Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink ČAS

Ostrava (23. 5. 2021)

5000 m - Muži

(ne, 23.5.2021 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 14:32.76
2 174 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 PB 14:37.40
3 186 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 15:20.11
4 170 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 15:24.64
5 162 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 15:42.23
6 196 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 SB 15:49.03
7 184 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 15:55.16
8 39 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 15:57.13
9 122 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 16:06.29
10 195 Benjamin VrbovskýBenjamin Vrbovský 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 16:09.48
11 3 David PluhařDavid Pluhař 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 PB 16:29.70
12 175 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16:53.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10009Hřebačka Matěj (AKHOD)2:54.55
2000174Chwistek Lukáš (VITKO)5:49.52
3000174Chwistek Lukáš (VITKO)8:48.30
40009Hřebačka Matěj (AKHOD)11:46.66
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 235 Marcela JoglováMarcela Joglová 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 16:18.99
2 317 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 SB 16:39.92
3 325 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 16:40.74
4 212 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4 PB 17:09.39
5 324 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 18:15.50
6 349 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 18:29.85
7 227 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 19:56.92
Celkem 7 závodníků