Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.Sokolské úterý

Opava (1. 6. 2021)

100 m - Muži

(út, 1.6.2021 - 17:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.83
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.23
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.88
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.23
5 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 12.83
6 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 13.43
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.36
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.74
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 12.96
4 Natali ČajnákováNatali Čajnáková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 13.40
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 13.83
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 14.17
7 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 14.50
8 Barbora JurošováBarbora Jurošová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.53
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci

(út, 1.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 20.25
2 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 20.45
3 Leon SosnaLeon Sosna 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.69
4 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.11
5 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 23.51
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy

(út, 1.6.2021 - 17:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 17.84
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 19.71
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 19.82
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 21.08
5 Natali ČajnákováNatali Čajnáková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.48
6 Hana HrdličkováHana Hrdličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 24.15
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 17:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 20.80
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 21.30
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.74
4 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 22.02
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.67
6 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.50
7 Barbora JurošováBarbora Jurošová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 23.54
8 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 17:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.67
2 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 23.18
3 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.33
4 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 23.37
5 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 23.60
6 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 20.80
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 21.30
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21.67
4 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.74
5 Ella BartošováElla Bartošová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 22.02
6 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.67
7 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 23.18
8 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.33
9 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 23.37
10 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.50
11 Barbora JurošováBarbora Jurošová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 23.54
12 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 23.60
13 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.85
14 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.45

200 m - Muži

(út, 1.6.2021 - 18:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 23.29
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.94
3 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 29.11
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci

(út, 1.6.2021 - 18:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.07
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.42
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.16
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně

(út, 1.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.83
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.17
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.19
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 51.15
4 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 51.32
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 51.85
6 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 53.39
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 55.83
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.62
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 54.67
3 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 61.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.17
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.19
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 51.15
4 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 51.32
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 51.85
6 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 53.39
7 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.62
8 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 PB 54.67
9 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 55.83
10 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 61.29

400 m - Ženy

(út, 1.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 58.83
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 61.79
3 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 65.56
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2:29.37
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy

(út, 1.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2:26.21
2 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:28.19
3 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:29.70
4 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2:31.50
5 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 2:32.28
6 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:52.50
7 Lenka MartínkováLenka Martínková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:55.49
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(út, 1.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:10.56
2 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:10.94
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:21.21
4 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:48.51
5 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 5:07.11
6 Ondřej GalloOndřej Gallo 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:07.23
7 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 5:11.21
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 1.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 4:58.55
2 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:10.70
Celkem 2 závodníků

3000 m - Muži

(út, 1.6.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 10:54.26
2 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11:36.55
Celkem 2 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci

(út, 1.6.2021 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.28
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.14
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.94
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.99
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.10
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 33.92
3 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 34.39
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.76
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.61
3 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 39.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 31.10
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.76
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 33.92
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 34.39
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.61
6 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 39.16

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 1.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 44.12
2 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.72
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.62
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 1.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.20
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.80
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.33
4 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 61.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 44.12
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.20
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 48.72
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.62
5 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.80
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 54.33
7 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 61.82

skok vysoký - Ženy

(út, 1.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,62 1,63 1,66
1 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6 1.55 - - - - o - - xxx
2 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 SB 1.50 - xxo o o xxx
3 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 SB 1.45 o o o xxx
4 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 SB 1.40 o xo xxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,82 2,02 2,22 2,30 2,40 2,45 2,51 2,56 3,01 3,21 3,41 3,51 3,61 3,85 4,05 4,25 4,45 4,65 4,74
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 SB 4.65 - - - - - - - - - - - - - - - o o o xxx
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.05 - - - - - - - - - - - - - xo xo xxx
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 3.51 - - - - - - - - o o o o xxx
4 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 SB 3.51 - - - - - - o - o xo xo o xxx
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 SB 1.82 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 1.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,82 2,02 2,22 2,30 2,40 2,45 2,51 2,56
1 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2.51 o o o o o xo o xxx
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 PB 2.51 o o o o xo xo xxo xxx
3 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 PB 2.40 o o xo o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 1.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 SB 6.97 +0.6 m/s x 6.69  0,30 6.89  0,30 6.89 6.91  0,20 6.97  0,60 x
2 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 SB 6.25 +0.0 m/s x 6.25  0,00 3.37  0,50 6.25 - 6.21  0,20 6.22  0,00
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 PB 6.11 +1.4 m/s - - 6.07  0,90 6.07 x x 6.11  1,40
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 SB 5.65 +0.9 m/s 5.38  0,70 4.57  0,00 3.68  0,00 5.38 5.06  0,00 5.65  0,90 x
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.39 +0.3 m/s x 5.39  0,30 x 5.39 x x 3.77  0,00
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
05 5.37 +0.6 m/s x 5.23  1,10 5.37  0,60 5.37 5.20  0,50 5.29  0,00 5.00  0,50
Celkem 2 závodníků

trojskok - Muži

(út, 1.6.2021 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 SB 12.18 +0.0 m/s x x 12.18  0,00 12.18
Celkem 1 závodníků

trojskok - Ženy

(út, 1.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 SB 11.57 +0.0 m/s 11.56  0,30 11.57  0,00 x 11.57 11.52  0,00 x 11.57  0,30
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 SB 10.97 +0.0 m/s 10.75  0,10 10.97  0,00 10.86  0,00 10.97 10.55  0,20 x 10.88  0,40
3 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 PB 10.19 +0.0 m/s 09.83  0,60 x 10.19  0,00 10.19 x x x
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 PB 11.55
2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 PB 09.57
3 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 PB 07.75
4 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 SB 06.80
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 1.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 09.47
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 SB 11.10
2 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 PB 08.63
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 17.74
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 1.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 13.02
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(út, 1.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 10.39
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 PB 26.47
2 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 PB 23.66
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 20.08
4 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 SB 18.84
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 1.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 PB 44.50
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 SB 40.72
2 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 PB 37.60
3 Emma VocetkováEmma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 PB 24.79
4 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 22.50
5 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 21.33
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 50.58
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 SB 45.53
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni

(út, 1.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 PB 30.27
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 1.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 PB 33.60
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 1.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 PB 20.41
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 1.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 PB 31.43
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 1.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 31.24
2 Sára PlucnarováSára Plucnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 30.09
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 1.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 63.30
2 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 PB 43.86
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(út, 1.6.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 PB 31.47
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 1.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1 PB 30.41
2 Emma VocetkováEmma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 SB 28.64
3 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2 PB 28.29
4 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 26.54
5 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 24.82
6 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 23.14
7 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 1 SB 20.79
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 1.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 52.62
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 37.60
3 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 PB 30.35
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 1.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1 SB 37.69
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 1.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 PB 43.10
Celkem 1 závodníků