2.Sokolské úterý
Opava (1. 6. 2021)100 m - Muži
(út, 1.6.2021 - 17:20) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.83 | ||||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 11.23 | ||||||||||||||
3 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | 11.88 | ||||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.23 | ||||||||||||||
5 | Michael HrabecMichael Hrabec | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 12.83 | ||||||||||||||
6 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 7 | 13.43 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 12.36 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 12.74 | ||||||||||||||
3 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | PB 12.96 | ||||||||||||||
4 | Natali ČajnákováNatali Čajnáková | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 13.40 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | PB 13.83 | ||||||||||||||
6 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 14.17 | ||||||||||||||
7 | Anežka MařádkováAnežka Mařádková | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | PB 14.50 | ||||||||||||||
8 | Barbora JurošováBarbora Jurošová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 15.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci
(út, 1.6.2021 - 16:50) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 20.25 | ||||||||||||||
2 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 20.45 | ||||||||||||||
3 | Leon SosnaLeon Sosna | 06 | TJ Sokol Opava | 20.69 | |||||||||||||||
4 | Lukáš FajkusLukáš Fajkus | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 21.11 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GebauerTomáš Gebauer | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 23.51 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ženy
(út, 1.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 17.84 | ||||||||||||||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 19.71 | ||||||||||||||
3 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 19.82 | ||||||||||||||
4 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | PB 21.08 | ||||||||||||||
5 | Natali ČajnákováNatali Čajnáková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 21.48 | ||||||||||||||
6 | Hana HrdličkováHana Hrdličková | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 24.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 1.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | PB 20.80 | ||||||||||||||
2 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 21.30 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava | 21.74 | |||||||||||||||
4 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 22.02 | ||||||||||||||
5 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 22.67 | ||||||||||||||
6 | Barbora PallováBarbora Pallová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.50 | ||||||||||||||
7 | Barbora JurošováBarbora Jurošová | 06 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 23.54 | ||||||||||||||
8 | Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 23.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 17:00) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 21.67 | ||||||||||||||
2 | Linda SchiesserLinda Schiesser | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 23.18 | ||||||||||||||
3 | Julie BradáčováJulie Bradáčová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 23.33 | ||||||||||||||
4 | Pavlína BradnováPavlína Bradnová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 23.37 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MedkováKristýna Medková | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 23.60 | ||||||||||||||
6 | Sofie GellnerováSofie Gellnerová | 08 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | PB 20.80 | |||
2 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 21.30 | |||
3 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 21.67 | |||
4 | Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková | 07 | TJ Sokol Opava | 21.74 | ||||
5 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 22.02 | |||
6 | Eliška KřempkováEliška Křempková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 22.67 | |||
7 | Linda SchiesserLinda Schiesser | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 7 | 23.18 | |||
8 | Julie BradáčováJulie Bradáčová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 23.33 | |||
9 | Pavlína BradnováPavlína Bradnová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 23.37 | |||
10 | Barbora PallováBarbora Pallová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.50 | |||
11 | Barbora JurošováBarbora Jurošová | 06 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 23.54 | |||
12 | Kristýna MedkováKristýna Medková | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 23.60 | |||
13 | Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 23.85 | |||
14 | Sofie GellnerováSofie Gellnerová | 08 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.45 |
200 m - Muži
(út, 1.6.2021 - 18:50) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 23.29 | ||||||||||||||
2 | Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 23.94 | ||||||||||||||
3 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 2 | 29.11 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci
(út, 1.6.2021 - 18:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 38.07 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 39.42 | |||||||||||||||
3 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 47.16 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně
(út, 1.6.2021 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína BradnováPavlína Bradnová | 07 | TJ Sokol Opava | 50.83 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 1.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 50.17 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 50.19 | ||||||||||||||
3 | Jakub KnitlJakub Knitl | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 51.15 | ||||||||||||||
4 | Radek KnybelRadek Knybel | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 51.32 | ||||||||||||||
5 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 51.85 | ||||||||||||||
6 | Marek KlapuchMarek Klapuch | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | PB 53.39 | ||||||||||||||
7 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 55.83 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.62 | ||||||||||||||
2 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | PB 54.67 | ||||||||||||||
3 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 3 | 61.29 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 50.17 | |||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 50.19 | |||
