Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. oddílový přebor nejmladšího žactva

Jičín (22. 6. 2021)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KazdaMatěj Kazda 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.8
2 Tomáš HavelTomáš Havel 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.6
3 Maxim DonelanMaxim Donelan 21 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.7
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BambulaMatouš Bambula 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.8
2 Jamie NáměstekJamie Náměstek 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.7
Ondřej MalýOndřej Malý 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.4
2 Tadeáš ErlebachTadeáš Erlebach 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.5
3 Štěpán KrálŠtěpán Král 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.5
4 Václav KykalVáclav Kykal 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.6
5 Aleš MizeraAleš Mizera 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.8
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leoš HavelLeoš Havel 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.8
2 Jonáš TicháčekJonáš Ticháček 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 10.7
3 Adam SmolařAdam Smolař 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.4
4 Nikolas VinšNikolas Vinš 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.6
5 Matěj VaněkMatěj Vaněk 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.4
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠebekJan Šebek 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.3
2 Daniel JunekDaniel Junek 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 10.9
3 Jan HubálovskýJan Hubálovský 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.7
4 Petr KašparPetr Kašpar 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.0
5 Eduard LetkoEduard Letko 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.4
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leoš HavelLeoš Havel 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.8
2 Jan ŠebekJan Šebek 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.3
3 Jakub ŠindelářJakub Šindelář 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10.4
4 Tadeáš ErlebachTadeáš Erlebach 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.5
5 Jonáš TicháčekJonáš Ticháček 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 10.7
6 Daniel JunekDaniel Junek 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 10.9
7 Adam SmolařAdam Smolař 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.4
8 Štěpán KrálŠtěpán Král 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.5
9 Václav KykalVáclav Kykal 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.6
9 Nikolas VinšNikolas Vinš 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.6
11 Jan HubálovskýJan Hubálovský 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.7
12 Matěj KazdaMatěj Kazda 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.8
12 Matouš BambulaMatouš Bambula 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.8
12 Aleš MizeraAleš Mizera 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.8
15 Petr KašparPetr Kašpar 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.0
16 Matěj VaněkMatěj Vaněk 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.4
16 Eduard LetkoEduard Letko 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.4
18 Jamie NáměstekJamie Náměstek 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.7
19 Tomáš HavelTomáš Havel 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.6
20 Maxim DonelanMaxim Donelan 21 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 13.7
Ondřej MalýOndřej Malý 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.9
2 Pavel PetrPavel Petr 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.5
3 Erik HušekErik Hušek 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
4 Jáchym AndrleJáchym Andrle 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.4
5 Lukáš KaričkaLukáš Karička 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.8
6 František KarásekFrantišek Karásek 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.1
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš VeleEliáš Vele 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.5
2 Miloslav StránskýMiloslav Stránský 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.0
3 Mikuláš KrálMikuláš Král 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.2
4 Vojtěch PechVojtěch Pech 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš VeleEliáš Vele 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.5
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.9
3 Miloslav StránskýMiloslav Stránský 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.0
4 Mikuláš KrálMikuláš Král 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.2
5 Vojtěch PechVojtěch Pech 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.3
6 Pavel PetrPavel Petr 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.5
7 Erik HušekErik Hušek 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
8 Jáchym AndrleJáchym Andrle 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.4
9 Lukáš KaričkaLukáš Karička 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.8
10 František KarásekFrantišek Karásek 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.1

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adéla ŽalskáAdéla Žalská 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
1= Barbora KykalováBarbora Kykalová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
3 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.4
Beáta LetkováBeáta Letková 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol PopelákováNikol Popeláková 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.6
2 Tereza VávrováTereza Vávrová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
3 Rozárie DolejšíRozárie Dolejší 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.4
4 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.5
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
2 Ella PechováElla Pechová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.4
3 Tereza MalinováTereza Malinová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.9
4 Ema KejzlarováEma Kejzlarová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.1
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 OIga KopáčováOIga Kopáčová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
2 Elen JenčkováElen Jenčková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
3 Johana CardováJohana Cardová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.1
4 Šárka HlaváčováŠárka Hlaváčová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.6
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna BojanováMagdaléna Bojanová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.8
2 Anastázie VachkováAnastázie Vachková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.9
3 Sára KašparováSára Kašparová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
4 Bára StrašíkováBára Strašíková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda PaličkováVanda Paličková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.4
2 Sofie RunčíkováSofie Runčíková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
3 Adéla KotlářováAdéla Kotlářová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.1
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma HuškováEmma Hušková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.6
2 Magdaléna VachkováMagdaléna Vachková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.7
3 Kateřina ŠírováKateřina Šírová 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.9
4 Veronika VrckováVeronika Vrcková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
2 Viktorie VondřichováViktorie Vondřichová 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
Jenny NáměstkováJenny Náměstková 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna BojanováMagdaléna Bojanová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.8
2 Anastázie VachkováAnastázie Vachková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.9
3 Sára KašparováSára Kašparová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.3
5 Nikol PopelákováNikol Popeláková 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.6
5 Emma HuškováEmma Hušková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.6
7 Magdaléna VachkováMagdaléna Vachková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.7
8 Kateřina ŠírováKateřina Šírová 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.9
9 Adéla ŽalskáAdéla Žalská 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
