Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo chůze do extraligy, I. a II. ligy mužů a žen

Milovice (18. 7. 2021)

5 km chůze - Muži

(ne, 18.7.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.  22:35
2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:52
3 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25:06
4 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 26:18
5 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 26:27
6 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 26:54
7 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 27:37
8 Tomáš GörnerTomáš Görner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27:38
9 Marek BlažekMarek Blažek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27:50
10 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 27:58
11 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965  28:53
12 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29:02
13 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 29:19
14 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29:28
15 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29:42
16 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29:46
17 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 30:08
18 Aleš PrudkýAleš Prudký 66 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 30:55
19 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31:20
20 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 31:43
21 Jozef NejezchlebaJozef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32:40
22 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:46
23 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:53
24 Pavel NěmecPavel Němec 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34:15
25 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 34:22
26 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34:23
27 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35:22
28 Karel TrejbalKarel Trejbal 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40:54
Celkem 28 závodníků

5 km chůze - Ženy

(ne, 18.7.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 26:19
2 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk,Sportovní atletický klub (S... 26:42
3 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26:45
4 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 27:53
5 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:08
6 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 29:16
7 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31:05
8 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 31:33
9 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31:59
11 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32:47
12 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 33:34
13 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 34:13
14 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:41
15 Martina BalášováMartina Balášová 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 34:55
16 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 34:57
17 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 35:13
18 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 35:30
19 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38:45
20 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 40:55
21 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 40:55
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži

(ne, 18.7.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49:10
3 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.  49:38
5 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 51:06
6 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51:08
8 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53:17
9 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53:29
10 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 53:51
11 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54:42
12 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57:14
13 Štěpán KrupkaŠtěpán Krupka 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 58:39
14 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59:42
15 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 60:37
16 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60:51
17 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61:18
18 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62:25
19 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62:45
20 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63:01
21 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 65:41
22 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66:37
23 Václav MrázVáclav Mráz 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 67:27
24 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 68:50
25 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70:07
26 Petr ŘíhaPetr Říha 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 71:02
27 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 71:26
28 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 72:22
Celkem 25 závodníků

10 km chůze - Ženy

(ne, 18.7.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 49:04
3 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58:36
4 Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 58:55
5 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60:23
6 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62:10
7 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 63:03
8 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 63:12
9 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63:26
10 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63:56
11 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 64:45
12 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 67:15
13 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 68:09
14 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 69:58
15 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 70:02
16 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70:35
17 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 74:03
18 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 74:20
20 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 77:08
21 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 78:04
22 Hana RůžičkováHana Růžičková 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 78:26
Celkem 20 závodníků