3 | Jakub KnitlJakub Knitl | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 51.15 | |||
4 | Radek KnybelRadek Knybel | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 51.32 | |||
5 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 51.85 | |||
6 | Marek KlapuchMarek Klapuch | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | PB 53.39 | |||
7 | Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.62 | |||
8 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | PB 54.67 | |||
9 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 55.83 | |||
10 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 3 | 61.29 |
400 m - Ženy
(út, 1.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tina HoloubkováTina Holoubková | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 58.83 | ||||||||||||||
2 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 61.79 | ||||||||||||||
3 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 65.56 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Muži
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NeudörflerJan Neudörfler | 08 | TJ Sokol Opava | PB 2:29.37 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ženy
(út, 1.6.2021 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová | 04 | TJ Sokol Opava | PB 2:26.21 | |||||||||||||||
2 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2:28.19 | |||||||||||||||
3 | Barbora KvášováBarbora Kvášová | 07 | TJ Sokol Opava | 2:29.70 | |||||||||||||||
4 | Eliška ValíkováEliška Valíková | 07 | TJ Sokol Opava | PB 2:31.50 | |||||||||||||||
5 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | PB 2:32.28 | |||||||||||||||
6 | Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 2:52.50 | |||||||||||||||
7 | Lenka MartínkováLenka Martínková | 05 | TJ Sokol Opava | 2:55.49 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži
(út, 1.6.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:10.56 | ||||||||||||||
2 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 4:10.94 | ||||||||||||||
3 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:21.21 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠtencelMatěj Štencel | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:48.51 | ||||||||||||||
5 | Alex BlahutAlex Blahut | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | 5:07.11 | ||||||||||||||
6 | Ondřej GalloOndřej Gallo | 08 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 5:07.23 | ||||||||||||||
7 | Tomáš JasníkTomáš Jasník | 09 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 5:11.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ženy
(út, 1.6.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KraussováDominika Kraussová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | PB 4:58.55 | |||||||||||||||
2 | Stella ZajícováStella Zajícová | 10 | TJ Sokol Opava | 6:10.70 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Muži
(út, 1.6.2021 - 19:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PospíšilPetr Pospíšil | 79 | TJ Sokol Opava | PB 10:54.26 | |||||||||||||||
2 | Martin PrusekMartin Prusek | 83 | SK Hranice, z.s. | 11:36.55 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(út, 1.6.2021 - 16:10) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 28.28 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 29.14 | |||||||||||||||
3 | Max KaveckýMax Kavecký | 08 | TJ Sokol Opava | 31.94 | |||||||||||||||
4 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 39.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 1.6.2021 - 16:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 31.10 | ||||||||||||||
2 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 33.92 | ||||||||||||||
3 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 34.39 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 16:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 32.76 | ||||||||||||||
2 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 38.61 | ||||||||||||||
3 | Klára HábováKlára Hábová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 39.16 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura BurešováLaura Burešová | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 31.10 | |||
2 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 32.76 | |||
3 | Sophie SteuerováSophie Steuerová | 07 | TJ Sokol Opava | 7 | 33.92 | |||
4 | Veronika MertensováVeronika Mertensová | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 34.39 | |||
5 | Nela BradováNela Bradová | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 38.61 | |||
6 | Klára HábováKlára Hábová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 39.16 |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (út, 1.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 44.12 | ||||||||||||||
2 | Viktorie BačinováViktorie Bačinová | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | 48.72 | ||||||||||||||
3 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.62 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 48.20 | ||||||||||||||
2 | Bára KubicováBára Kubicová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 53.80 | ||||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 54.33 | ||||||||||||||
4 | Anna GureckáAnna Gurecká | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 61.82 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 44.12 | |||
2 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 48.20 | |||
3 | Viktorie BačinováViktorie Bačinová | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | 48.72 | |||
4 | Michaela BittnerováMichaela Bittnerová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.62 | |||
5 | Bára KubicováBára Kubicová | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | 53.80 | |||
6 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 54.33 | |||
7 | Anna GureckáAnna Gurecká | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 61.82 |
skok vysoký - Ženy
(út, 1.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,62 1,63 1,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 6 | 1.55 | - - - - o - - xxx | ||||||||||||||
2 |
Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 2 | SB 1.50 | - xxo o o xxx | ||||||||||||||
3 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | SB 1.45 | o o o xxx | ||||||||||||||
4 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | SB 1.40 | o xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Muži
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,82 2,02 2,22 2,30 2,40 2,45 2,51 2,56 3,01 3,21 3,41 3,51 3,61 3,85 4,05 4,25 4,45 4,65 4,74 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | SB 4.65 | - - - - - - - - - - - - - - - o o o xxx | |||||||||||||||
2 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 4.05 | - - - - - - - - - - - - - xo xo xxx | |||||||||||||||
