Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink ČAS

Plzeň (2. 6. 2021)

skok daleký - Muži

(st, 2.6.2021 - 17:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 12 NL 7.95 -0.1 m/s X 7.84  0,20 7.82  0,90 7.84 X 7.95  -0,10 7.77  0,40
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 =PB 7.53 +0.1 m/s 6.95  -0,70 6.87  -0,50 5.84  1,20 6.95 7.23  0,60 4.76 7.53  0,10
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 PB 7.44 +0.1 m/s 7.11  0,50 7.40 7.44  0,10 7.44 7.38  1,10 X 7.30  1,10
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 SB 7.27 +1.3 m/s 6.76  -1,00 7.27  1,30 7.25  2,30 7.27 X 6.77  -2,00 X
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 SB 6.81 +0.9 m/s 6.81  0,90 6.76  1,30 6.32  -0,40 6.81 4.59  -1,30 6.57  0,80 4.39  0,50
6 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 SB 6.76 +1.1 m/s 6.65 6.31  0,10 6.68  1,20 6.68 6.76  1,10 6.61  -1,10 6.68  -0,10
7 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 SB 6.74 6.74  1,40 6.54  0,90 X 6.74 - X -
8 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 SB 6.54 +0.8 m/s X X 4.41  0,60 4.41 X 5.61  -0,60 6.54  0,80
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 DNS
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 DNS
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 DNS
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 2.6.2021 - 18:31) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 12 NL 6.26 +1.7 m/s X X 5.99  1,20 5.99 X X 6.26  1,70
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11 SB 6.20 +1.5 m/s 5.63  1,20 5.98  0,50 6.20  1,50 6.20 5.98  1,70 5.96  0,30 5.93  1,10
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 SB 5.89 +1.7 m/s 5.73  1,00 4.57  -0,70 X 5.73 5.66  2,10 5.89  1,70 5.86  2,60
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 8 SB 5.85 +0.2 m/s 5.74  0,10 5.85  0,70 5.79  0,70 5.85 5.70  0,40 5.85  0,20 X
5 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 5.78 +2.1 m/s 5.73 +1.7 m/s X 5.64  2,70 5.66  -0,10 5.66 5.73  1,70 5.78  2,10 X
6 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 9 SB 5.74 +1.1 m/s 5.74  1,10 5.71  -0,20 5.53  0,50 5.74 5.60  2,80 5.66  1,80 5.63  0,40
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 SB 5.74 +2.1 m/s 5.62 -0.1 m/s X 5.62  -0,10 5.54  0,20 5.62 5.61  1,50 5.74  2,10 X
8 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 SB 5.48 +0.9 m/s 5.35  -0,60 5.46  0,20 5.48  0,90 5.48 5.38  1,40 5.46  1,30 5.47  1,90
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 SB 5.37 +1.7 m/s 5.32  1,80 5.37  1,70 4.86  -0,20 5.37
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 SB 5.26 +1.3 m/s 5.19  1,50 5.17 5.26  1,30 5.26
11 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 SB 5.22 +1.5 m/s 5.10  0,40 5.22  1,50 X 5.22
12 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 5.14 +0.3 m/s 5.14  0,30 5.00  -0,40 5.10  -0,30 5.14
Celkem 12 závodníků