Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Pardubice (8. 6. 2021)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 8.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 11.79
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 11.40
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 8.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Amelie VoříškováAmelie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 DNS
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 8.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 PB 17.15
2 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 PB 16.90
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 8.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 3 16.29
2 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 2 SB 13.33
3 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 1 SB 11.77
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 8.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amelie VoříškováAmelie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 36.82
2 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 35.60
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 PB 30.48
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 24.10
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 8.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 PB 46.44
2 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1 PB 45.46
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 8.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 PB 55.18
2 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 49.20
3 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 SB 44.84
4 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 SB 35.78
Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 NM
Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 6 NM
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 8.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 PB 48.20
2 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 38.68
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 8.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 2 PB 63.35
2 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 1 PB 49.18
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(út, 8.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 3 PB 58.70
2 Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4 58.01
3 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 2 48.72
4 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 1 41.12
Celkem 4 závodníků