Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (22. 8. 2021)

skok daleký - Muži

(ne, 22.8.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 13 7.78 +0.9 m/s 7.40  -0,20 7.43  1,40 X 7.43 7.78  0,90 R 11.00
2 Adam HriňAdam Hriň
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 7.28 +0.5 m/s 6.69  1,10 X X 6.69 7.28  0,50 6.96  0,50 X 9.00
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 7.11 +0.5 m/s 6.69  0,40 6.64  0,60 7.01  0,30 7.01 7.11  0,50 - 6.98 8.00
4 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 12 6.98 +0.9 m/s 6.51  0,10 6.06  1,10 6.95  0,70 6.95 6.77  -0,20 6.98  0,90 6.72  -0,20 7.00
5 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 6.96 -0.4 m/s X 6.90  0,60 X 6.90 X 6.96  -0,40 - 6.00
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 6.96 +0.8 m/s X 6.53  0,90 6.96  0,80 6.96 4.31  0,40 - X 5.00
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11 6.90 -0.1 m/s 6.90  -0,10 X X 6.90 6.55  -0,70 X X 4.00
8 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 6.86 +0.0 m/s 6.66  0,70 6.86 X 6.86 6.71  -0,60 6.85  0,30 6.57  0,20 3.00
9 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 5 6.68 +0.2 m/s 6.59  0,30 6.68  0,20 X 6.68 2.00
10 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 6.67 +0.0 m/s 6.56  0,10 6.56  0,80 6.67 6.67 1.00
11 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 6.65 +1.0 m/s 6.52  0,50 X 6.65  1,00 6.65
12 Marek BahníkMarek Bahník
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 2 6.24 +0.9 m/s 6.15  0,50 6.21  -0,20 6.24  0,90 6.24
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 SB 5.51 +0.5 m/s 5.51  0,50 R 5.51
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 14 =SB 6.15 +1.3 m/s 6.15  1,30 5.79  1,00 6.07  0,50 6.15 5.92  0,80 5.79  0,30 5.99  -0,40 11.00
2 Adrianna SzóstakAdrianna Szóstak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 19 6.09 +0.7 m/s 6.02  0,50 5.86  1,30 6.09  0,70 6.09 5.92  1,10 X 6.03  0,40 9.00
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 12 6.04 +0.6 m/s 5.89 6.04  0,60 5.72  0,10 6.04 X 6.04  0,90 5.96 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 18 5.93 +0.1 m/s X 5.57  0,80 5.93  0,10 5.93 X X X 7.00
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5 =PB 5.91 +0.7 m/s X 5.91  0,70 X 5.91 R 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 SB 5.90 +0.9 m/s 5.56  1,30 5.62  1,30 5.85  1,20 5.85 5.90  0,90 5.79  1,20 5.79  -0,10 5.00
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 15 5.88 +1.1 m/s 5.84  1,40 5.73  0,20 X 5.84 5.69  0,70 5.88  1,10 5.69  0,40 4.00
8 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 17 5.78 +0.3 m/s X 5.61  0,50 5.76  -0,10 5.76 5.78  0,30 X X 3.00
9 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 9 5.74 +0.3 m/s 5.74  0,30 5.64  0,60 5.74  0,60 5.74 2.00
10 Tereza BabickáTereza Babická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 13 5.65 +0.8 m/s 5.65  0,80 5.49  0,40 5.46  1,20 5.65 1.00
11 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 16 5.62 +1.2 m/s 5.62  1,20 4.38  0,70 - 5.62
12 Daniela VolnáDaniela Volná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 11 5.58 +0.8 m/s 5.58  0,80 X 5.43  0,60 5.58
13 Oleksandra LevchenkoOleksandra Levchenko
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4 5.56 +1.2 m/s 5.56  1,20 X 5.22  1,10 5.56
14 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 5.43 +0.6 m/s 5.43  0,60 5.26  0,70 5.41  1,00 5.43
15 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 5.40 +0.0 m/s 4.99  1,40 X 5.40 5.40
16 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.23 +0.5 m/s X 5.23  0,50 X 5.23
17 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1 5.22 +0.2 m/s 5.22  0,20 X X 5.22
18 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 2 5.05 +1.4 m/s 5.05  1,40 4.84  0,40 5.04  1,10 5.05
19 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 3 5.01 +1.4 m/s X X 5.01  1,40 5.01
Celkem 19 závodníků