Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody

Plzeň (23. 5. 2021)

60 m - Muži

(ne, 23.5.2021 - 14:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.34
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.42
3 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.44
4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.58
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 07.65
6 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.69
7 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.79
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 14:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KřížováNikola Křížová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.89
2 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.99
3 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.11
Celkem 3 závodníků

1000 m - Muži

(ne, 23.5.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 444 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.46
2 179 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:42.95
3 387 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 2:55.48
4 360 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 2:55.93
5 335 Adam MärzAdam März 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 3:11.93
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 466 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 3:17.95
Celkem 1 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(ne, 23.5.2021 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 14.95
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 15.19
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(ne, 23.5.2021 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.13
2 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 15.83
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.30
Celkem 1 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.65
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 17.70
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF
Celkem 3 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(ne, 23.5.2021 - 15:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 31.31
2 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.42
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 34.36
4 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 38.54
Celkem 4 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 SB 25.53 -
2 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 21.39 -
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 37.65
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 SB 36.69
3 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 33.89
4 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 27.49
5 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 26.46
6 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 26.14
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 PB 29.53
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 34.19
2 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 PB 31.58
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ČechuraJakub Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 35.17
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 32.81
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.5.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 PB 38.74
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 SB 39.05
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 6 PB 34.86
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 SB 34.45
4 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 PB 27.95
5 Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 PB 27.00
6 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 PB 17.04
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 SB 32.01
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 SB 24.80
3 Laura PichlíkováLaura Pichlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 20.30
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 36.66
2 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 PB 33.62
3 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 33.10
4 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 SB 29.85
5 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 SB 28.42
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 42.62
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 PB 51.68
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 PB 46.52
3 Michal SedlákMichal Sedlák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 SB 34.82
4 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 34.50
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.5.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 66.04
2 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 SB 58.30
Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 NM
Celkem 3 závodníků