Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přípravek družstev

Nymburk (6. 6. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2021) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.40
2 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.61
3 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.82
4 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.16
5 Marek FrancMarek Franc 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.90
2 Matěj PiroutMatěj Pirout 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.70
3 Daniel KolkaDaniel Kolka 10 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 10.72
4 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.93
5 Oliver LainOliver Lain 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.32
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.6.2021) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SovadinaAdam Sovadina 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.76
2 Driel Robin VanDriel Robin Van 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.01
3 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.08
4 Adam SvinčákAdam Svinčák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.38
5 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.24
2 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.36
3 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.85
4 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.88
5 Jan ZáklasníkJan Záklasník 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.56
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 6.6.2021) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.53
2 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.79
3 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.21
4 Jiří DudekJiří Dudek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.35
5 Miloslav CajkaMiloslav Cajka 11 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 10.94
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.47
2 Petr ŠmelcPetr Šmelc 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.83
3 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.92
4 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.05
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.32
2 Šimon PiroutŠimon Pirout 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.47
3 Antonín PřibylAntonín Přibyl 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.73
4 Marek BašusMarek Bašus 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.99
5 Matouš KrupkaMatouš Krupka 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.37
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MalinaPavel Malina 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.46
2 Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.10
3 Vojtěch StyborVojtěch Stybor 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.49
4 Ayman SajiAyman Saji 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.56
5 Filip ŠobekFilip Šobek 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.87
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2021) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.33
2 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.70
3 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.15
4 Sofie ČadováSofie Čadová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.49
5 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
2 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.52
3 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.13
4 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.43
5 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11.30
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.88
2 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.21
3 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.33
4 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.45
5 Anna KudrnováAnna Kudrnová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.84
2 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.13
3 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.52
4 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.68
5 Emma MoravaEmma Morava 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11.05
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.32
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.44
4 Ella NývltováElla Nývltová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.51
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.01
2 Lucie RadoměstkáLucie Radoměstká 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.92
3 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.09
4 Barbora StaňkováBarbora Staňková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.40
5 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 6.6.2021) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.38
2 Klára TepláKlára Teplá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.45
5 Emilie JandováEmilie Jandová 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.71
3 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.10
4 Barbora SytnáBarbora Sytná 10 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 11.11
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.43
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.49
3 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.35
4 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11.02
5 Barbora TomkováBarbora Tomková 10 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 11.05
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 6.6.2021) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.86
2 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.50
3 Zuzana BervidováZuzana Bervidová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 11.20
4 Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.29
5 Kateřina BeranováKateřina Beranová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.47
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.97
2 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.20
3 Anna DoležalováAnna Doležalová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.43
4 Nela DrozenováNela Drozenová 12 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 11.18
5 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.25
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 6.6.2021) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.17
2 Emma HrdličkováEmma Hrdličková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.71
3 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.27
4 Denisa HoloubkováDenisa Holoubková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.81
5 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.84
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 6.6.2021) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaráskováLucie Karásková 11 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 09.82
2 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.82
3 Elisabeth KonvalinkováElisabeth Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.37
4 Antonie HušákováAntonie Hušáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.59
5 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.40
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana MalinováAdriana Malinová 12 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 10.11
2 Simona KřupkováSimona Křupková 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.21
3 Nela MacháčkováNela Macháčková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.60
4 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.06
5 Anna KoženáAnna Kožená 11 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 11.12
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 6.6.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.88
2 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.01
3 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.22
4 Dora NývltováDora Nývltová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.73
