Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody žactva

Praha - Děkanka (26. 5. 2021)

600 m - Žáci

(st, 26.5.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 1:33.18
2 20 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20 PB 1:36.38
3 16 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 1:40.22
4 17 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 1:48.96
5 15 Jan HolýJan Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 1:49.97
6 13 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 1:58.54
7 14 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 1:59.81
8 7 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:03.80
9 18 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 2:11.16
Celkem 9 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.5.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 2:02.12
2 1 Mateo SazimaMateo Sazima 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:11.74
3 8 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:13.84
4 3 Maxmilián UrbanMaxmilián Urban 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:15.71
5 10 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:15.93
6 6 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:16.39
7 7 Daniel ChvátalDaniel Chvátal 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:25.73
8 4 Alex StevensAlex Stevens 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:34.40
9 5 Matěj TupýMatěj Tupý 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:45.25
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 26.5.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 1:59.42
2 15 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:04.56
3 18 Samuel RoletSamuel Rolet 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 2:06.01
4 19 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 2:11.95
5 10 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:17.59
6 16 Ondřej HolecOndřej Holec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 2:18.99
7 8 Matěj Adam JavůrekMatěj Adam Javůrek 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.08
8 14 Štěpán HolýŠtěpán Holý 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 2:26.61
9 13 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 2:38.49
10 11 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:41.52
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 1:59.42
2 9 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 2:02.12
3 15 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:04.56
4 18 Samuel RoletSamuel Rolet 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 2:06.01
5 1 Mateo SazimaMateo Sazima 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:11.74
6 19 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 2:11.95
7 8 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:13.84
8 3 Maxmilián UrbanMaxmilián Urban 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:15.71
9 10 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:15.93
10 6 David RajdlDavid Rajdl 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:16.39
11 10 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:17.59
12 16 Ondřej HolecOndřej Holec 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 2:18.99
13 8 Matěj Adam JavůrekMatěj Adam Javůrek 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.08
14 7 Daniel ChvátalDaniel Chvátal 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:25.73
15 14 Štěpán HolýŠtěpán Holý 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 2:26.61
16 4 Alex StevensAlex Stevens 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:34.40
17 13 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 2:38.49
18 11 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:41.52
19 5 Matěj TupýMatěj Tupý 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:45.25

600 m - Žákyně

(st, 26.5.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 1:47.08
2 14 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 1:48.36
3 7 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 1:48.92
4 6 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:51.76
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.5.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.44
2 1 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:56.64
3 3 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:59.61
4 9 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 2:01.72
5 8 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 2:06.83
6 4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:07.05
7 6 Anna GlazarováAnna Glazarová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:13.41
8 11 Barbora ValešováBarbora Valešová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:15.50
9 10 Nela KinterováNela Kinterová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:17.63
10 7 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:18.77
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 26.5.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Nikola PatákováNikola Patáková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 2:00.12
2 16 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 2:09.65
3 14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 2:11.04
4 13 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 2:11.10
5 17 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 2:14.25
6 7 Ema ŠebkováEma Šebková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 2:15.40
7 10 Zuzana ObrusníkováZuzana Obrusníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:20.21
8 11 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:25.39
9 18 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 2:28.88
10 15 Simona Jana KuiperSimona Jana Kuiper 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:29.12
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:56.44
2 1 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:56.64
3 3 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:59.61
4 19 Nikola PatákováNikola Patáková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19 2:00.12
5 9 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 2:01.72
6 8 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 2:06.83
7 4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:07.05
8 16 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 2:09.65
9 14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 2:11.04
10 13 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 2:11.10
11 6 Anna GlazarováAnna Glazarová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:13.41
12 17 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 2:14.25
13 7 Ema ŠebkováEma Šebková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 2:15.40
14 11 Barbora ValešováBarbora Valešová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:15.50
15 10 Nela KinterováNela Kinterová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:17.63
16 7 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:18.77
17 10 Zuzana ObrusníkováZuzana Obrusníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 2:20.21
18 11 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:25.39
19 18 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18 2:28.88
20 15 Simona Jana KuiperSimona Jana Kuiper 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:29.12