Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VC Litomyšle - memoriály

Litomyšl (7. 8. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 12.69 522.00
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13.16 441.00
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.37 407.00
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.14 293.00
5 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.22 282.00
6 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.78 211.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 14:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.96 659.00
2 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 12.61 536.00
3 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.94 478.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.16 441.00
5 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.13 294.00
Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 14:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.89 673.00
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.21 610.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 12.36 582.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.75 511.00
5 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.80 502.00
Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.8.2021 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.64 723.00
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.65 721.00
3 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.77 697.00
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.85 681.00
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.93 665.00
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.95 661.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 7.8.2021 - 14:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.20 817.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.29 797.00
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 11.39 776.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.43 767.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.53 746.00
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 12.09 633.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.20 817.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.29 797.00
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 11.39 776.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.43 767.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.53 746.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.64 723.00
7 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.65 721.00
8 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.77 697.00
9 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.85 681.00
10 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.89 673.00
11 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.93 665.00
12 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.95 661.00
13 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.96 659.00
14 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 12.09 633.00
15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.21 610.00
16 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 12.36 582.00
17 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 12.61 536.00
18 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 12.69 522.00
19 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.75 511.00
20 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.80 502.00
21 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 12.94 478.00
22 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 13.16 441.00
22 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.16 441.00
24 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.37 407.00
25 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.13 294.00
26 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.14 293.00
27 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.22 282.00
28 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.78 211.00
Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DQ
Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 14:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 14.15 581.00
2 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.27 563.00
3 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 14.65 506.00
4 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.51 389.00
5 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 15.99 330.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 14:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.62 665.00
2 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 14.17 578.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.29 559.00
4 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 14.33 553.00
5 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 15.90 340.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 13.41 699.00
2 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.57 673.00
3 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.74 645.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 7.8.2021 - 14:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.50 859.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.53 853.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.66 830.00
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.94 780.00
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.24 728.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.50 859.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.53 853.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.66 830.00
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.94 780.00
5 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.24 728.00
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 13.41 699.00
7 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.57 673.00
8 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 13.62 665.00
9 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.74 645.00
10 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 14.15 581.00
11 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 14.17 578.00
12 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.27 563.00
13 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.29 559.00
14 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 14.33 553.00
15 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 14.65 506.00
16 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.51 389.00
17 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 15.90 340.00
18 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 15.99 330.00