Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

LIMEETING OSTRAVA 2021

Ostrava-Vítkovice (2. 5. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain BOLT JAM 16.08.2009 Olympiastadion, Berlin (GER)
WL 9.91 Fred KERLEY USA 24.04.2021 Tropical Park Track, Miami, FL (USA)
NR 10.16 Jan Veleba CZE 26.07.2019 Brno
NR 10.16 Zdeněk Stromšík CZE 18.07.2018 Tábor
NL 10.53 Jan Král CZE 27.03.2021 San Diego
Rozběh (ne, 2.5.2021 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 10.98
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 11.08
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 11.31
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 11.42
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 11.53
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 11.66
7 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 12.35
David AdámekDavid Adámek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain BOLT JAM 16.08.2009 Olympiastadion, Berlin (GER)
WL 9.91 Fred KERLEY USA 24.04.2021 Tropical Park Track, Miami, FL (USA)
NR 10.16 Jan Veleba CZE 26.07.2019 Brno
NR 10.16 Zdeněk Stromšík CZE 18.07.2018 Tábor
NL 10.53 Jan Král CZE 27.03.2021 San Diego
Finále (ne, 2.5.2021 - 14:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 10.96
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11.25
3 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 11.27
4 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 SB 11.60
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.61
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence GRIFFITH-JOYNER USA 16.07.1988 Indianapolis, IN (USA)
WL 10.72 Sha`Carri RICHARDSON USA 10.04.2021 Ansin Sports Complex, Miramar, FL (USA)
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 12.95 Tereza Jakschová CZE 11.02.2021 Dubai
Rozběh (ne, 2.5.2021 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 12.14
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 PB 12.18
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 12.37
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 12.40
5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 12.49
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 =PB 13.66
Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence GRIFFITH-JOYNER USA 16.07.1988 Indianapolis, IN (USA)
WL 10.72 Sha`Carri RICHARDSON USA 10.04.2021 Ansin Sports Complex, Miramar, FL (USA)
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 12.95 Tereza Jakschová CZE 11.02.2021 Dubai
Finále (ne, 2.5.2021 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 12.09
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 12.28
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 12.36
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.38
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 13.58
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 19.19 Usain BOLT JAM 20.08.2009 Olympiastadion, Berlin (GER)
WL 19.81 Terrance LAIRD USA 27.03.2021 Mike A. Myers Stadium, Austin, TX (USA)
NR 20.46 Pavel Maslák CZE 11.06.2017 Třinec
NL 21.38 Jan Král CZE 27.03.2021 San Diego
(ne, 2.5.2021 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.04
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.15
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.87
4 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 23.04
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 23.91
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 21.34 Florence GRIFFITH-JOYNER USA 29.09.1988 Olympic Stadium, Jamsil, Seoul (KOR)
WL 22.03 Shaunae MILLER-UIBO BAH 04.04.2021 National Training Center, Clermont, FL (USA)
NR 21.97 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
(ne, 2.5.2021 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.52
2 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 24.83
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 25.56
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 27.42
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.03 Wayde VAN NIEKERK RSA 14.08.2016 Estádio Olímpico, Rio de Janeiro (BRA)
WL 44.30 Noah WILLIAMS USA 24.04.2021 LSU Bernie Moore Stadium, Baton Rouge, LA (USA)
NR 44.79 Pavel Maslák CZE 09.05.2014 Doha
NL 47.53 Jan Král CZE 03.04.2021 Phoenix
(ne, 2.5.2021 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.91
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 50.13
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 50.31
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.78
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 51.19
6 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 51.20
7 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 52.14
8 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 SB 52.22
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita KOCH GDR 06.10.1985 Bruce Stadium, Canberra (AUS)
WL 49.08 Shaunae MILLER-UIBO BAH 24.04.2021 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 47.99 Jarmila Kratochvílová CZE 10.08.1983 Helsinki
NL 55.74 Edita Sklenská CZE 20.03.2021 Auburn
(ne, 2.5.2021 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 59.70
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 60.44
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 63.73
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 64.65
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David RUDISHA KEN 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
WL 1:45.23 Peter BOL AUS 11.03.2021 AIS Athletics Track, Canberra (AUS)
