Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský dvojboj mladšího žactva - veřejné závody

Praha - Vokovice (2. 6. 2021)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 10 11.10
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 9 10.99
3 Barbora VyhlídováBarbora Vyhlídová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 7 08.96
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 08.92
5 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 07.63
6 Barbora PechováBarbora Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 06.90
7 Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 06.36
8 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 8 05.97
Anna PeleškováAnna Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 DNS
Vendula DouchováVendula Douchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2 NM
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4 09.57
2 Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 08.30
3 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3 07.11
4 Ondřej PánekOndřej Pánek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 2 05.24
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 59.81
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4 48.72
3 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3 26.60
4 Ondřej PánekOndřej Pánek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 2 25.18
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 10 52.26
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 9 45.87
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2 39.46
4 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 8 38.93
5 Vendula DouchováVendula Douchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 37.70
6 Barbora VyhlídováBarbora Vyhlídová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 6 27.15
7 Sofia CristanchoSofia Cristancho
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 26.52
8 Eliška KnapováEliška Knapová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 15.30
9 Barbora PechováBarbora Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 15.15
Anna PeleškováAnna Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 DNS
Celkem 10 závodníků