Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (5. 6. 2021)

skok vysoký - Junioři

(so, 5.6.2021 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 1.90 - - - - - - - o - o xxx 11.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 PB 1.75 - o o o xxo xo o xxo xxx 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 SB 1.72 - o o xxo xo xo xxo xxx 8.00
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 5.6.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 SB 1.72 o o o o xo o o xxx 11.00
2 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3 SB 1.66 o o xxo xxo xxo xxx 9.00
3 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
AC PardubiceAC Pardubice
04 5 PB 1.60 o o o - xxx 8.00
4 Adam KubíčekAdam Kubíček
AC PardubiceAC Pardubice
05 4 PB 1.60 o xo o xxx 7.00
5 Pavel BroklPavel Brokl
AC PardubiceAC Pardubice
05 1 PB 1.50 o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 5.6.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Kateřina MistrikováKateřina Mistriková
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 PB 1.60 - o o xo o xo x xo o xxx 11.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1 SB 1.57 - - - - o - o o xxx 9.00
3 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 SB 1.57 - - o o o o o xo xxx 8.00
4 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 SB 1.54 - o o o o xxo o xxx 7.00
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 SB 1.45 - o o xxo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 5.6.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 9 PB 1.66 - - o o o o o xo xo o xo xxx 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 SB 1.63 - - o o - xo o o xxo xo xxx 9.00
3 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4 PB 1.57 o o xo xo o xo o o xxx 8.00
4 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 7 SB 1.54 - o o o o o o xxx 7.00
5 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 SB 1.40 o o o xxx 6.00
6 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 2 SB 1.40 o o xo xxx 5.00
7 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 PB 1.40 xo xxo xo xxx 4.00
8 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 PB 1.35 o o xxx 3.00
9 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 PB 1.35 o xo xxx 2.00
Celkem 9 závodníků