Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Pardubice (13. 6. 2021)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.6.2021 - 11:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 11.54 QA
MS Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.05
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.14 QA
Michal HorákMichal Horák 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.6.2021 - 11:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.14 QA
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.45 QA
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.76 qA
4 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 11.87 qA
5 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16.16 qB
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.14 QA
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.45 QA
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 11.54 QA
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.76 qA
5 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 11.87 qA
6 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.05
7 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.14 QA
8 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16.16 qB
Michal HorákMichal Horák 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.26 11.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 11.39 9.00
3 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 11.40 8.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.88 7.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 11.95 6.00
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.6.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 16.16 4.00
Poznámky:
čas z rozběhu
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.6.2021 - 11:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.29 QA
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.78 QA
3 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.14 QB
4 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 12.45 QB
MS Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.91
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 14.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.6.2021 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.36 QA
2 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.88 QA
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 12.05 QB
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.28 QB
5 Ondřej KábeleOndřej Kábele 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.85
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 13.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.6.2021 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.77 QA
2 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.46 QA
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.82 QB
4 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.67 QB
Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 DQ
Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.29 QA
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.36 QA
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.77 QA
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.78 QA
5 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.88 QA
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 12.05 QB
7 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.14 QB
8 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.28 QB
9 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 12.45 QB
10 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 12.46 QA
11 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 12.82 QB
12 Ondřej KábeleOndřej Kábele 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.85
13 Filip SedlákFilip Sedlák 84 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.91
14 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.67 QB
15 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 13.78
16 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 14.24
Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 DQ
Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 DQ

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 11.28 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.59 9.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 11.72 8.00
4 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.92 7.00
5 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.11 6.00
6 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.6.2021 - 12:10) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.09 4.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.16 3.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.33 2.00
4 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.55 1.00
5 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 12.66
David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 12:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 12.43 11.00
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 12.76 9.00
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 SB 12.79 8.00
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.14 7.00
5 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 13.34 6.00
6 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 13.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.6.2021 - 12:05) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.48 4.00
2 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.64 3.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.79 2.00
4 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 14.35 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.65 QA
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 13.25 QA
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 13.54 qA
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.84 qB
5 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.89 qB
Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 12.67
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 13.03 QA
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.10 QA
4 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.51 qA
5 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.02 qB
6 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 14.52 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.65 QA
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 12.67
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 13.03 QA
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.10 QA
5 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 13.25 QA
6 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.51 qA
7 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 13.54 qA
8 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.84 qB
9 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.89 qB
10 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.02 qB
11 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 14.52 qB
Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.75 QA
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.00 QA
