Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Hodonín (24. - 25. 6. 2022)

1500 m - Muži

(so, 25.6.2022 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 159 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15 3:38.06
2 314 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:41.61
3 280 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 PB 3:41.84
4 40 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 3:42.82
5 201 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 PB 3:42.86
6 45 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 PB 3:43.15
7 338 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 3:47.88
8 275 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 3:48.10
9 161 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 3:48.22
10 346 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 3:48.62
11 393 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 3:49.17
12 335 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 3:54.07
13 501 Jonáš HubáčekJonáš Hubáček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 3:54.46
510 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNF
312 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400312Davidík Jakub (DUKPR)57.81
800312Davidík Jakub (DUKPR)1:58.99
1200159Sasínek Filip (AKHOD)2:56.52
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 25.6.2022 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 137 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:28.03
2 481 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 4:28.57
3 244 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 4:30.62
4 65 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 4:31.27
5 474 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 4:31.41
6 30 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 4:33.60
7 387 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:34.65
8 430 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:37.06
9 114 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 4:37.83
10 386 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 4:38.12
11 246 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 4:38.42
12 460 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:41.14
13 37 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:59.56
104 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400460Bell Julia-Anna Lily (USKPR)1:18.19
800460Bell Julia-Anna Lily (USKPR)2:30.62
120065Novotná Tereza (AKOLY)3:42.25
Celkem 14 závodníků