Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (5. 6. 2021)
skok vysoký - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.90 11.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice PB 1.75 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 1.72 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 1.72 11.00
2 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 1.66 9.00
3 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 1.60 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina MistrikováKateřina Mistriková 03 AC PardubiceAC Pardubice PB 1.60 11.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 1.57 9.00
3 Anna SobotováAnna Sobotová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 1.57 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 1.66 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 1.63 9.00
3 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 1.57 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 4.66 11.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 3.10 9.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 4.01 11.00
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice PB 2.80 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 3.70 11.00
2 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 2.40 9.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 2.20 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.00 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.80 9.00
3 Kateřina KrásnáKateřina Krásná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.50 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7.03 11.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 6.64 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 6.45 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 6.22 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5.96 9.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 5.61 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 5.49 11.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.32 9.00
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 5.04 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 5.10 11.00
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 5.07 9.00
trojskok - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 14.08 11.00
2 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 13.32 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 12.82 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
trojskok - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 11.56 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 10.29 9.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 10.26 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 12.89 11.00
2 Zita ČížkováZita Čížková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.14 9.00
3 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.95 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 11.27 11.00
2 Amelie VoříškováAmelie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 10.90 9.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.62 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 13.36 11.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 12.83 9.00
3 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. PB 12.43 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 16.45 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 14.03 9.00
3 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 13.72 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amelie VoříškováAmelie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 40.21 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 32.73 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.70 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 30.97 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 29.95 9.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 26.95 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.91 11.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 36.85 9.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 46.62 11.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 46.44 9.00
3 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 45.26 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.92 11.00
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice PB 50.90 9.00
3 Nicol ZyklováNicol Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 50.86 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amelie VoříškováAmelie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 34.49 11.00
2 Eliška PlašilováEliška Plašilová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 29.93 9.00
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 24.19 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 55.92 11.00
2 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 29.54 9.00
3 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 24.57 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 75.19 11.00
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 35.25 9.00
3 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 32.08 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 42.80 11.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 40.74 9.00
3 Zita ČížkováZita Čížková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 40.55 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. SB 42.62 11.00
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 39.10 9.00
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 35.19 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 53.51 11.00
2 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 AC PardubiceAC Pardubice PB 44.35 9.00
3 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 39.88 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 5.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice PB 42.63 11.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice PB 39.45 9.00