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
NL 1:52.91 Roberto Fajardo Strnad CZE 10.04.2021 Cleveland
(ne, 2.5.2021 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 1:57.29
2 7 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 1:58.66
3 4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 1:58.86
4 3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 1:59.66
5 13 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 2:00.79
6 1 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 2:01.21
7 14 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 2:01.40
8 9 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:01.59
9 5 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:02.09
10 11 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:02.68
11 10 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:11.49
12 8 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 2:12.13
13 12 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 2:18.22
6 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4002Hroch Michal (AKLOL)58.55
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:26.00 Hicham EL GUERROUJ MAR 14.07.1998 Stadio Olimpico, Roma (ITA)
WL 3:32.41 Adam Ali MUSAB QAT 14.02.2021 Aspire Academy Warm Up Track, Doha (QAT)
NR 3:32.49 Jakub Holuša CZE 20.07.2018 Monaco
NL 3:57.34 Roberto Fajardo Strnad CZE 21.03.2021 Hickory
(ne, 2.5.2021 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 4:04.64
2 4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 4:06.63
3 1 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 4:24.94
4 3 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 4:28.71
5 2 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 4:29.75
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:02.63
800 2:09.85
1200 3:17.42
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:50.07 Genzebe DIBABA ETH 17.07.2015 Stade Louis II, Monaco (MON)
WL 3:59.67 Linden HALL AUS 01.04.2021 Hagenauer Reserve, Box Hill, Melbourne (AUS)
NR 4:01.84 Ivana Walterová CZE 11.08.1986 Budapest
NL 5:05.21 Adéla Bělohlavová CZE 16.04.2021 Atlanta
(ne, 2.5.2021 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 NL 4:47.10
2 5 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 4:47.79
3 7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 4:51.81
4 6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 4:56.92
5 1 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 4:59.99
6 3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 5:09.14
7 4 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 5:16.17
8 2 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 5:26.71
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:12.83
800 2:31.35
1200 3:50.54
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.80 Aries MERRITT USA 07.09.2012 Boudewijnstadion, Bruxelles (BEL)
WL 13.07 Grant HOLLOWAY USA 17.04.2021 Percy Beard Track (Un. of Florida), Gainesville, FL (USA)
NR 13.27 Petr Svoboda CZE 14.06.2010 Praha
NL 14.66 Adam Sebastian Helcelet CZE 25.04.2021 Lana
(ne, 2.5.2021 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.97
2 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 15.48
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 15.80
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 13.12 Xiang LIU CHN 02.07.2002 Stade Olympique de la Pontaise, Lausanne (SUI)
WL 12.87 Sasha ZHOYA AUS 06.07.2019 Angers (FRA)
NR 13.61 Martin Mazáč CZE 14.06.2009 Mannheim
(ne, 2.5.2021 - 12:30) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 15.07
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 15.34
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 15.48
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 15.93
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.18 Armand DUPLANTIS SWE 15.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
WL 5.90 Armand DUPLANTIS SWE 24.04.2021 LSU Bernie Moore Stadium, Baton Rouge, LA (USA)
NR 5.83 Jan Kudlička CZE 22.06.2016 Praha
NL 4.75 Adam Sebastian Helcelet CZE 25.04.2021 Lana
(ne, 2.5.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 PB 4.50 - - - - - O - O XO XO XXX
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4 SB 4.10 - O - O - O - XXX
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5.06 Yelena ISINBAYEVA RUS 28.08.2009 Letzigrund, Zürich (SUI)
WL 4.82 Nina KENNEDY AUS 13.03.2021 SOPAC, Sydney (AUS)
NR 4.76 Jiřina Svobodová CZE 04.09.2013 Plzeň
(ne, 2.5.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 SB 3.50 - - O - XXX
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 SB 3.40 O O - XXX
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike POWELL USA 30.08.1991 Olympic Stadium, Tokyo (JPN)
WL 8.44 JuVaughn HARRISON USA 24.04.2021 LSU Bernie Moore Stadium, Baton Rouge, LA (USA)
NR 8.31 Radek Juška CZE 27.08.2017 Taipei
NL 7.30 Adam Sebastian Helcelet CZE 24.04.2021 Lana
(ne, 2.5.2021 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7 SB 7.11 +1.6 m/s 6.75  -0,30 6.82  -0,10 7.11  1,60 7.11 6.71  0,70 6.84  0,90 X
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 SB 7.10 +1.7 m/s 6.98  -0,20 6.79  -0,50 6.96  1,60 6.98 6.82  1,80 7.10  1,70 6.93  0,40
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.14 Heike DAUTE GDR 04.06.1983 Bratislava (TCH)
WL 6.91 Heike DAUTE GDR 09.08.1981 Jena (GDR)
NR 6.68 Denisa Ščerbová CZE 25.06.2004 Plzeň
(ne, 2.5.2021 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 SB 5.76 +0.7 m/s X 5.43  1,20 5.76  0,70 5.76 X X 4.07  -0,70
