4.kolo KPD přípravek
Litomyšl (22. 9. 2021)hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(st, 22.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 |
Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 11 | PB 43.89 | 256.00 | |||||||||||||
2 | 94 |
Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 6 | PB 37.16 | 201.00 | |||||||||||||
3 | 92 |
Robin MatulaRobin Matula
AC Vysoké Mýto z.s. |
10 | 13 | PB 35.76 | 190.00 | |||||||||||||
4 | 59 |
Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 7 | PB 34.53 | 180.00 | |||||||||||||
5 | 91 |
Matěj ŠrůtMatěj Šrůt
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 21 | PB 32.26 | 161.00 | |||||||||||||
6 | 57 |
Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 14 | PB 32.08 | 160.00 | |||||||||||||
7 | 84 |
Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 18 | PB 31.52 | 155.00 | |||||||||||||
8 | 46 |
Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 22 | PB 31.41 | 155.00 | |||||||||||||
9 | 60 |
Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 1 | PB 30.74 | 149.00 | |||||||||||||
10 | 52 |
Karel SokolKarel Sokol
AC Vysoké Mýto z.s. |
10 | 17 | PB 30.36 | 146.00 | |||||||||||||
11 | 35 |
Tadeáš KavkaTadeáš Kavka
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 8 | PB 25.75 | 110.00 | |||||||||||||
12 | 93 |
Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 20 | PB 25.61 | 109.00 | |||||||||||||
13 | 30 |
Daniel HofmannDaniel Hofmann
AC Choceň, spolek |
11 | 5 | PB 24.39 | 100.00 | |||||||||||||
14 | 54 |
Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 2 | PB 24.34 | 99.00 | |||||||||||||
15 | 56 |
Jan StejskalJan Stejskal
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 19 | PB 23.89 | 96.00 | |||||||||||||
16 | 34 |
Matěj LošťákMatěj Lošťák
AC Choceň, spolek |
11 | 12 | PB 23.86 | 96.00 | |||||||||||||
17 | 50 |
Patrik CoyagoPatrik Coyago
Atletika Chrudim, z.s. |
11 | 3 | PB 22.78 | 87.00 | |||||||||||||
18 | 49 |
Štěpán KubíkŠtěpán Kubík
AC Vysoké Mýto z.s. |
12 | 10 | PB 20.19 | 68.00 | |||||||||||||
19 | 37 |
Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra Litomyšl |
13 | 16 | PB 19.72 | 65.00 | |||||||||||||
20 | 48 |
Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 9 | PB 19.24 | 61.00 | |||||||||||||
21 | 53 |
Jiří SalášekJiří Salášek
AC Vysoké Mýto z.s. |
12 | 15 | PB 16.80 | 43.00 | |||||||||||||
22 | 42 |
Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 4 | PB 16.46 | 41.00 | |||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(st, 22.9.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 |
Karolína NovotnáKarolína Novotná
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 19 | PB 32.38 | 263.00 | |||||||||||||
2 | 55 |
Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 16 | PB 31.18 | 249.00 | |||||||||||||
3 | 38 |
Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 10 | PB 29.58 | 230.00 | |||||||||||||
4 | 28 |
Ema UlrichováEma Ulrichová
AC Choceň, spolek |
10 | 25 | PB 29.56 | 230.00 | |||||||||||||
5 | 36 |
Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 9 | PB 28.48 | 217.00 | |||||||||||||
6 | 26 |
Jana KošinováJana Košinová
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 14 | PB 24.50 | 171.00 | |||||||||||||
7 | 29 |
Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
AC Choceň, spolek |
11 | 20 | PB 24.35 | 169.00 | |||||||||||||
8 | 33 |
Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 4 | PB 23.77 | 163.00 | |||||||||||||
9 | 52 |
Tereza MlíkováTereza Mlíková
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 17 | PB 22.65 | 150.00 | |||||||||||||
10 | 30 |
Rozárie KollerováRozárie Kollerová
AC Choceň, spolek |
12 | 13 | PB 22.40 | 147.00 | |||||||||||||
11 | 48 |
Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s. |
11 | 2 | PB 20.09 | 121.00 | |||||||||||||
12 | 57 |
Ema JežkováEma Ježková
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 11 | PB 19.96 | 120.00 | |||||||||||||
13 | 49 |
Adéla BečkováAdéla Bečková
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 1 | PB 19.95 | 120.00 | |||||||||||||
14 | 39 |
Anna KurkováAnna Kurková
AC Vysoké Mýto z.s. |
10 | 15 | PB 19.64 | 116.00 | |||||||||||||
15 | 32 |
Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 18 | PB 18.62 | 105.00 | |||||||||||||
16 | 58 |
Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 8 | PB 18.20 | 101.00 | |||||||||||||
17 | 54 |
Barbora ZimováBarbora Zimová
AC Vysoké Mýto z.s. |
11 | 26 | PB 18.14 | 100.00 | |||||||||||||
18 | 42 |
Anna DejdarováAnna Dejdarová
AC Vysoké Mýto z.s. |
10 | 5 | PB 17.88 | 97.00 | |||||||||||||
19 | 53 |
Zuzana TepláZuzana Teplá
AC Vysoké Mýto z.s. |
12 | 24 | PB 17.32 | 91.00 | |||||||||||||
20 | 35 |
Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 22 | PB 17.20 | 90.00 | |||||||||||||
21 | 46 |
Anna SaláškováAnna Salášková
AC Vysoké Mýto z.s. |
10 | 21 | PB 16.39 | 81.00 | |||||||||||||
22 | 56 |
Monika JozkováMonika Jozková
AC Vysoké Mýto z.s. |
12 | 12 | PB 15.87 | 76.00 | |||||||||||||
23 | 24 |
Kristýna DrnkováKristýna Drnková
AC Vysoké Mýto z.s. |
12 | 6 | PB 11.69 | 33.00 | |||||||||||||
24 | 34 |
Eliška FischerováEliška Fischerová
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 7 | PB 09.68 | 13.00 | |||||||||||||
25 | 37 |
Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
13 | 3 | PB 07.89 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 25 závodníků |