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.13 QB
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 13.69 QB
MS Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 13.83
6 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.94
7 Ema ŠmídováEma Šmídová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.68 QA
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.29 QA
3 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.54 QB
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.59 QB
5 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.74
6 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.91
MS Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.31
8 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 15.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.6.2021 - 10:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.75 QA
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 12.81 QA
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 13.55 QB
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.70 QB
5 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.72
6 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 13.94
7 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 14.66
8 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 15.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.68 QA
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.75 QA
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 12.75 QA
4 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 12.81 QA
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.00 QA
6 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.13 QB
7 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.29 QA
8 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.54 QB
9 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 13.55 QB
10 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.59 QB
11 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 13.69 QB
12 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 13.70 QB
13 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.72
14 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.74
15 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 PB 13.83
16 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.91
17 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.94
17 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 13.94
19 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.31
20 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 14.66
21 Ema ŠmídováEma Šmídová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.97
22 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 15.21
23 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 15.45

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 12.63 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 12.73 9.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.81 8.00
4 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.93 7.00
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.03 6.00
6 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.6.2021 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.29 4.00
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 SB 13.64 3.00
3= Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.74 1.50
3= Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 13.74 1.50
5 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.76
6 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.76
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 14:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.92
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.60
David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 23.08 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.09 9.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.60 8.00
4 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.71 7.00
5 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 24.57 6.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 24.74 5.00
7 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 25.28 4.00
8 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.80 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 24.25
2 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.32 3.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.78 2.00
4 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.20
5 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 26.62
6 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 27.55
Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 23.08 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.09 9.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.60 8.00
4 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.71 7.00
5 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 24.25
6 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 24.57 6.00
7 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 24.74 5.00
8 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 25.28 4.00
9 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.32 3.00
10 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.78 2.00
11 Tomáš KačerTomáš Kačer 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.80 1.00
12 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.20
13 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 26.62
14 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 27.55
Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.08
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 26.31 11.00
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.33 9.00
MS Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 27.27
5 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 27.43 7.00
6 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.01 5.00
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.13 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.21 8.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 27.98 6.00
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.33 3.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.73 2.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.41 1.00
Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.08
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 26.31 11.00
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 26.33 9.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.21 8.00
5 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 27.27
6 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 27.43 7.00
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 27.98 6.00
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.01 5.00
9 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 28.13 4.00
10 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.33 3.00
11 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 28.73 2.00
12 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.41 1.00
Tereza MaršíkováTereza Maršíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 13:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.28 11.00
