Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické pondělí

Litomyšl (4. 10. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.4
2 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.8
3 Jan HuškaJan Huška 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.0
4 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.1
5 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.2
6 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.3
7 Martin HladíkMartin Hladík 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.4
8 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.5
9 Martin TilnerMartin Tilner 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.8
10 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.9
11 Albert RenčínAlbert Renčín 16 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.4
12 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.5
Celkem 12 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.1
2 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.6
3 Barbora SeverováBarbora Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.8
4= Adéla BrýdlováAdéla Brýdlová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.9
4= Jasmína BínaJasmína Bína 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.9
6 Eliška FischerováEliška Fischerová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.2
7 ??? Rozsypalová??? Rozsypalová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.7
8 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.1
9 Stela GerčákováStela Gerčáková 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.2
10 Elen PetrašováElen Petrašová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.4
Celkem 10 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PelypenkoViktorie Pelypenko 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.2
Celkem 1 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.7
2 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.8
3 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.0
4= Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.2
4= Martin TilnerMartin Tilner 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.2
6 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.9
7 Martin HladíkMartin Hladík 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 27.6
8 Jan HuškaJan Huška 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.2
9 Jakub FulíkJakub Fulík 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.0
10 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.2
11 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.5
12 Albert RenčínAlbert Renčín 16 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 31.9
13 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 32.0
Celkem 13 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.10.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 26.4
2= Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.4
2= ??? Rozsypalová??? Rozsypalová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.4
4 Barbora SeverováBarbora Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.8
5 Adéla BrýdlováAdéla Brýdlová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 28.9
6 Jasmína BínaJasmína Bína 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.4
7 Eliška FischerováEliška Fischerová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 30.1
8 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 30.9
9 Stela GerčákováStela Gerčáková 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 31.0
10 Elen PetrašováElen Petrašová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 31.3
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 PB 3.12
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Václav ŠafářVáclav Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 PB 2.32
1= David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 2.32
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 4.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 14.01
2 Václav ŠafářVáclav Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 PB 11.35
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 4.10.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub CísařJakub Císař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 PB 14.80
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 PB 21.87
2 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 18.98
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 4.10.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub CísařJakub Císař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 PB 46.59
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 34.95
2 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 PB 16.59
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 41.43
2 Václav ŠafářVáclav Šafář
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 PB 34.72
3 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 31.18
4 Jakub BrychtaJakub Brychta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 PB 22.96
5 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 PB 17.72
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(po, 4.10.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub CísařJakub Císař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 PB 36.64
Celkem 1 závodníků