Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hájkův memoriál v hodu kladivem

Praha - Vinohrady (5. 6. 2021)

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 5.6.2021 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 1 PB 45.21
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 5.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 10 PB 67.46
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 8 PB 56.27
3 Veronika BártováVeronika Bártová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 PB 53.30
4 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 7 PB 53.17
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 PB 44.99
6 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 2 PB 43.81
7 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 5 PB 42.08
8 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4 PB 40.41
9 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 PB 37.07
10 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 1 PB 30.50
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 5.6.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PácalováPetra Pácalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 45.50
2 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4 PB 41.87
3 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 PB 40.03
4 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 2 PB 35.65
5 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 1 PB 24.93
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Veteránky

(so, 5.6.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 1 PB 48.47
2 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 2 PB 43.79
Celkem 2 závodníků