9 Barbora KykalováBarbora Kykalová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
9 Veronika VrckováVeronika Vrcková 13 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
9 Viktorie VondřichováViktorie Vondřichová 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
13 Kateřina RoudnáKateřina Roudná 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.4
13 Vanda PaličkováVanda Paličková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.4
15 OIga KopáčováOIga Kopáčová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
15 Bára StrašíkováBára Strašíková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
15 Sofie RunčíkováSofie Runčíková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.6
18 Tereza VávrováTereza Vávrová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
18 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
18 Elen JenčkováElen Jenčková 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.8
21 Johana CardováJohana Cardová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.1
22 Rozárie DolejšíRozárie Dolejší 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.4
22 Ella PechováElla Pechová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.4
24 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.5
25 Šárka HlaváčováŠárka Hlaváčová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.6
26 Tereza MalinováTereza Malinová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.9
27 Ema KejzlarováEma Kejzlarová 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.1
27 Adéla KotlářováAdéla Kotlářová 14 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.1
Beáta LetkováBeáta Letková 15 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Jenny NáměstkováJenny Náměstková 12 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 22.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.2
2 Laura PokornáLaura Pokorná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.1
3 Nelly DobiášováNelly Dobiášová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.3
4 Eva VrckováEva Vrcková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.6
5 Vendula KrčmarikováVendula Krčmariková 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.0
6 Šarlota JandováŠarlota Jandová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.6
7 Gabriela JancákováGabriela Jancáková 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.3
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 22.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JunekDaniel Junek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 2.87
2 Tadeáš ErlebachTadeáš Erlebach
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.85
3= Jakub ŠindelářJakub Šindelář
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.83
3= Jan ŠebekJan Šebek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 2.83
5 Leoš HavelLeoš Havel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.81
6 Jonáš TicháčekJonáš Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.71
7= Václav KykalVáclav Kykal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.70
7= Jan HubálovskýJan Hubálovský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 2.70
9= Adam SmolařAdam Smolař
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.65
9= Eduard LetkoEduard Letko
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 2.65
11= Petr KašparPetr Kašpar
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 2.60
11= Nikolas VinšNikolas Vinš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.60
13 Štěpán KrálŠtěpán Král
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.59
14 Matěj KazdaMatěj Kazda
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 2.52
15 Aleš MizeraAleš Mizera
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.50
16 Matěj VaněkMatěj Vaněk
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 2.28
17 Maxim DonelanMaxim Donelan
AC TJ JičínAC TJ Jičín
21 PB 2.27
18 Matouš BambulaMatouš Bambula
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 2.20
19 Ondřej MalýOndřej Malý
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 2.17
20 Jamie NáměstekJamie Náměstek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 2.02
21 Tomáš HavelTomáš Havel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 1.30
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 22.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
AC TJ JičínAC TJ Jičín
09 PB 3.58
2= Eliáš VeleEliáš Vele
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 PB 3.40
2= Vojtěch PechVojtěch Pech
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 PB 3.40
4 Miloslav StránskýMiloslav Stránský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 PB 3.38
5 Pavel PetrPavel Petr
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 3.13
6 Mikuláš KrálMikuláš Král
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 PB 3.00
7 Erik HušekErik Hušek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 2.82
8 František KarásekFrantišek Karásek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 2.60
9 Jáchym AndrleJáchym Andrle
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 2.57
10 Lukáš KaričkaLukáš Karička
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 2.51
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 17.00
2 Viktorie VondřichováViktorie Vondřichová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 15.30
3 Johana CardováJohana Cardová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 11.50
4= OIga KopáčováOIga Kopáčová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 11.00
4= Veronika VrckováVeronika Vrcková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 11.00
6 Magdaléna VachkováMagdaléna Vachková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 10.80
7 Nikol PopelákováNikol Popeláková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 09.50
8 Elen JenčkováElen Jenčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 09.40
9= Rozárie DolejšíRozárie Dolejší
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 09.00
9= Kateřina RoudnáKateřina Roudná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 09.00
9= Magdaléna BojanováMagdaléna Bojanová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 09.00
9= Emma HuškováEmma Hušková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 09.00
9= Jenny NáměstkováJenny Náměstková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
12 PB 09.00
14= Sofie RunčíkováSofie Runčíková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 08.60
14= Kateřina ŠírováKateřina Šírová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
13 PB 08.60
16 Bára StrašíkováBára Strašíková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 08.50
17 Anastázie VachkováAnastázie Vachková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 08.40
18 Tereza VávrováTereza Vávrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 08.10
19= Alžběta MusilováAlžběta Musilová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 08.00
19= Adéla KotlářováAdéla Kotlářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 08.00
21= Ema KejzlarováEma Kejzlarová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 07.20
21= Sára KašparováSára Kašparová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 07.20
23 Adéla ŽalskáAdéla Žalská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 07.10
24 Ella PechováElla Pechová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 06.10
25 Tereza MalinováTereza Malinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 06.00
26 Karolína KarbanováKarolína Karbanová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 05.40
27 Vanda PaličkováVanda Paličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 04.90
28 Beáta LetkováBeáta Letková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 04.60
29= Barbora KykalováBarbora Kykalová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
15 PB 04.50
29= Šárka HlaváčováŠárka Hlaváčová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
14 PB 04.50
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 22.6.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ValentováAneta Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 23.20
2 Vendula KrčmarikováVendula Krčmariková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 PB 18.10
3= Laura PokornáLaura Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 16.00
3= Šarlota JandováŠarlota Jandová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 16.00
5 Nelly DobiášováNelly Dobiášová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 14.80
6 Gabriela JancákováGabriela Jancáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 14.20
7 Eva VrckováEva Vrcková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 PB 13.40
Celkem 7 závodníků