Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink ČAS

Plzeň (2. 6. 2021)
100 m - Muži (středa, 2.6.2021 - 17:57:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 216 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.42 0.132
2 294 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 10.73 0.142
3 153 Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 10.83 0.138
100 m - Ženy (středa, 2.6.2021 - 17:44:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 380 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.74 0.143
2 239 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.85 0.201
3 388 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.91 0.166
1500 m - Muži (středa, 2.6.2021 - 18:46:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 310 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 3:44.99
2 301 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 3:45.95
3 338 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 3:49.57
1500 m - Ženy (středa, 2.6.2021 - 18:37:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 331 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 4:33.00
2 214 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:33.65
3 317 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 4:37.06
3000 m - Muži (středa, 2.6.2021 - 13:50:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 229 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 08:03.19
2 267 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 08:21.63
3 31 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 08:23.86
3000 m - Ženy (středa, 2.6.2021 - 13:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 40 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 10:09.16
2 368 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. PB 10:55.23
3 28 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 10:57.60
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (středa, 2.6.2021 - 14:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 228 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 14.51 0.155
2 226 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. =SB 14.77 0.160
3 372 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 14.91 0.176
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (středa, 2.6.2021 - 14:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 247 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. SB 14.99 0.163
2 166 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.04 0.159
3 359 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.47 0.167
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (středa, 2.6.2021 - 14:34:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 13.88 0.188
2 409 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 14.53 0.190
3 309 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.56 0.186
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 54 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NL 28.15
2 84 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 29.14
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 198 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 32.26
2 243 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33.16
3 87 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 33.73
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (středa, 2.6.2021 - 19:39:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 34 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 09:41.34
2 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 09:50.23
3 80 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 10:03.53
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (středa, 2.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 390 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:57.80
2 280 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 11:01.39
3 26 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice SB 11:19.16
4 x 100 m - Muži (středa, 2.6.2021 - 13:14:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kurfürst D., Haidelmeier M., Koza T., Peterka J. Kurfürst D., Haidelmeier M., Koza T., Peterka J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.35 0.184
4 x 100 m - Ženy (středa, 2.6.2021 - 13:01:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Maštalířová E., Kaiserová J., Kolingerová A., Kožuškaničová N. Maštalířová E., Kaiserová J., Kolingerová A., Kožuškaničová N. Czech RepublicCzech Republic 45.43 0.157
2 Uhlová K., Matoušková A., Paverová K., Rumlová K. Uhlová K., Matoušková A., Paverová K., Rumlová K. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.88 0.155