Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo družstev staršího žactva

Šumperk (24. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.42 11.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 07.51 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.73 8.00
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.78 7.00
5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.88 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 07.84 6.00
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 07.85 5.00
3 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 07.89 3.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 08.00 1.00
5 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 08.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 15:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 07.94 2.00
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.06
3 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.37
4 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.43
5 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 09.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.42 11.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 07.51 9.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.73 8.00
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.78 7.00
5 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 07.84 6.00
6 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 07.85 5.00
7 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.88 4.00
8 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 07.89 3.00
9 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 07.94 2.00
10 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 08.00 1.00
11 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.06
12 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 08.09
13 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.37
14 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.43
15 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 09.19

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.04 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.14 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 08.19 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.42 7.00
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.65 5.00
6 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 08.70 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.75 3.00
2 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 08.77 1.00
3 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.78
4 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
5 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.80
6 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.55 6.00
2 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.86
3 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.27
MS Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.31
5 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.59
6 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.85
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 24.6.2021 - 15:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.76 2.00
MS Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.78
3 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.89
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.94
5 Pavlína KučerováPavlína Kučerová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 09.94
6 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 09.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.04 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.14 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 08.19 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.42 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.55 6.00
6 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.65 5.00
7 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 1 08.70 4.00
8 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.75 3.00
9 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 08.76 2.00
10 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 08.77 1.00
11 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.78
11 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.78
13 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
14 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.80
15 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 08.86
16 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.89
17 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.94
18 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 09.11
19 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.27
20 Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 09.31
21 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.59
22 Tereza KubátováTereza Kubátová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 09.85
23 Pavlína KučerováPavlína Kučerová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 09.94
24 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 09.95

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 17.62 11.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 17.88 9.00
3 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 18.02 8.00
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.14 7.00
5 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 18.16 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.43 4.00
2 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 18.64 3.00
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 18.86 2.00
4 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 19.55 1.00
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 19.69
Poznámky:
09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.24 5.00
2 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 20.05
3 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 21.89
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 SB 23.30
Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 17.62 11.00
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 PB 17.88 9.00
3 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 18.02 8.00
4 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.14 7.00
5 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 18.16 6.00
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.24 5.00
7 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.43 4.00
8 Richard HorákRichard Horák 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 18.64 3.00
9 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 18.86 2.00
10 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 19.55 1.00
11 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 19.69
12 Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 20.05
13 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 21.89
14 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 SB 23.30
Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.84 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 19.69 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 19.91 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 20.28 7.00
5 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 20.55 6.00
6 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 20.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 21.22 4.00
2 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 21.56 3.00
3 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 21.88 2.00
4 Katrina HlavováKatrina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 22.18
MS Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 22.54
6 Nikola ČernáNikola Černá 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 24.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 21.31
2 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.97 1.00
3 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 23.56
4 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 23.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.84 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 19.69 9.00
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 19.91 8.00
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 20.28 7.00
5 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 20.55 6.00
6 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6 PB 20.85 5.00
7 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 21.22 4.00
8 Vanessa KovaříkováVanessa Kovaříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 21.31
9 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 21.56 3.00
10 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 21.88 2.00
11 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.97 1.00
12 Katrina HlavováKatrina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 22.18
13 Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 22.54
14 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 23.56
15 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 23.94
16 Nikola ČernáNikola Černá 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 24.75

300 m - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 38.62 11.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 40.61 9.00
3 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.38 8.00
4 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 43.56 7.00
5 Michal BálintMichal Bálint 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 50.55 6.00
Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 44.21 11.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 45.51 9.00
3 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 47.99 6.00
4 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 50.29 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 43.88
2 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 46.15 8.00
3 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 47.53 7.00
4 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 48.19 5.00
5 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 49.49 4.00
6 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.62 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 43.88
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 44.21 11.00
3 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 45.51 9.00
4 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 46.15 8.00
5 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 47.53 7.00
6 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 47.99 6.00
7 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 48.19 5.00
8 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 49.49 4.00
9 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 50.29 3.00
10 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.62 2.00

800 m - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:20.53 11.00
2 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 2:23.80 9.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:28.51 8.00
4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:38.15 7.00
5 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:38.76 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:25.32 11.00
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:31.31 9.00
3 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 2:33.41 8.00
4 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:35.80 7.00
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:36.52 6.00
MS Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 2:39.31
7 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 2:39.90 5.00
8 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:39.94 4.00
9 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 2:46.08 3.00
10 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 2:48.18 2.00
11 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:52.47 1.00
12 Nikola ČernáNikola Černá 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:53.26
13 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:59.39
MS Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:10.77
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 10:23.13 11.00
2 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:54.72 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 13.77 11.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.59 9.00
3 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 16.29 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.04 11.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.81 8.00
3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 17.11 7.00
4 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 17.81 6.00
5 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.57 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 18.29 5.00
2 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 18.73 3.00
3 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.74 2.00
4 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 19.68
5 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 20.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 15:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 16.74 9.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.54 4.00
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 20.08
4 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.04 11.00
2 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 16.74 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.81 8.00
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 17.11 7.00
5 Darina GaniecováDarina Ganiecová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 PB 17.81 6.00
6 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 18.29 5.00
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 18.54 4.00
8 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 18.73 3.00
9 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 18.74 2.00
10 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 19.57 1.00
11 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 19.68
12 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 5 20.08
13 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 20.38
14 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 20.72

