Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (5. 6. 2021)

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 5.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amelie VoříškováAmelie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 PB 40.21 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 SB 32.73 9.00
3 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 29.70 8.00
4 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 SB 29.61 7.00
5 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 SB 26.94 6.00
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4 PB 26.07 5.00
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 NM
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 5.6.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 9 PB 30.97 11.00
2 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 15 29.95 9.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 PB 26.95 8.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 PB 26.63 7.00
5 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 SB 25.62 6.00
6 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 SB 25.15 5.00
7 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4 PB 24.52 4.00
8 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 PB 23.82 3.00
9 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 11 PB 23.20 2.00
10 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 PB 22.97 1.00
11 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 22.06
12 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 5 PB 20.99
13 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 2 PB 19.47
14 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 8 SB 17.95
15 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 17.43
Celkem 15 závodníků