41. ročník Velké ceny Chebu
Cheb (13. 9. 2021)300 m - Muži (Běh)
Běh 01 (po, 13.9.2021 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 34.81 | ||||||||||||||
2 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | PB 35.09 | ||||||||||||||
3 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 35.40 | ||||||||||||||
4 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | PB 35.99 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | PB 36.36 | ||||||||||||||
6 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 36.38 | ||||||||||||||
7 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 36.72 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (po, 13.9.2021 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | PB 36.37 | ||||||||||||||
2 | Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 38.08 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 38.74 | ||||||||||||||
4 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 39.99 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 34.81 | |||
2 | Jakub SpišjakJakub Spišjak | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | PB 35.09 | |||
3 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 35.40 | |||
4 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | PB 35.99 | |||
5 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | PB 36.36 | |||
6 | Lukáš VolfLukáš Volf | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 5 | PB 36.37 | |||
7 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 36.38 | |||
8 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 36.72 | |||
9 | Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 38.08 | |||
10 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | SB 38.74 | |||
11 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 39.99 |
300 m - Ženy
(po, 13.9.2021 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | PB 41.66 | ||||||||||||||
2 | Veronika BurešováVeronika Burešová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 41.74 | ||||||||||||||
3 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 42.77 | ||||||||||||||
4 | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | SB 43.80 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |