07.90 Q
4 211 Emilie HornováEmilie Hornová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.91 Q
5 68 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =PB 08.01 Q
6 213 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 Liberecký krajLiberecký kraj 5 08.04 Q
7 355 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 08.14 Q
8 95 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 PB 08.23 Q
9 152 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.23 q
10 148 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 PB 08.27 Q
11 179 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 Ústecký krajÚstecký kraj 3 08.31 q
12 288 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 Pardubický krajPardubický kraj 7 PB 08.32 Q
13 387 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.32 Q
14 100 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.32 q
15 262 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 08.33
15 186 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.33 q
17 33 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 6 08.39 Q
18 418 Kristina BastováKristina Bastová 09 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 08.41
19 457 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Zlínský krajZlínský kraj 2 PB 08.42
20 429 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.46
21 462 Lucie SrnováLucie Srnová 10 Zlínský krajZlínský kraj 3 08.54
22 35 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 PrahaPraha 7 08.54
23 125 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.56
24 318 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 VysočinaVysočina 2 08.66
25 333 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 VysočinaVysočina 2 08.81