5 Klára NovákováKlára Nováková 12 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 11.11
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 6.6.2021) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.80
2 Ella ŘečinskáElla Řečinská 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.28
3 Valérie ŘehákováValérie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 10.50
4 Marie PřibylováMarie Přibylová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.55
5 Marie PetřinováMarie Petřinová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.89
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.62
2 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.83
3 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.82
4 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.86
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 6.6.2021) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.93
2 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.43
3 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.82
4 Josefína ŠofrováJosefína Šofrová 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.77
Celkem 4 závodníků

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cibulková Sofie, Kunášková Barbora, Bureš Jan, Dobiáš Radek, Málek Pavel , Zápotocký Stanislav, Kaprálek Lukáš, Málek Vl Cibulková Sofie, Kunášková Barbora, Bureš Jan, Dobiáš Radek, Málek Pavel , Zápotocký Stanislav, Kaprálek Lukáš, Málek Vl 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:26.65
2 Čechalová Klára, Jamborová Sára, Nováková Viktorie, Zenklová Karolína, Petrová Amálie, Šinkmajerová Sofie, Břeň Štěpán, Čechalová Klára, Jamborová Sára, Nováková Viktorie, Zenklová Karolína, Petrová Amálie, Šinkmajerová Sofie, Břeň Štěpán, 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:31.32
3 Bébrová Julie, Brunclíková Eliška, Horová Lucie, Petránková Anežka , Semencová Veronika , Stachová Vanessa, Svinčák Adam Bébrová Julie, Brunclíková Eliška, Horová Lucie, Petránková Anežka , Semencová Veronika , Stachová Vanessa, Svinčák Adam 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:32.14
4 Vobecký Lukáš, Krutská Kateřina, Ottlová Šárka, Doležalová Anna, Bervidová Zuzana, Řeháková Valérie, Vynšová Barbora, Vo Vobecký Lukáš, Krutská Kateřina, Ottlová Šárka, Doležalová Anna, Bervidová Zuzana, Řeháková Valérie, Vynšová Barbora, Vo 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4:34.76
5 Dočkalová Madlen, Vaňková Anežka, Vesecká Viktorie, Dušková Ester, Finková Aneta, Havlínová Amálie, Zounar Matteo, Berán Dočkalová Madlen, Vaňková Anežka, Vesecká Viktorie, Dušková Ester, Finková Aneta, Havlínová Amálie, Zounar Matteo, Berán 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4:45.70
6 Jandová Emilie, Fišterová Anna, Mihucová Nela, Pernicová Amálie, Záklasník Jan, Sovadina Adam, Friml Petr, Malina Pavel Jandová Emilie, Fišterová Anna, Mihucová Nela, Pernicová Amálie, Záklasník Jan, Sovadina Adam, Friml Petr, Malina Pavel 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:56.17
7 Sytná Barbora, Karásková Lucie, Kožená Anna, Drozenová Nela, Malinová Adriana, Nováková Klára, Kolka Daniel, Cajka Milos Sytná Barbora, Karásková Lucie, Kožená Anna, Drozenová Nela, Malinová Adriana, Nováková Klára, Kolka Daniel, Cajka Milos 11 Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K... 5:05.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chroustovská Tereza, Nedorostová Nela, Radoměstká Lucie, Staňová Barbora, Váchová Daniela, Trešlová Žaneta, Franc Marek, Chroustovská Tereza, Nedorostová Nela, Radoměstká Lucie, Staňová Barbora, Váchová Daniela, Trešlová Žaneta, Franc Marek, 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:46.65
2 Mezlíková Julie, Procházková Adéla, Svatoňová Eliška, Beranová Kateřina, Bukovicová Tereza, Cimlová Thea, Sedlatá Vendul Mezlíková Julie, Procházková Adéla, Svatoňová Eliška, Beranová Kateřina, Bukovicová Tereza, Cimlová Thea, Sedlatá Vendul 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:53.97
3 Kvasničková Tereza, Hrdličková Emma, Málková Lucie, Čechalová Andrea, Semecká Martina, Šmelcová Martina, Dudek Jiří, Šme Kvasničková Tereza, Hrdličková Emma, Málková Lucie, Čechalová Andrea, Semecká Martina, Šmelcová Martina, Dudek Jiří, Šme 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:55.72
4 Bednářová Marianna, Nývltová Ella, Šikolová Jitka, Kořínková Kristýna , Nývltová Dora, Vališ Ondřej, David František, Pi Bednářová Marianna, Nývltová Ella, Šikolová Jitka, Kořínková Kristýna , Nývltová Dora, Vališ Ondřej, David František, Pi 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4:57.04
5 Čadová Sofie, Kudrnová Anna, Malá Eliška, Ptáčková Nela, Teplá Klára, Holoubková Denisa, Petřinová Marie, Řečinská Ella Čadová Sofie, Kudrnová Anna, Malá Eliška, Ptáčková Nela, Teplá Klára, Holoubková Denisa, Petřinová Marie, Řečinská Ella 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:01.94
6 Přibylová Marie, Antošová Štěpánka, Zemanová Natálie, Bašus Marek, Saji Ayman, Šobek Filip, Přibyl Antonín, Šulc Štěpán Přibylová Marie, Antošová Štěpánka, Zemanová Natálie, Bašus Marek, Saji Ayman, Šobek Filip, Přibyl Antonín, Šulc Štěpán 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:23.23
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 4.03
2 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 4.01
3 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.96
4 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.92
5 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.87
6 Alexius SemenovAlexius Semenov
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.85
7 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 3.82
8 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 3.82
9 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.79
10 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.71
11 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 3.71
12 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.68
13 Petr FrimlPetr Friml
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 3.67
14 Pavel MálekPavel Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.67
15 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.60
16 Adam SvinčákAdam Svinčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.59
17 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.56
18 Petr ŠmelcPetr Šmelc
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.50
19 Adam SovadinaAdam Sovadina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 3.47
20 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.44
21 Matěj PiroutMatěj Pirout
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.39
22 Marek FrancMarek Franc
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.37
23 Driel Robin VanDriel Robin Van
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.33
24 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.23
25 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.22
26 Jiří DudekJiří Dudek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.20
27 Pavel MalinaPavel Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 3.10
28 Daniel KolkaDaniel Kolka
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 3.09
29 Antonín PřibylAntonín Přibyl
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 3.08
30 Jan ZáklasníkJan Záklasník
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 3.07
31 Šimon PiroutŠimon Pirout
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 3.02
32 Miloslav CajkaMiloslav Cajka
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 2.94
33 Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.91
34 Oliver LainOliver Lain
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 2.85
35 Marek BašusMarek Bašus
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.83
36 Ayman SajiAyman Saji
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.67
37 Vojtěch StyborVojtěch Stybor
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.62
38 Matouš KrupkaMatouš Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 2.46
