Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Hodonín (24. - 25. 6. 2022)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2022 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:10.72 0.206
2 Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:11.83 0.194
3 A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.84 0.198
4 Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:16.52 0.138
5 Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:20.08 0.197
6 Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:20.77 0.153
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2022 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.72 0.176
2 Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 3:26.81 0.189
3 Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:28.92 0.145
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. Plaček T., Kotyza D., Vystrk T., Tuček M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:10.72 0.206
2 Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. Saleh H., Pešta B., Kubeš J., Krenek P. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:11.83 0.194
3 A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. A - Cihlář V., Růžička M., Přibyl L., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:11.84 0.198
4 Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. Husek M., Lutz M., Kovář D., Ščibráni M. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:16.52 0.138
5 Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Končický T., Češka J., Pasler D., Nevole T. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:20.08 0.197
6 Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. Krsek M., Lehar D., Mezera D., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:20.77 0.153
7 B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. B - Machotka D., Duchan K., Hofta J., Konvalina S. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:24.72 0.176
8 Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. Červený M., Sojka A., Fišer V., Dítě M. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 3:26.81 0.189
9 Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Vinduška P., Doubek J., Jisl V., Podolák L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:28.92 0.145

4 x 400 m - Ženy

(so, 25.6.2022 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. A - Vondrová L., Holubářová V., Pírková M., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:37.31 0.283
2 Jonášová T., Suráková A., Matoušková K., Petržilková T. Jonášová T., Suráková A., Matoušková K., Petržilková T. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:42.47 0.202
3 Černá K., Čechová L., Čechová E., Veselá B. Černá K., Čechová L., Čechová E., Veselá B. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:44.02 0.196
4 Cymbálová Z., Matějková J., Vaňková B., Šimková A. Cymbálová Z., Matějková J., Vaňková B., Šimková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:44.52 0.232
5 B - Korelová K., Petrásková V., Millerová N., Korbová A. B - Korelová K., Petrásková V., Millerová N., Korbová A. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:45.54 0.165
6 Voříšková A., Rychlíková A., Vimmerová N., Zavadilová L. Voříšková A., Rychlíková A., Vimmerová N., Zavadilová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:49.43 0.152
7 Freibergerová A., Freibergerová E., Němcová A., Fuksová K. Freibergerová A., Freibergerová E., Němcová A., Fuksová K. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:54.33 0.140
Celkem 7 závodníků