Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink ČAS

Ostrava (23. 5. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2021 - 16:25) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 20.94 0.113
2 124 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 21.01 0.166
3 77 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.37 0.172
4 38 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 21.48 0.142
5 49 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 21.56 0.177
6 62 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 SB 21.77 0.119
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2021 - 16:26) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 61 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 20.98 0.151
2 121 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.80 0.144
3 119 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.84 0.147
4 99 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.95 0.178
5 21 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 21.96 0.164
6 84 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 22.34 0.154
60 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2021 - 16:27) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 95 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.73 0.189
2 173 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 21.94 0.165
3 63 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.11 0.138
4 110 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.54 0.158
5 97 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 22.56 0.170
6 180 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.84 0.190
7 107 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.85 0.178
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 20.94 0.113
2 61 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 20.98 0.151
3 124 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 21.01 0.166
4 77 Michal DesenskýMichal Desenský 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 21.37 0.172
5 38 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 21.48 0.142
6 49 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 21.56 0.177
7 95 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.73 0.189
8 62 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 SB 21.77 0.119
9 121 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 21.80 0.144
10 119 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.84 0.147
11 173 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 21.94 0.165
12 99 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 21.95 0.178
13 21 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 21.96 0.164
14 63 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.11 0.138
15 84 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 22.34 0.154
16 110 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.54 0.158
17 97 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 22.56 0.170
18 180 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.84 0.190
19 107 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.85 0.178
60 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2021 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 23.74 0.179
2 328 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.87 0.159
3 209 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 24.29 0.226
4 334 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 24.41 0.173
5 303 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 24.51 0.190
6 239 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 24.69 0.156
7 330 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 25.02 0.162
8 269 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 25.68 0.313
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2021 - 16:06) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 312 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.12 0.143
2 320 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.90 0.178
3 219 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 25.52 0.154
4 264 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.74 0.132
5 271 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 25.77 0.198
6 284 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 26.10 0.165
7 274 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 26.63 0.192
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 23.74 0.179
2 328 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.87 0.159
3 312 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.12 0.143
4 209 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 24.29 0.226
5 334 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 24.41 0.173
6 303 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 24.51 0.190
7 239 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 24.69 0.156
8 320 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 24.90 0.178
9 330 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 25.02 0.162
10 219 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 25.52 0.154
11 269 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 25.68 0.313
12 264 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 25.74 0.132
13 271 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 25.77 0.198
14 284 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 26.10 0.165
15 274 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 26.63 0.192