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 26.39 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 26.95 7.00
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.03 6.00
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.92 4.00
6 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 28.56 2.00
7 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 28.86
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 13:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.83 8.00
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 28.60 1.00
3 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 28.85
4 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.69
5 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 30.58
6 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 31.41
Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 13.6.2021 - 13:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 27.13 5.00
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 27.93 3.00
3 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 29.31
4 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 30.13
5 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 32.73
6 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 26.28 11.00
2 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 26.39 9.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.83 8.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 26.95 7.00
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 27.03 6.00
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 27.13 5.00
7 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 27.92 4.00
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 27.93 3.00
9 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 28.56 2.00
10 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 28.60 1.00
11 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 28.85
12 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 28.86
13 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 29.31
14 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 29.69
15 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 30.13
16 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 30.58
17 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 31.41
18 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 32.73
19 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.29
Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 53.18 11.00
2 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.20 9.00
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 55.31 8.00
David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 54.75 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 55.96 9.00
3 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 58.18 8.00
4 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 58.33 7.00
5 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 58.49 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 67.61 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 60.04
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 62.72 11.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 63.58 9.00
4 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 64.13 8.00
5 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 65.11 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 64.86 7.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 68.09 5.00
3 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 68.92 4.00
MS Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 77.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 60.04
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 62.72 11.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 63.58 9.00
4 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 64.13 8.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 64.86 7.00
6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 65.11 6.00
7 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 68.09 5.00
8 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 68.92 4.00
9 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 77.15

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 63.67 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 65.22 9.00
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 65.72 8.00
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 67.00 7.00
Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 71.12 6.00
2 Markéta HájkováMarkéta Hájková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 75.70 5.00
MS Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 76.47
Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 63.67 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 65.22 9.00
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 65.72 8.00
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 67.00 7.00
5 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 71.12 6.00
6 Markéta HájkováMarkéta Hájková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 75.70 5.00
7 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 76.47
Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNS
Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNF

800 m - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 2:08.90 11.00
2 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:09.56 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:16.72 8.00
4 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:21.30 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:09.28 11.00
MS Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 2:09.61
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:12.27 9.00
4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 2:29.14 8.00
Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 DNS
Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:23.51 11.00
2 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:27.52 9.00
MS Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:28.25
4 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:31.22 8.00
5 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:43.94 7.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:31.66 11.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 2:32.10 9.00
3 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 2:38.04 8.00
4 Dagmar KolářováDagmar Kolářová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:47.90 7.00
5 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 3:15.02 6.00
6 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 3:19.93 5.00
Linda HosnedlováLinda Hosnedlová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jakub PáslerJakub Pásler 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 4:42.64
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 4:44.99 11.00
2 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 4:54.67 9.00
3 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 4:56.51 8.00
4 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 4:58.62 7.00
5 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 5:13.94 6.00
