Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody Zlínského kraje II

Zlín (19. 5. 2021)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 19.5.2021 - 16:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.04
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.57
3 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.92
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(st, 19.5.2021 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 7 PB 15.78
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 16.69
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 16.88
4 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 17.86
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 17.81
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(st, 19.5.2021 - 16:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 14.96
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 16.54
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 17.22
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 19.5.2021 - 16:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 15.27
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(st, 19.5.2021 - 16:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 16.38
2 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 16.39
3 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 16.58
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(st, 19.5.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 42.91
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 43.48
3 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 43.70
4 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 45.00
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 46.26
6 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 51.85
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(st, 19.5.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 48.66
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 48.79
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 49.47
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 PB 52.56
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 50.07
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 60.17
Celkem 1 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 77.76
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 19.5.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 2 SB 36.37
2 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 3 SB 28.28
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 1 SB 23.46
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 19.5.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 2 PB 31.00
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 4 PB 26.70
3 Karolína BerkováKarolína Berková
AK KroměřížAK Kroměříž
05 5 PB 26.28
4 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 SB 23.76
5 Daniela ViznerováDaniela Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3 SB 17.35
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 19.5.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 PB 54.27
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 PB 30.33
3 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 SB 27.18
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (st, 19.5.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 SB 41.81
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 1 PB 37.59
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 PB 46.64
2 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 2 PB 38.94
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 5 SB 37.95
4 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 SB 35.67
5 Klára HalíkováKlára Halíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 4 SB 34.39
6 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 7 PB 32.90
7 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 SB 31.44
8 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 SB 26.06
9 Karolína BerkováKarolína Berková
AK KroměřížAK Kroměříž
05 9 PB 15.93
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 1 PB 62.87
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 2 PB 36.12
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 1 SB 31.54
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 SB 54.49
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 19.5.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek JanásMarek Janás
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 3 PB 52.91 -
2 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 PB 35.58 -
3 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 SB 30.68 -
Celkem 3 závodníků