Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody

Plzeň (22. 5. 2021)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.5.2021 - 14:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.58
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 16.82
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 17.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.11
5 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 17.16
6 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 17.17
7 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.55
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.5.2021 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.58
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 17.81
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 17.83
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 18.09
5 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.46
6 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.50
7 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 18.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 22.5.2021 - 14:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 16.90
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 17.86
3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 18.58
4 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.66
5 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.58
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 16.82
3 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 16.90
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 17.00
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.11
6 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 17.16
7 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 17.17
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.55
9 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.58
10 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 17.81
11 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 17.83
12 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 17.86
13 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 18.09
14 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.46
15 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.50
16 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 18.56
17 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 18.58
18 Michal SedlákMichal Sedlák 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.66
19 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.06

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.5.2021 - 14:30) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.84
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 19.45
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.75
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.92
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.5.2021 - 14:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 20.07
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.23
3 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 21.09
4 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.66
5 Kristina StibůrkováKristina Stibůrková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.5.2021 - 14:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 20.21
2 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.64
3 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.66
4 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 21.90
5 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 22.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.84
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 19.45
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.75
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.92
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.00
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 20.07
7 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 20.21
8 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.23
9 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 21.09
10 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.64
11 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.66
11 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.66
13 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 21.90
14 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 22.04
15 Kristina StibůrkováKristina Stibůrková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.79