200 m překážek (0.76) - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:20) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.96 11.00
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 29.69 9.00
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 29.78 8.00
4 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.44 7.00
5 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 36.43 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 16:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.70 11.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.85 8.00
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.75 7.00
4 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 33.28 6.00
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 35.03 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 33.69 5.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 34.83 4.00
3 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.17 1.00
4 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 38.08
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 24.6.2021 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 31.31 9.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.29 2.00
3 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 PB 37.65
4 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 38.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.70 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 31.31 9.00
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.85 8.00
4 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.75 7.00
5 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 33.28 6.00
6 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 33.69 5.00
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 34.83 4.00
8 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 35.03 3.00
9 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 35.29 2.00
10 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.17 1.00
11 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 PB 37.65
12 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 38.08
13 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 38.64

4 x 60 m - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Závodský, Polychros, Kvíčala, Bálint Závodský, Polychros, Kvíčala, Bálint Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 30.53 11.00
2 Bílek, Kotyza, Krov, Malíček Bílek, Kotyza, Krov, Malíček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 31.38 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žouželková, Švejkovská, Sikorová, Sýkorová Žouželková, Švejkovská, Sikorová, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.38 8.00
2 Zelinková, Míčková, Klimčáková, Dvořáková Zelinková, Míčková, Klimčáková, Dvořáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.41 6.00
3 Kovaříková, Chapčáková, Hrubanová, Černá Kovaříková, Chapčáková, Hrubanová, Černá Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.50 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 24.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Kohoutková, Vepřeková, Žandová Berková, Kohoutková, Vepřeková, Žandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.06 11.00
2 Šinclová, Stejskalová, Šafářová, Zapletalová Šinclová, Stejskalová, Šafářová, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.41 9.00
3 Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.41 7.00
4 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.00 5.00
5 Kubátová, Sommerová, Stržínková, Šváčková Kubátová, Sommerová, Stržínková, Šváčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 37.20 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Kohoutková, Vepřeková, Žandová Berková, Kohoutková, Vepřeková, Žandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.06 11.00
2 Šinclová, Stejskalová, Šafářová, Zapletalová Šinclová, Stejskalová, Šafářová, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.41 9.00
3 Žouželková, Švejkovská, Sikorová, Sýkorová Žouželková, Švejkovská, Sikorová, Sýkorová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.38 8.00
4 Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.41 7.00
5 Zelinková, Míčková, Klimčáková, Dvořáková Zelinková, Míčková, Klimčáková, Dvořáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 33.41 6.00
6 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.00 5.00
7 Kovaříková, Chapčáková, Hrubanová, Černá Kovaříková, Chapčáková, Hrubanová, Černá Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.50 4.00
8 Kubátová, Sommerová, Stržínková, Šváčková Kubátová, Sommerová, Stržínková, Šváčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 37.20 3.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,71 1,74 Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 7 1.69 - - - o o o o o o xo - xxx 11.00
2 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 SB 1.63 - - o - o - xxo xo xxx 9.00
3 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 SB 1.60 - - o o o o xxo xxx 8.00
4 Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2 PB 1.52 o o o o o - 7.00
MS Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
05 4 PB 1.52 o o o xxo xxo xxx
6 Oliver SulákOliver Sulák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 3 PB 1.32 xxo xxx 6.00
Ondřej KvíčalaOndřej Kvíčala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,32 1,37 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 1.45 - - o o o xxx 11.00
2 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 7 1.45 - - o xo o xxx 9.00
3 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 1.37 o o xo xxx 8.00
4= Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 SB 1.32 o o xxx 6.50
4= Markéta AdamcováMarkéta Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 PB 1.32 o o xxx 6.50
6 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 SB 1.32 xo o xxx 5.00
7 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 1.32 o xo xxx 4.00
8 Katrina HlavováKatrina Hlavová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 SB 1.27 o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 3.40 - - - - - o - xo 11.00
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2.60 - - - xxo xxo xo xxx 9.00
3 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 PB 2.50 o o o xxo o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 2.60 o o o xxo xo o xxx 11.00
2 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 PB 2.60 o o xxo xo xxo xo xxx 9.00
3 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 PB 2.50 o o o o xo xxx 8.00
4 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2.30 o o o xxx 7.00
5 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2.30 xo o o xxx 6.00
6 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 2.10 o o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 PB 5.75 +1.2 m/s 11.00
2 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 5.52 +0.0 m/s 9.00
3 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 PB 5.14 +0.9 m/s 8.00
4 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 2 PB 4.42 +0.2 m/s 7.00
5 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 4.12 +0.0 m/s 6.00
6 Oliver SulákOliver Sulák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 1 PB 4.04 +1.1 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 16 PB 5.19 +0.8 m/s 11.00
2 Lucie SkařupováLucie Skařupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 14 PB 4.72 +0.2 m/s 9.00
3 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 PB 4.68 +1.6 m/s 8.00
4 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 1 PB 4.62 +1.2 m/s 7.00
5 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 PB 4.61 +1.2 m/s 6.00
6 Anna ŽouželkováAnna Žouželková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 4.51 +1.2 m/s 5.00
7 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 SB 4.47 +0.0 m/s 4.00
8 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 12 4.32 +1.2 m/s 3.00
9 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 8 PB 4.22 +0.8 m/s 2.00
10 Aneta JanákováAneta Janáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 SB 3.98 +0.8 m/s 1.00
11 Sofie JungmannováSofie Jungmannová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 SB 3.94 +0.7 m/s
12 Eva ChapčákováEva Chapčáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 3.92 +0.0 m/s
13 Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 3.82 +0.0 m/s
14 Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 3.41 +0.3 m/s
Beáta ZatloukalováBeáta Zatloukalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 DNS
Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 NM
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 2 PB 11.11 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 14 10.68 9.00
3 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 SB 09.45 8.00
4 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 13 08.79 7.00
5 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 08.49 6.00
6 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 10 08.00 5.00
7 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 9 07.69 4.00
8 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 12 07.56 3.00
9 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 PB 07.11 2.00
10 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 7 07.10 1.00
11 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 PB 06.82
12 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 06.37
MS Tereza VavříkováTereza Vavříková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 05.75
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 8 DNS
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 13 PB 11.18 11.00
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 11.01 9.00
3 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 12 09.59 8.00
4 Michal BálintMichal Bálint
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 11 08.95 7.00
5 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 8 08.39 6.00
MS Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
05 4 PB 08.27
7 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 08.22 5.00
8 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 07.46 4.00
9 Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 6 07.20 3.00
10 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 PB 07.10 2.00
11 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 PB 07.08 1.00
12 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 06.85
Celkem 12 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 PB 26.11 11.00
2 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 PB 25.00 9.00
3 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 4 PB 24.81 8.00
4 Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 SB 22.15 7.00
5 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 10 21.87 6.00
6 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 9 21.67 5.00
7 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 PB 18.61 4.00
8 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 18.22 3.00
9 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 PB 17.18 2.00
10 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 PB 17.01 1.00
11 Nela SkupieńováNela Skupieńová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 3 PB 15.02
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 2 PB 34.40 11.00
2 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 15 PB 29.30 9.00
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 PB 24.26 8.00
MS Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
05 14 23.66
5 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 22.39 7.00
6 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 13 PB 20.58 6.00
7 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 11 PB 19.36 5.00
8 Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 12 PB 18.51 4.00
9 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 PB 16.68 3.00
10 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 PB 15.78 2.00
11 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 9 PB 14.26 1.00
12 Dan NesvadbaDan Nesvadba
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 6 PB 12.94
13 Tobias NajerTobias Najer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 PB 12.76
14 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 10 PB 12.36
15 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 PB 11.21
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 30.50 11.00
2 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 PB 22.03 9.00
3 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20.07 8.00
4 Karolína ZelinkováKarolína Zelinková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 PB 19.59 7.00
5 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 PB 17.08 6.00
6 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 SB 16.10 5.00
7 Nela SkupieńováNela Skupieńová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 PB 13.98 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 25.58 11.00
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 24.58 9.00
3 Samuel PungeSamuel Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 PB 21.58 8.00
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 PB 20.43 7.00
5 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 PB 16.82 6.00
6 Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 16.22 5.00
7 Jiří MilarJiří Milar
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 15.94 4.00
8 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 PB 14.78 3.00
9 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 PB 14.66 2.00
10 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 12.33 1.00
11 Tobias NajerTobias Najer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 11.62
12 Dimitrios PolychrosDimitrios Polychros
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 11.38
13 Marek PařenicaMarek Pařenica
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 PB 11.19
14 Tobiáš KrčTobiáš Krč
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 PB 10.05
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 24.6.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 12 PB 31.93 11.00
2 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 29.02 9.00
3 Zuzana SalajováZuzana Salajová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 9 PB 25.40 8.00
MS Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1 SB 23.69
MS Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 2 PB 23.62
6 Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 PB 22.56 7.00
7 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 8 22.25 6.00
8 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 7 18.82 5.00
MS Tereza VavříkováTereza Vavříková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 PB 16.43
10 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 14.32 4.00
11 Tereza KubátováTereza Kubátová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 3 PB 12.76 3.00
Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 10 DNS
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 24.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 40.42 11.00
2 Richard HorákRichard Horák
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 10 PB 39.06 9.00
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 PB 32.57 8.00
4 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 PB 30.73 7.00
5 Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 5 PB 26.84 6.00
6 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
07 8 24.11 5.00
7 Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 6 21.04 4.00
8 Daniel UlmanDaniel Ulman
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 2 PB 18.03 3.00
9 Tobias NajerTobias Najer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 4 16.49 2.00
Daniel MoučkaDaniel Moučka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 NM
Jakub MudrlaJakub Mudrla
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 1 NM
Celkem 11 závodníků