3 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 3.51 | - - - - - - - - o o o o xxx | |||||||||||||||
4 |
Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s. |
04 | SB 3.51 | - - - - - - o - o xo xo o xxx | |||||||||||||||
5 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | SB 1.82 | o xxx | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(út, 1.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,82 2,02 2,22 2,30 2,40 2,45 2,51 2,56 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava |
07 | 2.51 | o o o o o xo o xxx | |||||||||||||||
2 |
Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava |
09 | PB 2.51 | o o o o xo xo xxo xxx | |||||||||||||||
3 |
Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava |
08 | PB 2.40 | o o xo o o xxx | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 1.6.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | SB 6.97 +0.6 m/s | x | 6.69 0,30 | 6.89 0,30 | 6.89 | 6.91 0,20 | 6.97 0,60 | x | |||||||||
2 |
Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965 |
03 | SB 6.25 +0.0 m/s | x | 6.25 0,00 | 3.37 0,50 | 6.25 | - | 6.21 0,20 | 6.22 0,00 | |||||||||
3 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | PB 6.11 +1.4 m/s | - | - | 6.07 0,90 | 6.07 | x | x | 6.11 1,40 | |||||||||
4 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | SB 5.65 +0.9 m/s | 5.38 0,70 | 4.57 0,00 | 3.68 0,00 | 5.38 | 5.06 0,00 | 5.65 0,90 | x | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 5.39 +0.3 m/s | x | 5.39 0,30 | x | 5.39 | x | x | 3.77 0,00 | |||||||||
2 |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965 |
05 | 5.37 +0.6 m/s | x | 5.23 1,10 | 5.37 0,60 | 5.37 | 5.20 0,50 | 5.29 0,00 | 5.00 0,50 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Muži
(út, 1.6.2021 - 19:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | SB 12.18 +0.0 m/s | x | x | 12.18 0,00 | 12.18 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
trojskok - Ženy
(út, 1.6.2021 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | SB 11.57 +0.0 m/s | 11.56 0,30 | 11.57 0,00 | x | 11.57 | 11.52 0,00 | x | 11.57 0,30 | |||||||||
2 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | SB 10.97 +0.0 m/s | 10.75 0,10 | 10.97 0,00 | 10.86 0,00 | 10.97 | 10.55 0,20 | x | 10.88 0,40 | |||||||||
3 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | PB 10.19 +0.0 m/s | 09.83 0,60 | x | 10.19 0,00 | 10.19 | x | x | x | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | PB 11.55 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 09.57 | ||||||||||||||||
3 |
Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava |
06 | PB 07.75 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | SB 06.80 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 1.6.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava |
07 | PB 09.47 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol Opava |
97 | SB 11.10 | ||||||||||||||||
2 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | PB 08.63 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | PB 17.74 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 1.6.2021 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 13.02 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Veteráni
(út, 1.6.2021 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
65 | PB 10.39 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | PB 26.47 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | PB 23.66 | ||||||||||||||||
3 |
Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava |
07 | 20.08 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | SB 18.84 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 1.6.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava |
06 | PB 44.50 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol Opava |
97 | SB 40.72 | ||||||||||||||||
2 |
Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol Opava |
98 | PB 37.60 | ||||||||||||||||
3 |
Emma VocetkováEmma Vocetková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 24.79 | ||||||||||||||||
4 |
Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava |
05 | 22.50 | ||||||||||||||||
5 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | 21.33 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 50.58 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | SB 45.53 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Veteráni
(út, 1.6.2021 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
65 | PB 30.27 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 1.6.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | PB 33.60 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 1.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 20.41 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (út, 1.6.2021 - 18:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava |
06 | PB 31.43 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(út, 1.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | 31.24 | ||||||||||||||||
2 |
Sára PlucnarováSára Plucnarová
TJ Sokol Opava |
03 | 30.09 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(út, 1.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 63.30 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | PB 43.86 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(út, 1.6.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | PB 31.47 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(út, 1.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava |
06 | 1 | PB 30.41 | |||||||||||||||
2 |
Emma VocetkováEmma Vocetková
TJ Sokol Opava |
05 | 3 | SB 28.64 | |||||||||||||||
3 |
Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava |
05 | 2 | PB 28.29 | |||||||||||||||
4 |
Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava |
07 | 3 | PB 26.54 | |||||||||||||||
5 |
Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava |
05 | 4 | 24.82 | |||||||||||||||
6 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava |
07 | 2 | PB 23.14 | |||||||||||||||
7 |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 1 | SB 20.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 1.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava |
06 | 52.62 | ||||||||||||||||
2 |
Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava |
07 | PB 37.60 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | PB 30.35 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(út, 1.6.2021 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol Opava |
97 | 1 | SB 37.69 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(út, 1.6.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol Opava |
03 | PB 43.10 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |