Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Hodonín (24. - 25. 6. 2022)

trojskok - Muži

(pá, 24.6.2022 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 13 NL 16.07 +1.7 m/s 15.82  2,30 16.07  1,70 15.51  2,20 16.07 15.88  3,50 15.83  2,60 15.72  0,60
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 SB 15.43 +2.4 m/s 15.40 +1.7 m/s 14.80  1,10 14.48  0,80 14.71  1,40 14.80 15.40  1,70 15.30  1,80 15.43  2,40
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 15.23 +2.1 m/s 14.40  2,30 14.66  2,90 14.79  2,60 14.79 15.23  2,10 15.00  2,30 15.22  3,80
4 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 10 SB 15.22 +2.0 m/s 14.80  2,00 15.22  2,00 X  1,30 15.22 X  1,20 13.93  0,60 14.34  2,20
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 PB 14.92 +2.1 m/s 14.82 +1.9 m/s 14.82  1,90 X  1,20 14.38  1,20 14.82 13.39  1,10 14.58  2,20 14.92  2,10
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6 SB 14.72 +0.4 m/s X  3,40 14.44  2,30 14.34  2,30 14.44 14.02  2,00 14.72  0,40 14.41  -0,40
7 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 4 SB 14.55 +1.9 m/s 14.46  3,70 14.36  1,70 14.40  2,00 14.46 14.04  0,60 14.49  0,90 14.55  1,90
8 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 1 PB 14.33 +0.6 m/s 14.02  2,90 14.01  1,10 14.33  0,60 14.33 13.96  2,70 13.87  0,70 13.99  2,10
9 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 8 14.12 +1.1 m/s X  2,00 X  1,00 14.12  1,10 14.12
10 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 14.01 +0.8 m/s X  1,80 14.01  0,80 13.97  1,90 14.01
11 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 2 13.95 +2.1 m/s X  2,20 X  0,70 13.95  2,10 13.95
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 3 DNS XXX
Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 NM X X X -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(pá, 24.6.2022 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 NL 13.78 +2.8 m/s 13.51 +2.0 m/s X 13.51  2,00 13.49  2,90 13.51 13.35  0,80 X 13.78  2,80
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 14 PB 13.49 +2.6 m/s 13.47 +1.3 m/s X 13.36  2,70 13.47  1,30 13.47 13.28  1,20 13.43  2,30 13.49  2,60
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 SB 13.14 +2.5 m/s 12.70 +1.6 m/s X 12.70  1,60 13.14  2,50 13.14 X X 12.95  2,30
4 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 12.75 +1.3 m/s 12.54  2,10 11.11  2,20 X 12.54 X 11.19  1,80 12.75  1,30
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1 SB 12.73 +2.9 m/s 12.25 -0.1 m/s 12.20  2,00 12.19  1,60 12.53  3,50 12.53 12.25  -0,10 X 12.73  2,90
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5 SB 12.68 +3.2 m/s 12.39 +1.5 m/s 12.55  3,00 X 12.39  1,50 12.55 12.28  0,30 12.68  3,20 12.33  2,20
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 10 12.41 +3.6 m/s 11.79  2,60 12.41  3,60 X 12.41 X X X
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 12.31 +2.2 m/s 11.97 +1.3 m/s 12.00  3,50 11.97  1,30 12.31  2,20 12.31 11.75  -0,50 X X
9 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 PB 12.23 +2.5 m/s 12.11 +1.7 m/s X 12.23  2,50 12.11  1,70 12.23
10 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 7 12.21 +2.1 m/s 12.14 +1.1 m/s 12.21  2,10 12.02  2,40 12.14  1,10 12.21
11 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 3 12.04 +2.1 m/s 11.59 +1.6 m/s X 11.59  1,60 12.04  2,10 12.04
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 DNS
Helena JiranováHelena Jiranová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 9 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 8 NM X X r -
Celkem 14 závodníků