Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink ČAS

Ostrava (23. 5. 2021)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2021 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 161 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 47.25 0.197
2 146 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 47.71 0.185
3 37 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 47.82 0.171
4 79 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 47.99 0.196
5 112 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 49.14 0.193
6 128 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 49.87 0.175
7 107 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 50.45 0.178
60 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2021 - 13:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 167 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 48.93 0.185
2 190 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 49.18 0.240
3 97 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 49.44 0.166
4 89 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 50.05 0.140
5 181 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.70 0.161
74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNF 0.196
100 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
102 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2021 - 13:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 172 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 51.38 0.159
2 87 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 51.63 0.157
3 149 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 52.03 0.201
4 54 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 52.38 0.162
5 7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 55.59 0.173
30 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 DNS
14 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
140 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 161 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 47.25 0.197
2 146 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 SB 47.71 0.185
3 37 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 47.82 0.171
4 79 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 47.99 0.196
5 167 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 48.93 0.185
6 112 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 49.14 0.193
7 190 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 49.18 0.240
8 97 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 49.44 0.166
9 128 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 49.87 0.175
10 89 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 50.05 0.140
11 107 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 50.45 0.178
12 181 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.70 0.161
13 172 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 51.38 0.159
14 87 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 51.63 0.157
15 149 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 52.03 0.201
16 54 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 52.38 0.162
17 7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 55.59 0.173
60 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
74 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNF 0.196
100 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
102 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
30 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 DNS
14 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
140 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2021 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 303 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.10 0.169
2 331 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.22 0.228
3 330 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 55.68 0.201
4 269 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 57.69 0.165
5 302 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 =SB 58.22 0.144
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2021 - 13:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 320 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 55.51 0.203
2 356 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 55.75 0.173
3 285 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 56.53 0.194
4 223 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 57.20 0.173
5 262 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 57.68 0.157
6 363 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 58.59 0.428
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2021 - 13:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 59.19 0.193
2 231 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 59.59 0.612
3 205 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.43 0.186
4 210 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 60.50 0.210
5 362 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 61.63 0.180
280 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DQ 16.8
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 303 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.10 0.169
2 331 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.22 0.228
3 320 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 55.51 0.203
4 330 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 55.68 0.201
5 356 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 55.75 0.173
6 285 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 56.53 0.194
7 223 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 57.20 0.173
8 262 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 57.68 0.157
9 269 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 57.69 0.165
10 302 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 =SB 58.22 0.144
11 363 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 58.59 0.428
12 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 59.19 0.193
13 231 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 SB 59.59 0.612
14 205 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.43 0.186
15 210 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 60.50 0.210
16 362 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 61.63 0.180
280 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DQ 16.8