6 Adam BurdychAdam Burdych 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 5:27.24 5.00
Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 5:21.16 11.00
2 Iveta FilounováIveta Filounová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:51.47 9.00
3 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 5:53.02 8.00
MS Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 6:00.54
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 5:22.07 11.00
2 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 5:44.15 9.00
3 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 5:46.70 8.00
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 5:47.88 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 10:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.61 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 17.10 9.00
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 17.40 8.00
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.66 7.00
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.77 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 10:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.32
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.38 11.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.93 9.00
4 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.46 8.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 16.07 7.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.08 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 10:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 16.41 5.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 16.83 4.00
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 16.99 3.00
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 17.56 2.00
5 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 17.67 1.00
6 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 18.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.32
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.38 11.00
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.93 9.00
4 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.46 8.00
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 16.07 7.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.08 6.00
7 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 16.41 5.00
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 16.83 4.00
9 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 16.99 3.00
10 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 17.56 2.00
11 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 17.67 1.00
12 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 18.64

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 10:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 14.90 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 15.45 9.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.78 8.00
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 16.94 7.00
5 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 18.18 6.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 10:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.97 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 15.53 9.00
3 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.21 8.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 18.00 7.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 39.19 11.00
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 44.50 9.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 45.58 8.00
4 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 46.80 7.00
5 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 50.33 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.31 11.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 48.25 9.00
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 50.49 8.00
4 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 52.31 7.00
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.6.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.90
MS Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.96
MS Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 44.90
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.31 11.00
3 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 48.25 9.00
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.96
5 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 50.49 8.00
6 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.26
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 52.31 7.00
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 70.91 11.00
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 72.63 9.00
3 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 77.49 8.00
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 PB 6:26.92 11.00
MS Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 6:49.52
MS Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7:00.57
MS Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 7:11.18
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 7:23.95 9.00
6 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 7:25.95 8.00
7 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 7:31.13 7.00
MS Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7:32.21
9 Lukáš DrahnýLukáš Drahný 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 8:02.73 6.00
10 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 8:04.90 5.00
11 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 8:47.41 4.00
12 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 9:13.75 3.00
Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 13 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 8:40.91
2 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 8:46.86 11.00
3 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 8:58.71 9.00
4 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 9:13.23 8.00
5 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 9:50.03 7.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 10:30.79 6.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12:22.76 5.00
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 11:21.93
MS Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 11:48.69
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dítě, Čech, Postupa, Kvapil Dítě, Čech, Postupa, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:50.03 11.00
2 Kábrt, Fišer, Šrejber, Kašpar Kábrt, Fišer, Šrejber, Kašpar TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:50.95 9.00
3 Bílek, Čáp, Locker, Seidl Bílek, Čáp, Locker, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 4:02.13 8.00
4 Outrata, Marek, Pavliš, Křivda Outrata, Marek, Pavliš, Křivda AC PardubiceAC Pardubice 6 4:16.10 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlíčková, Bělohlávková, Filipová, Smutná Havlíčková, Bělohlávková, Filipová, Smutná TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:38.42 11.00
