Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (5. 6. 2021)
100 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.29 11.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 11.38 9.00
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.62 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 11.18 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice SB 11.33 9.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice SB 11.55 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel PohnerDaniel Pohner 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 12.17 4.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 12.38 3.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.46 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 12.44 11.00
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 12.61 9.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 12.74 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 13.33 4.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 13.55 3.00
3 Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 14.94 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 12.72 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 12.74 9.00
3 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 12.85 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.40 4.00
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice SB 13.62 3.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 13.64 2.00
200 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 22.64 11.00
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 22.93 9.00
3 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.10 8.00
200 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 23.02 11.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 23.09 9.00
3 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 25.61 6.00
200 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 24.91 8.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25.33 7.00
3 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.69 4.00
200 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice PB 27.34 6.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 27.54 5.00
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.19 3.00
200 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.03 4.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 28.45 2.00
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31.26
200 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 25.79 11.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 26.26 9.00
3 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 26.56 8.00
200 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.37 11.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 26.77 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 26.84 8.00
200 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28.39 6.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 28.86 4.00
3 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 29.60 2.00
400 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.37 11.00
2 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.68 9.00
400 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 54.42 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 56.24 9.00
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 AC PardubiceAC Pardubice 56.85 8.00
400 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.51 11.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 62.18 9.00
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 66.29 8.00
400 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 66.57 7.00
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 72.28 5.00
3 Markéta HájkováMarkéta Hájková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 74.49 4.00
400 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.92 11.00
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 AC PardubiceAC Pardubice 63.20 9.00
3 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 65.96 8.00
800 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
800 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 AC PardubiceAC Pardubice PB 2:01.13 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:06.98 9.00
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 2:07.65 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:21.25 11.00
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice PB 2:22.33 9.00
800 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:39.28 11.00
2 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:41.05 9.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.86 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 09:05.44 11.00
2 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:31.57 9.00
3000 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 AC PardubiceAC Pardubice 11:00.96 11.00
2 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:12.12 9.00
3 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 12:30.10 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice PB 11:39.20 11.00
2 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12:05.32 9.00
5000 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19:09.63 11.00
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 17.07 11.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.41 9.00
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 17.95 8.00
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 14.58 11.00
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.01 9.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.29 8.00
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 16.19 6.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16.40 4.00
3 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 17.12 3.00
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.42 11.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.28 9.00
3 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 17.51 8.00
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 15.17 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.92 9.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.49 8.00
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 38.42 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.39 9.00
3 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 42.69 8.00
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 45.09 11.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.69 9.00
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.05 6.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 49.74 5.00
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 52.66 4.00
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 63.43 11.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 68.30 9.00
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 70.89 8.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kasal, Sváček, Ulich, Bruha Kasal, Sváček, Ulich, Bruha Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45.12 11.00
2 Svoboda, Pšenka, Kloud, Bělík Svoboda, Pšenka, Kloud, Bělík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.17 9.00
3 Krejčí, Krejčí, Bukovský, Pácal Krejčí, Krejčí, Bukovský, Pácal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.33 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hroch, Štefko, Šantavý, Novák Hroch, Štefko, Šantavý, Novák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.31 11.00
2 Matěják, Šašek, Fišer, Šrejber Matěják, Šašek, Fišer, Šrejber TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 47.52 9.00
3 Dítě, Čech, Horák, Petera Dítě, Čech, Horák, Petera TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.54 8.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Ručová, Čeřovská, Křivková Moravcová, Ručová, Čeřovská, Křivková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.85 11.00
2 Havlátová, Kuttichová, Cejnarová, Mertlíková Havlátová, Kuttichová, Cejnarová, Mertlíková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.54 9.00
3 Karlíková, Netíková, Netíková, Mervartová Karlíková, Netíková, Netíková, Mervartová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 54.39 8.00