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 SB 5.72 +0.8 m/s X X 5.60 5.60 5.72  0,80 X
3 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 4 SB 5.64 +0.2 m/s 5.40 5.48  1,00 5.48  0,70 5.48 5.35  1,10 5.64  0,20 X
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 2 SB 4.97 +0.8 m/s 4.81  0,20 4.97  0,80 2.64  -0,10 4.97 X 3.36  1,00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1 SB 4.69 +0.2 m/s X X 4.69  0,20 4.69 X X X
Celkem 5 závodníků

trojskok - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 14.62 Tereza MARINOVA BUL 25.08.1996 SIAC Homebush, Sydney (AUS)
WL 14.57 Qiuyan HUANG CHN 19.10.1997 Shanghai (CHN)
NR 13.65 Linda Suchá CZE 20.09.2020 Karpacz
(ne, 2.5.2021 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 2 PB 12.08 +0.4 m/s X 12.08  0,40 X 12.08 12.05  0,10 12.03  -0,10 10.79  0,40
2 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 1 PB 11.93 -0.6 m/s 11.30  -0,20 11.68  -0,50 11.84 11.84 11.93  -0,60 11.47  0,20 11.83  -0,40
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 DNS
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 22.63 Natalya LISOVSKAYA URS 07.06.1987 Moskva (URS)
WL 19.65 Valerie ADAMS NZL 27.02.2021 Douglas Track & Field, Auckland (NZL)
NR 22.32 Helena Fibingerová CZE 20.08.1977 Nitra
(ne, 2.5.2021 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 SB 14.63 14.24 X 14.63 14.63 X X X
2 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 PB 13.88 13.27 13.27 13.63 13.63 13.33 13.50 13.88
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 23.00 Jacko GILL NZL 18.08.2013 Auckland (NZL)
NR 20.09 Remigius Machura CZE 22.07.2005 Kaunas
(ne, 2.5.2021 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 PB 14.67 13.15 14.67 X 14.67 13.68 X 13.73
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 SB 10.42 X 10.20 X 10.20 10.27 10.42 09.59
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 70.13 Mykyta NESTERENKO UKR 24.05.2008 Halle (GER)
NR 62.68 Marek Bárta CZE 01.10.2011 Ostrava
(ne, 2.5.2021 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 PB 44.53 43.61 44.53 X 44.53 X 41.73 41.60
2 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 PB 34.64 30.16 32.08 31.01 32.08 28.99 30.59 34.64
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 82.98 Anita WŁODARCZYK POL 28.08.2016 Stadion PGE Narodowy, Warszawa (POL)
WL 78.60 DeAnna PRICE USA 09.04.2021 Audrey J. Walton Stadium, Columbia, MO (USA)
NR 72.47 Kateřina Šafránková CZE 12.06.2016 Kolín
NL 60.57 Pavla Kuklová CZE 27.03.2021 Raleigh
(ne, 2.5.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 5 NL 68.03 67.95 X 67.95 67.95 X 67.85 68.03
2 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 56.74 X X X - X 56.74 55.18
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 3 PB 53.88 52.70 X X 52.70 53.88 50.56 53.69
4 Sára PlucnarováSára Plucnarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 PB 25.09 25.09 X X 25.09 X X X
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2 NM
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 85.57 Ashraf Amgad EL SEIFY QAT 14.07.2012 Estadio Olímpico, Barcelona (ESP)
NR 76.38 Jan Doležálek CZE 05.09.2020 Ostrava
(ne, 2.5.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 7 SB 60.62 X 58.56 58.13 58.56 X 57.75 60.62
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 SB 54.81 X 53.54 54.81 54.81 X X X
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 72.28 Barbora ŠPOTÁKOVÁ CZE 13.09.2008 Gottlieb-Daimler Stadion, Stuttgart (GER)
WL 66.55 Huihui LYU CHN 02.04.2021 Chengdu (CHN)
NR 72.28 Barbora Špotáková CZE 13.09.2008 Stuttgart
NL 57.15 Nikol Tabačková CZE 23.03.2021 Johannesburg
(ne, 2.5.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6 NL 62.12 62.12 60.99 X 62.12 X X -
2 Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi
JapanJapan
98 1 PB 57.18 56.08 57.16 57.18 57.18 X X 56.68
3 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 4 55.03 55.03 55.03 53.84 55.03 X X X
4 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 SB 54.01 51.97 50.15 51.16 51.97 49.69 54.01 51.93
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 SB 40.13 38.70 40.13 38.85 40.13 X X 35.02
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 63.86 Yulenmis AGUILAR CUB 02.08.2015 Edmonton (CAN)
NR 56.84 Nikol Tabačková CZE 06.05.2017 Břeclav
(ne, 2.5.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 SB 43.23 43.23 X X 43.23 X 37.83 X
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 8 SB 40.52 39.01 38.97 37.44 39.01 40.52 37.50 X
3 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 9 SB 39.81 37.74 X 39.81 39.81 36.07 X X
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 98.48 Jan ŽELEZNÝ CZE 25.05.1996 Jena (GER)
WL 91.50 Johannes VETTER GER 24.04.2021 ETSV Stadion, Offenburg (GER)
NR 98.48 Jan Železný CZE 25.05.1996 Jena
NL 78.90 Jakub Vadlejch CZE 16.03.2021 Potchefstroom
(ne, 2.5.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KonečnýMartin Konečný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
97 15 SB 71.16 69.40 71.16 70.35 71.16 - - -
2 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 14 SB 66.16 62.03 62.74 62.93 62.93 66.16 63.86 62.02
3 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 SB 48.10 44.49 46.84 48.10 48.10 47.35 46.81 45.36
4 Patrik SikoraPatrik Sikora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 SB 42.28 41.18 42.28 41.25 42.28 41.53 40.65 40.17
Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 DNS
Celkem 5 závodníků