39 Filip ŠobekFilip Šobek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.34
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 4.45
2 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4.07
3 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 4.00
4 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.91
5 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.90
6 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.88
7 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.83
8 Anežka PetránkováAnežka Petránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.82
9 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.77
10 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.76
11 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.73
12 Nela NedorostováNela Nedorostová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.70
13 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.65
14 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.64
15 Lucie KaráskováLucie Karásková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 3.63
16 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 3.62
17 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.56
18 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 3.54
19 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.53
20 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.53
21 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.50
22 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.50
23 Ella ŘečinskáElla Řečinská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 3.46
24 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.45
25 Kateřina KrutskáKateřina Krutská
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3.43
26 Veronika SemencováVeronika Semencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.43
27 Adriana MalinováAdriana Malinová
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 3.43
28 Marianna BednářováMarianna Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.42
29 Sofie ČadováSofie Čadová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.42
30 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.34
31 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.34
32 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.32
33 Viktorie NovákováViktorie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.31
34 Marie PetřinováMarie Petřinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 3.31
35 Amálie PernicováAmálie Pernicová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 3.30
36 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.29
37 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.26
38 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3.25
39 Aneta FinkováAneta Finková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.25
40 Simona KřupkováSimona Křupková
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 3.22
41 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.21
42 Nela MihucováNela Mihucová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 3.20
43 Marie PřibylováMarie Přibylová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.18
44 Anna KudrnováAnna Kudrnová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 3.17
45 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.16
46 Martina SemeckáMartina Semecká
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 3.16
47 Anna KoženáAnna Kožená
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 3.15
48 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.15
49 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 3.12
50 Valérie ŘehákováValérie Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 3.10
51 Emilie JandováEmilie Jandová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 3.08
52 Ella NývltováElla Nývltová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.07
53 Nela MacháčkováNela Macháčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 3.07
54 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 3.06
55 Emma HrdličkováEmma Hrdličková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.04
56 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.04
57 Anna FišterováAnna Fišterová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 3.03
58 Dora NývltováDora Nývltová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.03
59 Lucie RadoměstkáLucie Radoměstká
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3.02
60 Vendula SedlatáVendula Sedlatá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 3.02
61 Jitka ŠikolováJitka Šikolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.01
62 Nela PtáčkováNela Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.00
63 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2.94
64 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.91
65 Barbora SytnáBarbora Sytná
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 2.90
66 Barbora TomkováBarbora Tomková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 2.90
67 Zuzana BervidováZuzana Bervidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 2.86
68 Andrea ČechalováAndrea Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.83
69 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.83
70 Denisa HoloubkováDenisa Holoubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 2.82
71 Klára NovákováKlára Nováková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 2.78
72 Emma MoravaEmma Morava
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2.75
73 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.74
74 Elisabeth KonvalinkováElisabeth Konvalinková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 2.74
75 Nela DrozenováNela Drozenová
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 2.68
76 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2.65
77 Antonie HušákováAntonie Hušáková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 2.65
78 Josefína ŠofrováJosefína Šofrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.65
79 Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.60
80 Kateřina BeranováKateřina Beranová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.56
81 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2.55
82 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 2.33
Celkem 82 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 37.50
2 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 34.02
3 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 32.89
4 Matěj Samuel TvrdíkMatěj Samuel Tvrdík
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 31.48
5 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 31.06
6 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 30.70
7 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 27.13
8 Pavel MalinaPavel Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 26.94
9 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 25.85
10 Marek FrancMarek Franc
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 25.53
11 Pavel MálekPavel Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 25.26
12 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 25.09
13 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 24.63
14 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 23.70
15 Miloslav CajkaMiloslav Cajka
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 22.90
16 Marek BašusMarek Bašus
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 22.71
17 Matěj PiroutMatěj Pirout
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 21.86
18 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 21.83
19 Daniel KolkaDaniel Kolka
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 21.82
20 Adam SovadinaAdam Sovadina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 21.65
21 Šimon PiroutŠimon Pirout
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 21.47
22 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20.88
23 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 20.77