2 Filounová, Havlátová, Mašková, Škochová Filounová, Havlátová, Mašková, Škochová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:41.73 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatníková, Rychterová, Černovská, Fryčová Blatníková, Rychterová, Černovská, Fryčová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:23.91 11.00
2 Plecháčová, Malichová, Návratová, Kopecká Plecháčová, Malichová, Návratová, Kopecká TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 4:26.09 9.00
3 Frejvaldová, Popová, Fejová, Štětinová Frejvaldová, Popová, Fejová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 4:27.08 8.00
4 Lišková, Pozlerová, Janovská, Bisová Lišková, Pozlerová, Janovská, Bisová AC PardubiceAC Pardubice 5 4:30.96 7.00
MS Štveráková, Kvapilová, Hochsteigerová, Voborníková Štveráková, Kvapilová, Hochsteigerová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 4:38.68
6 Manychová, Kmentová, Vojtěchová, Kubelková Manychová, Kmentová, Vojtěchová, Kubelková AC PardubiceAC Pardubice 6 4:39.48 6.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,48 1,53 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 1.82 - - - - o - o - o o xo xxx 11.00
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 DNS
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,48 1,53 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 1.70 o o o o o xo xo xxx 11.00
2 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 SB 1.67 o o o o xo xo xxx 9.00
3 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4 PB 1.64 o o o xo xxo xxx 8.00
MS Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 1.61 o o o o xxx
5 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 1.61 xo o o xxo xxx 7.00
MS Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 PB 1.53 o o xxx
Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 Body
1 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 SB 1.60 - - o o o o - xxo xxx 11.00
MS Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 SB 1.51 - xo o xxo xo xxx
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 PB 1.31 o xxx 9.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 Body
1 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 13 1.54 - - - o - xo o xxx 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2 SB 1.51 - - o o xo xo xxx 9.00
3 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 12 1.51 - - o o xxo xo xxx 8.00
4 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 PB 1.46 o o o xxo o xxx 7.00
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 14 1.46 - - - - xo xxx 6.00
6= Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 PB 1.46 o o o o xxo xxx 4.50
6= Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 1.46 - o o o xxo xxx 4.50
8= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 SB 1.41 - o o o xxx 2.50
8= Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 8 SB 1.41 o o o o xxx 2.50
10 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 6 SB 1.41 - xo xxo o xxx 1.00
11 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 PB 1.36 o o xxo xxx
12 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 9 1.31 - o xxx
Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 DNS
Adéla HaškováAdéla Hašková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 4.30 - - - - - - - - - - - - - - - o xxx 11.00
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 2 3.80 - - - - - - - - - - xxo - xxx
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 SB 3.30 - - o xo xxo o xxx 9.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 PB 4.20 - - - - - - - - - o - o - xo o xxx 11.00
2 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 PB 2.80 o o xxo xxx 9.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 2.40 xo xxx 8.00
František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 3 DNS
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,10 2,30 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,70 3,80 Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 SB 3.70 - - - - - - - - - - - - xxo o xxx 11.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 SB 2.50 o o o xxx 9.00
3 Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 2.30 xxo xo xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,10 2,30 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 11 3.10 - - o o o - o - xxo xxx 11.00
2 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 2.60 o o xxo o xxx 9.00
3 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 2.50 o o o xxx 8.00
4 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 9 2.50 - o xo xxx 7.00
5 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 SB 2.50 xo xo xo xxx 6.00
6 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 SB 2.30 o xxo xxx 5.00
7 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 2.10 xo xxx 4.00
Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 NM xxx
Ema ŠmídováEma Šmídová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 NM xxx
Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 NM xxx
Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 PB 6.45 +1.7 m/s x 6.45  1,70 6.27  1,20 6.45 6.11  0,00 6.20  1,70 6.21  -0,30 11.00
2 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 6.39 +2.4 m/s 6.21 -0.4 m/s 5.80  0,40 5.85  -0,10 5.87  0,00 5.87 5.65  1,00 6.21  -0,40 6.39  2,40 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 6.14 -0.4 m/s 5.90  1,80 5.94  0,80 6.14  -0,40 6.14 x - - 8.00
4 Michal HorákMichal Horák
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 PB 5.52 +1.1 m/s x x x - 5.29  1,50 5.52  1,10 x 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 13 6.19 +0.9 m/s 5.86  1,10 x 5.91  0,00 5.91 6.19  0,90 x x 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 12 PB 6.00 +1.9 m/s 5.61  1,00 5.65  1,40 5.97  1,60 5.97 6.00  1,90 5.72  2,30 5.56  1,50 9.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 PB 5.82 +0.0 m/s 5.81  0,50 5.80  2,10 5.69  -0,30 5.81 5.19  1,70 5.44  0,60 5.82  0,00 8.00
4 Adam OutrataAdam Outrata
AC PardubiceAC Pardubice
04 11 PB 5.62 +0.8 m/s 5.62  0,80 5.41  0,50 5.33  1,30 5.62 5.42  0,70 5.35  1,40 5.34  -0,40 7.00
MS Tomáš RezekTomáš Rezek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4 PB 5.49 +1.2 m/s 5.27  0,70 5.33  0,50 5.49  1,20 5.49
6 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 5.29 +0.7 m/s 4.16  0,50 5.18  0,70 5.29  0,70 5.29 5.25  2,10 5.11  1,30 5.15  -0,10 6.00
7 Filip PavlišFilip Pavliš
AC PardubiceAC Pardubice
05 3 PB 5.21 -0.3 m/s x x 5.21  -0,30 5.21 5.04  1,50 4.48  -0,30 5.05  2,40 5.00
8 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 9 PB 5.11 +0.7 m/s 4.92  1,50 5.11  0,70 5.09  1,20 5.11 4.86  2,20 4.89  1,80 5.11  2,40 4.00
9 Ondřej KábeleOndřej Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
06 8 4.88 +0.1 m/s 4.88  0,10 x 4.47  2,40 4.88 4.69  1,20 4.80  1,90 x 3.00
10 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 SB 4.80 +0.5 m/s 4.69  1,30 4.80  0,50 - 4.80 2.00
11 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 4.55 +0.8 m/s 4.55  0,80 4.11  0,80 4.55  1,70 4.55 1.00
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 4.39 +0.0 m/s 4.39  0,00 4.37  -0,70 4.19  2,00 4.39
Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 14 PB 5.54 +1.9 m/s 5.20  2,40 5.34  1,00 5.54  1,90 5.54 5.42  2,20 x 5.47  1,30 11.00
MS Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 5 SB 5.32 +1.1 m/s 5.04  2,10 5.32  1,10 5.19  1,30 5.32
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11 5.14 +2.8 m/s 5.01 +1.8 m/s 4.78  1,20 4.72  -1,00 5.01  1,80 5.01 4.94  0,50 5.14  2,80 4.90  0,80 9.00
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 12 SB 5.11 +1.4 m/s x x 5.03  1,30 5.03 5.11  1,40 x x 8.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 9 5.02 +2.6 m/s 5.02 +1.8 m/s 4.73  0,70 4.75  0,70 4.93  1,70 4.93 4.85  1,10 5.02  2,60 5.02  1,80 7.00
6 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 4.92 +2.9 m/s x x 4.89  2,10 4.89 x x 4.92  2,90 6.00
7 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1 4.92 +2.1 m/s 4.87 +0.9 m/s 4.55  0,70 4.57  -0,70 4.77  0,80 4.77 4.92  2,10 x 4.87  0,90 5.00
8 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 10 4.85 +2.9 m/s 4.75 +1.5 m/s 4.64  1,40 x 4.75  1,50 4.75 4.85  2,90 4.81  3,20 x 4.00
9 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 PB 4.68 +1.4 m/s 4.68  1,40 3.72  -1,20 4.48  1,70 4.68 4.33  1,70 x 4.66  2,10 3.00
MS Dominika WimmerováDominika Wimmerová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 4 PB 4.30 +1.4 m/s 4.30  1,40 4.18  3,00 4.04  0,10 4.30
11 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 4.25 +0.6 m/s 4.25  0,60 x x 4.25 2.00
12 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 2 PB 4.10 +0.0 m/s 4.04  1,80 4.10  0,00 x 4.10 1.00
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 6 DNS
Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 13 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 19 PB 5.15 +1.9 m/s - 5.07  2,70 4.94  0,00 5.07 4.94  -0,50 5.04  0,00 5.15  1,90 11.00
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 23 5.05 +1.9 m/s 4.81  1,70 4.86  1,30 4.76  0,00 4.86 4.86  2,60 4.82  0,00 5.05  1,90 9.00
3 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 22 PB 4.99 +1.4 m/s 4.99  1,40 4.52  1,20 x 4.99 4.76  0,00 4.64  1,50 x 8.00
4 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 PB 4.91 +1.5 m/s x 4.62  1,20 4.81  0,90 4.81 4.67  -0,90 4.78  0,80 4.91  1,50 7.00
5 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 4.87 +2.3 m/s 4.86 +1.5 m/s 4.87  2,30 4.83  1,20 4.61  0,90 4.87 4.65  1,60 4.83  1,10 4.86  1,50 6.00
6 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 21 4.81 +0.9 m/s 4.63  2,00 4.78  0,40 4.57  1,60 4.78 4.81  0,90 4.59  0,50 4.07  1,80 5.00
7 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 6 PB 4.76 +0.7 m/s 4.76  0,70 4.31  1,90 4.55  -0,30 4.76 4.57  0,90 4.64  0,50 4.57  1,40 4.00
MS Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 5 PB 4.73 +0.8 m/s 4.70  0,40 4.73  0,80 4.68  0,50 4.73
9 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 14 SB 4.73 +2.0 m/s 4.40  1,30 4.73  2,00 4.56  1,10 4.73 4.33  1,10 4.66  1,40 4.63  -2,20 3.00
10 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.70 +0.8 m/s x 4.58  1,50 4.70  0,80 4.70 2.00
11 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 16 4.60 +1.0 m/s 4.58  2,10 4.60  1,00 x 4.60 1.00
12 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 17 4.53 +1.4 m/s 4.37  2,10 4.24  1,20 4.53  1,40 4.53
13 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 4.52 +1.7 m/s x 4.31  3,30 4.52  1,70 4.52
14 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 10 4.51 +2.1 m/s 4.16 +0.4 m/s 4.51  2,10 3.46  1,40 4.16  0,40 4.51
15 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 SB 4.50 +0.8 m/s 4.31  -0,40 4.11  0,50 4.50  0,80 4.50
16 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 12 4.42 +1.0 m/s 4.42  1,00 4.29  1,40 4.32  1,90 4.42
MS Adéla HaškováAdéla Hašková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 3 PB 4.37 +1.5 m/s 4.37  1,50 4.27  0,40 2.47  -1,30 4.37
18 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 7 PB 4.37 +0.9 m/s 4.11  -0,30 x 4.37  0,90 4.37
19 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 PB 4.31 +0.7 m/s 4.31  0,70 4.18  2,50 4.27  1,20 4.31
20 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 4.30 +0.8 m/s 4.19  0,70 4.30  0,80 4.20  0,70 4.30
21 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 11 4.30 +1.4 m/s 4.11  0,00 4.11  -0,50 4.30  1,40 4.30
22 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 SB 3.92 +1.0 m/s 3.33  0,60 3.81  0,80 3.92  1,00 3.92
MS Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 PB 3.80 +1.5 m/s 3.78  1,60 3.80  1,50 x 3.80
Celkem 23 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman SváčekRoman Sváček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 12.98 -0.9 m/s x 12.77  -1,70 12.22  -1,60 12.77 - 12.98  -0,90 12.37  -1,80 11.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 12.63 -1.5 m/s 12.37  -1,10 12.25  -0,50 12.05  -1,90 12.37 12.21  -2,80 12.63  -1,50 12.04  -0,80 9.00
3 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 SB 12.30 -0.8 m/s x 12.30  -0,80 12.20  -3,30 12.30 - - - 8.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 PB 13.10 -0.1 m/s x 12.81  -1,40 12.99  -2,60 12.99 13.10  -0,10 12.49  -1,80 12.65  -2,00
Celkem 1 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 SB 10.86 +1.2 m/s 10.63  1,90 10.71  1,30 10.70  0,80 10.71 x 10.82  1,70 10.86  1,20 11.00
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 PB 10.63 +0.7 m/s 10.63  0,70 x 10.15  2,80 10.63 10.53  1,80 10.27  2,20 x 9.00
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 DNS
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2 PB 10.03 +1.7 m/s 10.03  1,70 10.01  0,20 x 10.03 09.78  0,50 09.67  0,80 09.80  2,00 11.00
2 Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 09.89 +3.6 m/s 09.41  2,30 09.89  3,60 x 9.89 - - - 9.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 17 PB 12.61 11.70 11.64 11.86 11.86 11.65 11.79 12.61 11.00
2 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 11.95 11.78 10.39 11.95 11.95 11.64 x 11.85 9.00
3 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 SB 11.38 10.67 10.77 09.40 10.77 09.30 11.38 10.91 8.00
4 Sofia WydrováSofia Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 10.99 10.91 x x 10.91 10.38 10.87 10.99 7.00
5 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 SB 10.91 09.06 08.30 10.82 10.82 10.91 10.45 - 6.00
6 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 14 10.81 10.00 10.81 10.33 10.81 10.67 10.62 10.61 5.00
7 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 10.74 10.74 x x 10.74 10.08 x 10.47 4.00
8 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 13 10.20 09.58 09.78 09.86 9.86 09.64 10.01 10.20 3.00
9 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 09.85 09.85 x 09.66 9.85 2.00
10 Lucie LočárkováLucie Ločárková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 09.35 x 09.35 08.65 9.35 1.00
11 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 9 09.14 09.14 09.08 09.03 9.14
12 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 4 PB 08.70 08.23 07.91 08.70 8.70
