Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Hodonín (24. - 25. 6. 2022)

skok daleký - Muži

(so, 25.6.2022 - 15:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 13 7.95 +1.5 m/s X 7.66  2,40 7.95  1,50 7.95 7.89  0,80 X 7.83  0,60
2 119 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 12 7.48 +1.6 m/s 7.48  1,60 7.29  0,40 7.04  -0,70 7.48 X 7.27  0,40 X
3 301 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 SB 7.43 +1.3 m/s 7.29  1,50 7.43  1,30 7.16  0,20 7.43 X 7.22  0,70 X
4 332 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 8 7.40 +2.3 m/s 7.20 +0.3 m/s 7.11  1,50 X 7.20  0,30 7.20 X 7.40  2,30 6.89  1,10
5 47 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 4 PB 7.24 +1.6 m/s 6.92  1,00 7.24  1,60 6.91  1,70 7.24 7.03  1,90 7.08  2,00 7.06
6 343 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 9 7.14 +2.1 m/s 7.09 +1.1 m/s 6.90  1,20 7.09  1,10 6.91  0,30 7.09 7.14  2,10 6.88  1,50 X
7 453 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 6 7.11 +1.8 m/s 6.96  1,80 7.11  1,80 6.87  0,60 7.11 7.02  0,90 7.00  -1,60 6.94  1,00
8 368 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
96 5 7.03 +2.1 m/s 6.91 +0.6 m/s 6.91  0,60 7.03  2,10 6.71  0,70 7.03 X 6.65  -0,30 r
9 236 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 6.96 +1.7 m/s 6.84  1,40 6.96  1,70 6.85  -0,70 6.96
10 89 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 6.93 +1.3 m/s X 6.93  1,30 6.91  0,20 6.93
11 162 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 6.86 +1.7 m/s 6.69  1,60 6.64  1,20 6.86  1,70 6.86
12 508 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 7 6.83 +1.5 m/s 6.83  1,50 6.62  1,00 6.50  0,80 6.83
13 271 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 6.70 +1.5 m/s X X 6.70  1,50 6.70
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 25.6.2022 - 14:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 103 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 NL 6.32 +1.2 m/s X 6.32  1,20 X 6.32 X X X
2 353 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 PB 6.23 +0.6 m/s 6.16  -0,50 X 6.02  0,50 6.16 6.23  0,60 X 6.15  1,10
3 476 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 SB 6.21 +0.8 m/s 6.14  0,50 6.05  0,30 6.16  1,20 6.16 6.13  1,00 X 6.21  0,80
4 190 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 6.18 +2.1 m/s 6.15 +1.1 m/s 6.12  0,60 6.15  1,10 X 6.15 X X 6.18  2,10
5 108 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 SB 6.00 +0.1 m/s X 5.82  0,60 5.89  1,60 5.89 6.00  0,10 X 5.81  0,70
6 448 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5 5.93 +2.2 m/s 5.86 -0.1 m/s 5.74  1,20 X 5.86  -0,10 5.86 5.55  1,20 5.93  2,20 X
7 295 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.91 +1.3 m/s X X 5.91  1,30 5.91 X X X
8 294 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 5.77 +1.2 m/s 5.69  0,70 X 5.75  1,20 5.75 X 5.50  1,60 5.77  1,20
9 167 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.64 +1.0 m/s 5.56  1,60 5.64  1,00 X 5.64
10 173 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 6 5.64 +1.0 m/s 5.64  1,00 X X 5.64
11 307 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4 5.59 +0.0 m/s X 5.59 5.48  -0,30 5.59
12 309 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 1 5.50 -0.2 m/s 5.29  1,30 5.41  -0,50 5.50  -0,20 5.50
13 132 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 5.33 +1.1 m/s 5.32  1,30 5.33  1,10 X 5.33
465 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 NM X r -
Celkem 14 závodníků