24 Ayman SajiAyman Saji
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 20.11
25 Adam SvinčákAdam Svinčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 19.44
26 Driel Robin VanDriel Robin Van
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 19.25
27 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 19.18
28 Petr FrimlPetr Friml
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 19.09
29 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 18.54
30 Alexius SemenovAlexius Semenov
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 18.52
31 Jiří DudekJiří Dudek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 18.04
32 Oliver LainOliver Lain
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 17.88
33 Jan ZáklasníkJan Záklasník
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 17.46
34 Antonín PřibylAntonín Přibyl
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 16.98
35 Petr ŠmelcPetr Šmelc
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 15.66
36 Matouš KrupkaMatouš Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 15.40
37 Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 12.53
38 Vojtěch StyborVojtěch Stybor
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 11.30
39 Filip ŠobekFilip Šobek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 10.46
Celkem 39 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(ne, 6.6.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 35.00
2 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 31.80
3 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 29.48
4 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 28.85
5 Vanessa StachováVanessa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 25.76
6 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 25.19
7 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 25.02
8 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 24.72
9 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 24.06
10 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 22.78
11 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 22.40
12 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 22.01
13 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 21.43
14 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 20.78
15 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 20.46
16 Emilie JandováEmilie Jandová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 20.26
17 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 20.15
18 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 19.56
19 Barbora SytnáBarbora Sytná
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 19.34
20 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 18.52
21 Viktorie NovákováViktorie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 18.52
22 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 18.49
23 Valérie ŘehákováValérie Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 18.15
24 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 18.01
25 Anna KoženáAnna Kožená
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 17.96
26 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 17.51
27 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 17.11
28 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 16.91
29 Amálie HavlínováAmálie Havlínová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 16.90
30 Veronika SemencováVeronika Semencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 16.86
31 Lucie RadoměstkáLucie Radoměstká
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 16.29
32 Sofie CibulkováSofie Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 16.01
33 Marianna BednářováMarianna Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 15.99
34 Nela MacháčkováNela Macháčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 15.82
35 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 15.77
36 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 15.69
37 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 15.67
38 Anežka PetránkováAnežka Petránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 15.56
39 Adriana MalinováAdriana Malinová
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 15.50
40 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 15.41
41 Žaneta TrešlováŽaneta Trešlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 15.38
42 Jitka ŠikolováJitka Šikolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 15.16
43 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 15.07
44 Martina SemeckáMartina Semecká
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 15.07
45 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 14.82
46 Marie PetřinováMarie Petřinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 14.66
47 Simona KřupkováSimona Křupková
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 14.49
48 Anna FišterováAnna Fišterová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 13.84
49 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 13.79
50 Lucie KaráskováLucie Karásková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
11 13.66
51 Kateřina KrutskáKateřina Krutská
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 13.49
52 Emma MoravaEmma Morava
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 13.44
53 Emma HrdličkováEmma Hrdličková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13.33
54 Nela MihucováNela Mihucová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 13.17
55 Vendula SedlatáVendula Sedlatá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13.07
56 Aneta FinkováAneta Finková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 13.00
57 Ella ŘečinskáElla Řečinská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 12.92
58 Dora NývltováDora Nývltová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 12.68
59 Elisabeth KonvalinkováElisabeth Konvalinková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 12.66
60 Kateřina BeranováKateřina Beranová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 12.53
61 Klára NovákováKlára Nováková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 12.43
62 Ella NývltováElla Nývltová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 12.36
63 Martina ŠmelcováMartina Šmelcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 12.14
64 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 12.11
65 Nela NedorostováNela Nedorostová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12.10
66 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 12.02
67 Zuzana BervidováZuzana Bervidová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 11.89
68 Denisa HoloubkováDenisa Holoubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 11.74
69 Andrea ČechalováAndrea Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 11.53
70 Marie PřibylováMarie Přibylová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 11.16
71 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 11.14
72 Anna KudrnováAnna Kudrnová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 10.72
73 Nela PtáčkováNela Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 10.57
74 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 10.47
75 Sofie ČadováSofie Čadová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 10.46
76 Antonie HušákováAntonie Hušáková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 10.34
77 Amálie PernicováAmálie Pernicová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 10.23
78 Nela DrozenováNela Drozenová
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
12 10.11
79 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 09.16
80 Josefína ŠofrováJosefína Šofrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 08.86
81 Barbora TomkováBarbora Tomková
Atletický oddíl SK Městec KrálovéAtletický oddíl SK Městec K...
10 08.66
82 Štěpánka AntošováŠtěpánka Antošová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
12 08.39
Celkem 82 závodníků