13 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 8 08.53 08.53 08.46 08.18 8.53
14 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 3 PB 08.52 07.76 08.34 08.52 8.52
15 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 SB 08.19 08.19 07.12 06.60 8.19
16 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2 SB 07.93 06.51 07.93 07.02 7.93
17 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 05.91 05.91 05.81 05.73 5.91
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 10.55 10.09 x 10.48 10.48 10.55 x x 11.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 7 09.88 08.90 09.48 09.42 9.48 09.42 x 09.88 9.00
3 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 PB 09.53 08.35 09.53 08.54 9.53 x 09.09 x 8.00
4 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 PB 09.43 08.94 08.31 09.12 9.12 07.79 09.34 09.43 7.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 09.08 08.67 x x 8.67 x 08.65 09.08 6.00
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3 PB 08.00 07.69 07.62 08.00 8.00 06.30 07.90 07.28 5.00
7 Eliška JuránováEliška Juránová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1 PB 07.75 07.32 06.72 07.38 7.38 07.36 07.75 07.44 4.00
8 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 SB 06.38 x 06.38 x 6.38 06.03 06.00 06.04 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 PB 13.36 12.11 12.06 x 12.11 12.04 12.31 13.36 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 12.82 - 11.10 x 11.10 12.82 x 12.81 9.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 5 12.34 11.38 11.20 12.34 12.34 11.92 12.09 11.45 8.00
4 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 PB 10.89 09.52 10.39 x 10.39 10.46 10.75 10.89 7.00
5 Jan PodzemskýJan Podzemský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 PB 06.80 06.68 06.55 06.27 6.68 06.80 06.55 06.71 6.00
6 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 PB 00.00 -
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 10 16.24 x 15.81 16.24 16.24 x x 15.77 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 9 SB 14.43 x 13.63 14.43 14.43 x x - 9.00
MS Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 PB 13.81 12.97 x 12.54 12.97 x x 13.81
4 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 8 13.31 12.63 x x 12.63 13.31 x 13.00 8.00
5 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 13.10 x 12.75 x 12.75 13.10 x x 7.00
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 PB 12.12 11.33 11.62 x 11.62 12.12 x - 6.00
7 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 PB 11.78 11.78 10.91 10.51 11.78 x - - 5.00
8 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 PB 11.08 09.98 10.29 10.54 10.54 10.84 09.99 11.08 4.00
9 Jakub JiroutJakub Jirout
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 PB 10.79 08.99 10.47 10.79 10.79 x x x 3.00
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 DNS
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 30.42 11.00
2 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2 PB 28.20 9.00
3 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 5 27.74 8.00
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 26.91 7.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 26.77 6.00
6 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 PB 25.00 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3 24.54 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 34.55 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14 30.55 9.00
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 10 SB 30.22 8.00
4 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 29.30 7.00
5 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 12 28.16 6.00
6 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 25.96 5.00
7 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 PB 25.36 4.00
8 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 PB 24.85 3.00
9 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 6 PB 24.45 2.00
10 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 5 PB 23.06 1.00
11 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3 SB 22.34
12 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4 19.55
13 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 2 PB 13.08
Lucie LočárkováLucie Ločárková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 DNS
Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 NM
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 37.29 11.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4 35.28 9.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 1 PB 20.73 8.00
4 Jan PodzemskýJan Podzemský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 2 PB 15.19 7.00
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 3 DNS
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 13.6.2021 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 7 PB 47.72 - 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 9 45.44 - 9.00
3 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 8 44.10 - 8.00
MS Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 39.80 -
5 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 PB 36.64 - 7.00
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 PB 35.69 - 6.00
7 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 PB 33.69 - 5.00
8 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 PB 30.88 - 4.00
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 DNS
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 13.6.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 13 50.39 11.00
2 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 49.86 9.00
MS Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 48.09
4 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 10 46.68 8.00
5 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 PB 45.53 7.00
6 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 40.60 6.00
7 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 PB 38.23 5.00
8 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 SB 31.40 4.00
9 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 31.06 3.00
10 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 29.80 2.00
11 Lucie LočárkováLucie Ločárková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 29.33 1.00
12 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 PB 29.19
13 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 15.48
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 13.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3 40.90 11.00
2 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 30.66 9.00
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 PB 24.50 8.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 13.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 6 55.22 - 11.00
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 PB 32.06 - 9.00
3 Marek BukáčekMarek Bukáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 PB 25.87 - 8.00
4 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 25.50 - 7.00
5 Jan PodzemskýJan Podzemský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3 PB 11.30 - 6.00