Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u višebojima
Varaždin (1. - 2. 5. 2021)skok daleký - Muži
(so, 1.5.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 |
Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
01 | 4.52 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 1.5.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s |
02 | 7.12 +2.9 m/s | 7.01 +1.2 m/s | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6.32 +3.7 m/s | 6.10 +1.7 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 1.5.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 6.81 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 6.25 +3.2 m/s | 6.00 -0.8 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 2.5.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 5.67 +2.5 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 5.52 +3.0 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 5.18 +2.1 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.54 +3.8 m/s | 4.24 +1.9 m/s | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(ne, 2.5.2021) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 5.01 +3.7 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 4.84 +3.4 m/s | 4.76 +1.8 m/s | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |