Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KPD staršího žactva

Chrudim (4. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.9.2021 - 10:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.59 qA
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 07.84 qB
3 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.01 qB
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.53
5 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.60
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09.54
7 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.59 qA
2 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 07.64 qA
3 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.77 qA
4 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.16 qB
5 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.30
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 08.46
7 20 Jan TargošJan Targoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.9.2021 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.69 qA
2 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.99 qB
3 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.28
4 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.41
5 21 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.52
6 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.02
7 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.09
8 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.9.2021 - 10:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 07.68 qA
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 07.79 qB
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 07.89 qB
4 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.35
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.36
6 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.58
7 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.07
8 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.28
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.59 qA
1 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.59 qA
3 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 07.64 qA
4 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 07.68 qA
5 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 07.69 qA
6 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 07.77 qA
7 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 07.79 qB
8 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 07.84 qB
9 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 07.89 qB
10 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.99 qB
11 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.01 qB
12 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.16 qB
13 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.28
14 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.30
15 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.35
16 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.36
17 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.41
18 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 08.46
19 21 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 08.52
20 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 08.53
21 20 Jan TargošJan Targoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 08.58
21 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 08.58
23 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.60
24 Jan KabrhelJan Kabrhel 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.02
25 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.07
26 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.09
27 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.28
28 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.31
29 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 09.54
30 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09.58

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 07.53 11.00
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 07.55 9.00
3 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 SB 07.58 8.00
4 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 SB 07.69 7.00
5 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 07.74 6.00
6 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 SB 07.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 07.75 4.00
2 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 07.82 3.00
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 07.89 2.00
4 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 07.94 1.00
5 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.03
6 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.34 11.00
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 SB 08.51 9.00
3 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.63 8.00
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.64 7.00
5 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.78 6.00
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 10:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 08.75 4.00
2 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 08.77 3.00
3 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 SB 08.82 2.00
4= Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 08.90 0.50
4= Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.90 0.50
6 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.23 qA
2 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.95 qB
3 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.97 qB
4 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.98
5 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 08.99
6 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 09.00
7 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.56 qA
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.61 qA
3 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.83 qB
4 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.89 qB
5 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.06
6 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.22
7 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.29
8 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.72 qA
2 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.78 qB
3 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.82 qB
4 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.02
5 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.20
6 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 09.39
7 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.54 qA
2 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.68 qA
3 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.05
4 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.14
5 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.35
6 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.76
7 Kamila BiškováKamila Bišková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.23 qA
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.54 qA
3 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.56 qA
4 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 08.61 qA
5 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.68 qA
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 08.72 qA
7 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.78 qB
8 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.82 qB
9 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.83 qB
10 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 08.89 qB
11 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.95 qB
12 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.97 qB
13 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.98
14 Karolína VeseláKarolína Veselá 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 08.99
15 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 09.00
16 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.02
17 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.05
18 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.06
19 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.14
20 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.20
21 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.22
22 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 09.29
23 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.35
24 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 09.39
25 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.52
26 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 09.61
27 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 09.63
28 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.76
29 Kamila BiškováKamila Bišková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.07

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 17.99 11.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 18.41 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 18.55 8.00
4 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 19.57 3.00
5 11 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 19.68 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 18.95 5.00
2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.17
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 20.96
4 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 19.99 1.00
2 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 20.35
3 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 20.98
4 Matěj JarošMatěj Jaroš 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 21.51
5 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.04
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.03
2 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 22.79
3 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 23.18
4 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 23.75
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 18.61 7.00
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 18.64 6.00
3 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 19.50 4.00
4 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.47
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 17.99 11.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 18.41 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 18.55 8.00
4 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 18.61 7.00
5 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 18.64 6.00
6 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 18.95 5.00
7 Eduard ČervinkaEduard Červinka 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 19.50 4.00
8 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 19.57 3.00
9 11 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 19.68 2.00
10 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 19.99 1.00
11 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 20.17
12 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 20.35
13 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.47
14 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 20.96
15 Matěj RoztočilMatěj Roztočil 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 20.98
16 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.03
17 Matěj JarošMatěj Jaroš 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 21.51
18 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.04
19 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 22.06
20 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 22.79
21 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 23.18
22 Filip HubkaFilip Hubka 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 23.75

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.97 9.00
2 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 20.35 8.00
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.76 6.50
4 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 20.88 5.00
5 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 21.23
6 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 21.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 20.89 4.00
2 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 20.96 3.00
3 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.04 2.00
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 21.07 1.00
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.40
6 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 21.40
2 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 21.55
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.82
4 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 21.91
5 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 23.09
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.93
2 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 SB 22.09
3 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.85
4 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 22.87
5 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 22.90
6 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 22.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.80 11.00
2 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.76 6.50
3 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.23
4= Eliška MálkováEliška Málková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 22.37
4= Nikola KarbašováNikola Karbašová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.37
6 Nikol VodičkováNikol Vodičková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 4.9.2021 - 12:05) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.86
2 8 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.26
3 7 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.43
4 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 22.85
5 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 19.80 11.00
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 19.97 9.00
3 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 20.35 8.00
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 20.76 6.50
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 20.76 6.50
6 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 20.88 5.00
7 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 20.89 4.00
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 20.96 3.00
9 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 21.04 2.00
10 Kateřina BílkováKateřina Bílková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 21.07 1.00
11 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 21.23
12 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 21.40
12 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.40
12 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 PB 21.40
15 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 21.55
16 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 21.82
17 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 21.86
18 Kateřina HejlováKateřina Hejlová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 21.91
19 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 21.93
20 Aneta RojkováAneta Rojková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.04
21 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 SB 22.09
22 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.23
23 8 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.26
24 Eliška MálkováEliška Málková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 22.37
24 Nikola KarbašováNikola Karbašová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.37
26 7 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.43
27 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.85
27 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 22.85
29 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 22.87
30 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 22.90
31 Barbora HodkováBarbora Hodková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 22.92
32 Nikol VodičkováNikol Vodičková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 23.00
33 Klára ČejkováKlára Čejková 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 23.09
34 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.78

800 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:15.27 11.00
2 Matěj KotalMatěj Kotal 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:19.91 9.00
3 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 2:22.17 8.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 2:22.52 7.00
5 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:22.83 6.00
6 Jiří MarekJiří Marek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:23.78 5.00
7 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 PB 2:24.77 4.00
8 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 PB 2:26.05 3.00
9 Samuel KopeckýSamuel Kopecký 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:27.35 2.00
10 Radim KopištěRadim Kopiště 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 2:29.06 1.00
11 Jakub ŠtaudJakub Štaud 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 PB 2:40.41
12 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:44.28
13 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 PB 3:05.85
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 11 PB 2:29.40 11.00
2 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 2:33.56 9.00
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 2:34.46 8.00
4 Eliška MálkováEliška Málková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:35.05 7.00
5 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 2:35.30 6.00
6 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:39.74 5.00
7 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 PB 2:40.10 4.00
8 Elen ČížkováElen Čížková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 PB 2:42.17 3.00
9 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:48.04 2.00
10 Renata BrotanováRenata Brotanová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 PB 2:56.80 1.00
MS Jana KysilkováJana Kysilková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 2:43.12
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 5:17.37 11.00
2 2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 5:24.75 9.00
3 3 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 5:24.85 8.00
4 5 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 5:45.08 7.00
5 4 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 5:45.45 6.00
6 7 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 5:48.32 5.00
7 8 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 5:50.46 4.00
8 6 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 5:52.22 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 PB 10:44.15 11.00
2 13 Jáchym BačaJáchym Bača 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 11:00.87 9.00
3 11 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 11:04.86 8.00
4 10 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 11:15.97 7.00
5 20 Jan TargošJan Targoš 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 11:15.98 6.00
6 12 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 11:21.43 5.00
7 14 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 11:37.47 4.00
8 16 Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 11:43.39 3.00
9 15 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11:54.79 2.00
10 21 Filip VelínskýFilip Velínský 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 12:05.99 1.00
11 17 Matěj LukášMatěj Lukáš 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 16:20.14
19 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 DNF
Celkem 12 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 26.63 11.00
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 29.55 9.00
3 Michal NěmecMichal Němec 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 30.83 8.00
4 Jiří MarekJiří Marek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 31.31 7.00
5 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 32.39 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 31.78 6.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 31.87 5.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 32.68 3.00
4 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 32.96 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 26.63 11.00
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 29.55 9.00
3 Michal NěmecMichal Němec 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 30.83 8.00
4 Jiří MarekJiří Marek 07 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 31.31 7.00
5 Denis BurdaDenis Burda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 31.78 6.00
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 31.87 5.00
7 David KubíčekDavid Kubíček 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 32.39 4.00
8 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 32.68 3.00
9 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 32.96 2.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 31.17 11.00
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 32.48 9.00
3 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 32.78 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 33.54 7.00
5 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 34.95 6.00
6 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 34.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 35.35 4.00
2 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 36.06 3.00
3 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 36.53 2.00
4 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 38.21 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia WydrováSofia Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 31.17 11.00
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 32.48 9.00
3 Natálie KadidlováNatálie Kadidlová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 32.78 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 33.54 7.00
5 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 34.95 6.00
6 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 34.96 5.00
7 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 35.35 4.00
8 Aneta SpoustováAneta Spoustová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 36.06 3.00
9 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 36.53 2.00
10 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 38.21 1.00

4 x 300 m - Žáci

(so, 4.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Targoš, Krupička, Němec, Rezek Targoš, Krupička, Němec, Rezek ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 2:47.36 11.00
2 Marek, Kment, Pamánek, Červinka Marek, Kment, Pamánek, Červinka AC PardubiceAC Pardubice 3 2:59.27 9.00
3 Slanina, Kábele, Horáček, Bureš Slanina, Kábele, Horáček, Bureš Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:00.35 8.00
4 Kopiště, Marek, Růžička, Zelinka Kopiště, Marek, Růžička, Zelinka AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 3:00.59 7.00
5 Zeman, Klas, Růžička, Jandečka Zeman, Klas, Růžička, Jandečka AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 3:11.26 6.00
6 13 Bača, Ptáček, Kumpera, Marousek Bača, Ptáček, Kumpera, Marousek Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 3:33.68 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koletová, Bartoníčková, Hynková, Novotná Koletová, Bartoníčková, Hynková, Novotná ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 3:03.40 11.00
2 Petrová, Čípová, Čejková, Borková Petrová, Čípová, Čejková, Borková Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 3:11.17 9.00
3 Málková, Holingrová, Čejková, Spoustová Málková, Holingrová, Čejková, Spoustová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 3:16.31 8.00
4 Smékalová, Svojanovská, Komůrková, Novotná Smékalová, Svojanovská, Komůrková, Novotná TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 3:18.89 7.00
5 Zemková, Červinková, Dedíková, Milatová Zemková, Červinková, Dedíková, Milatová AC PardubiceAC Pardubice 5 3:23.98 6.00
6 Brotanová, Peřinová, Kapitolová, Klodnerová Brotanová, Peřinová, Kapitolová, Klodnerová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 3:24.49 5.00
7 6 Šejnohová, Šejnohová, Crhová, Korábová Šejnohová, Šejnohová, Crhová, Korábová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 3:30.68 4.00
8 Vysoká, Šmejdová, Suchánková, Nováková Vysoká, Šmejdová, Suchánková, Nováková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 3:33.70 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 4.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,28 1,33 1,38 1,43 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,85 1,88 Body
1 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 15 1.85 - - - - - - - - - o o o - o o xo xxo xxx 11.00
2 Jakub RacekJakub Racek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 14 1.78 - - - - - - - - o - o xo o - xo xxx 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 1.72 - - - - - - - - - - - - o - xxx 8.00
4 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 1.57 - - - o o o xo o xxx 7.00
5 Michal NěmecMichal Němec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 11 1.57 o o o o xxo xo o xxo xxx 6.00
6 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 1.54 o - - o o xo o xxx 5.00
7 Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 PB 1.54 o o o xxo o xxo xxo xxx 4.00
8 14 Šimon KlasŠimon Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 8 1.51 o o o o xo xo xxx 3.00
9 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 PB 1.43 xo o o xo x- 2.00
10 19 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 PB 1.43 o xo o xxo xxx 1.00
11 13 Jáchym BačaJáchym Bača
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 PB 1.38 o o o xxx
12 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 PB 1.38 xo o o xxx
13 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 1.38 o o xo xxx
14 Lukáš KumperaLukáš Kumpera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 PB 1.38 o xo xo xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 Body
1 Sára MelezínkováSára Melezínková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 18 PB 1.52 - - - o o o o xo xxx 11.00
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 19 1.48 - - o o o o o xxx 9.00
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 PB 1.48 o o o o o xo xo xx- 8.00
4= Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 12 SB 1.44 o o o o o o xxx 6.50
4= Natálie KadidlováNatálie Kadidlová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 17 1.44 - - - o o o xxx 6.50
6= Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 6 PB 1.44 o o o - - xo xxx 4.50
6= Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 9 PB 1.44 o o o o o xo xxx 4.50
8 Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 10 PB 1.44 o xo o o o xo xxx 3.00
9= Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 8 PB 1.40 o xo o o o xxx 1.50
9= Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 16 1.40 o xo o o o xxx 1.50
11 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 1.40 - - - - xo xxx
12 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 11 1.36 o o o o xx
13 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 13 1.36 o - o xo xx
14 Charlene CrhováCharlene Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 15 1.36 o o xxo xo xxx
15 Elen ČížkováElen Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 PB 1.32 o o o xxx
16 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 1.32 o xo o xxx
17 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 1.24 o xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 4.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,84 2,04 2,24 2,44 2,54 2,64 2,74 2,84 2,94 3,04 3,64 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 3.64 - - - - - - - - - - o - 11.00
2 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 1 PB 2.44 o o o o xxx 9.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 2.44 - - xxo o xxx 8.00
4 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 2.24 xxo o o xxx 7.00
5 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 2.24 xo xxo xxo xxx 6.00
6 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 1.84 xxo 5.00
12 Jakub KábeleJakub Kábele
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,95 2,10 2,25 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 Body
1 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 2.70 - xxo xo o o xo xo xo xxx 11.00
2 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 2.50 - xo o o o xo xxx 9.00
3 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 2.40 - - xxo o o xxx 8.00
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 2.25 o o o o xxx 7.00
5 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 2.10 xo xo o xxx 6.00
6 Viola NovotnáViola Novotná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 3 1.95 xo xo x 5.00
7 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 1.80 o xxx 4.00
Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 1 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 19 6.06 +2.4 m/s 6.00 -0.5 m/s 5.98  0,10 5.86  0,40 6.00  -0,50 6.00 - x 6.06  2,40 11.00
2 Milan TobiškaMilan Tobiška
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 PB 5.74 +1.1 m/s 5.74  1,10 5.54  0,90 4.74  -0,90 5.74 9.00
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 5.49 -0.3 m/s 5.23  0,60 5.49  -0,30 5.43  -1,30 5.49 5.27  -0,70 x 5.49  0,90 8.00
4 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 PB 5.48 +1.8 m/s 5.26  0,00 5.18  -0,90 x 5.26 x 5.48  1,80 x 7.00
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 15 PB 5.25 +1.6 m/s 4.84  -0,70 5.00  -0,80 4.90  -0,90 5.00 5.15  1,80 5.25  1,60 5.00  1,20 6.00
6 Daniel FirsztDaniel Firszt
AC PardubiceAC Pardubice
06 2 PB 5.18 +1.0 m/s 5.09  1,30 4.82  0,30 4.76  -0,20 5.09 5.18  1,00 3.74  2,00 4.98  1,90 5.00
7 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 12 PB 5.07 +0.4 m/s 4.93  -0,70 x x 4.93 5.07  0,40 x 5.05  1,50 4.00
8 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 13 5.05 +1.8 m/s 4.72  -0,50 4.94  0,00 4.56  -2,10 4.94 4.93  1,90 4.58  1,00 5.05  1,80 3.00
9 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 11 4.81 -2.7 m/s 3.25  1,10 4.63  0,80 4.81  -2,70 4.81 2.00
10 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 10 4.53 -1.2 m/s x 3.25  1,50 4.53  -1,20 4.53 1.00
11 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 14 4.49 -1.0 m/s 4.46  -0,90 4.49  -1,00 4.42  -1,10 4.49
12 Tomáš PtáčekTomáš Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 8 PB 4.44 +0.9 m/s 4.44  0,90 4.00  0,60 3.97  -1,00 4.44
13 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 4.06 -0.5 m/s 3.92  0,90 4.06  -0,50 3.71  -0,80 4.06
14 Jan KabrhelJan Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3 PB 4.06 +2.0 m/s 4.06  2,00 3.77  0,00 3.80  -1,40 4.06
15 15 Vladimír JišaVladimír Jiša
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 9 4.00 -0.2 m/s 4.00  -0,20 3.99  0,20 - 4.00
16 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 PB 4.00 +0.7 m/s 4.00  0,70 3.53  0,00 3.16  -1,50 4.00
17 Jindřich ZemanJindřich Zeman
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 5 PB 3.59 -0.6 m/s 3.49  0,60 3.16  -0,50 3.59  -0,60 3.59
Filip HubkaFilip Hubka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 6 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 19 4.92 -1.0 m/s 4.42  -1,50 4.63  -1,10 4.92  -1,00 4.92 4.62  -1,90 4.77  0,50 x 11.00
2 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 4.68 -0.9 m/s 4.53  -0,30 4.68  -0,90 4.45  -1,80 4.68 4.47  -1,20 x 4.18  -1,30 9.00
3 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 4.62 -0.9 m/s 4.32  -0,70 x 4.42  -1,20 4.42 x 4.59  0,50 4.62  -0,90 8.00
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 18 4.56 -1.0 m/s x 4.45  -1,20 x 4.45 4.38  -1,40 x 4.56  -1,00 7.00
5 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 PB 4.43 -0.6 m/s 4.22  -1,10 4.38  -0,70 4.01  -1,10 4.38 4.40  0,80 3.93  -0,90 4.43  -0,60 6.00
6 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 4.40 -1.5 m/s x 4.40  -1,50 x 4.40 4.34  0,20 3.67  -0,10 4.38  -1,10 5.00
7 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 4.37 -1.1 m/s 4.05  -0,90 3.78  -1,20 4.30  0,00 4.30 4.19  0,10 4.37  -1,10 4.28  0,40 4.00
8 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 4.26 +0.4 m/s 4.03  -1,30 4.19  0,70 4.01  0,00 4.19 4.26  0,40 4.19  -1,70 4.10  0,20 3.00
9 Charlene CrhováCharlene Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 4.19 -1.3 m/s 3.90  -1,10 4.19  -1,30 3.86  0,00 4.19 2.00
10 Štěpánka PetrováŠtěpánka Petrová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
07 13 4.11 -0.9 m/s 4.11  -0,90 3.80  -0,80 3.81  -1,30 4.11 1.00
11 Pavlína KabrhelováPavlína Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 1 PB 4.08 -0.7 m/s 4.08  -0,70 3.99  0,70 3.91  -0,20 4.08 - - -
12 Nela BisováNela Bisová
AC PardubiceAC Pardubice
07 15 4.03 -1.0 m/s 4.03  -1,00 3.41  -0,70 3.95  -0,90 4.03
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 3.92 -0.4 m/s 3.81  -1,50 3.89  0,00 3.92  -0,40 3.92
14 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 3.89 -1.3 m/s 3.89  -1,30 3.86  -0,20 3.78  0,00 3.89
15 Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 4 SB 3.85 -0.6 m/s 3.85  -0,60 3.76  -0,70 x  0,20 3.85
16 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 3.64 -1.0 m/s 3.64  -1,00 3.50  -0,20 3.60  0,00 3.64
17 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 3.64 -0.9 m/s 3.64  -0,90 3.46  -1,10 3.50  0,50 3.64 - - -
18 Nikol VodičkováNikol Vodičková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 2 3.45 -0.2 m/s 2.83  -0,60 3.45  -0,20 3.25  -1,40 3.45 - - -
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 25 11.46 10.79 09.97 10.95 10.95 10.11 10.15 11.46 11.00
2 Sofia WydrováSofia Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 24 10.61 09.69 10.47 10.03 10.47 09.50 10.35 10.61 9.00
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 23 10.24 09.48 10.24 09.47 10.24 10.20 09.59 09.85 8.00
4 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 21 PB 10.01 09.22 09.46 09.74 9.74 10.01 09.60 09.96 7.00
5 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 22 09.44 09.29 09.44 09.02 9.44 08.08 08.65 08.90 6.00
6 Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 12 PB 09.26 08.82 08.60 08.07 8.82 09.00 08.94 09.26 5.00
7 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 09.16 09.03 09.12 08.72 9.12 08.59 08.62 09.16 4.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 PB 09.00 08.55 08.07 09.00 9.00 08.28 08.31 08.55 3.00
9 Ema TrnkováEma Trnková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 13 PB 08.81 08.73 08.32 08.81 8.81 2.00
10 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 19 08.68 - 08.68 08.35 8.68 1.00
11 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 16 08.56 08.56 08.17 08.23 8.56
12 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 11 08.36 - 08.36 06.88 8.36
13 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 08.10 08.08 08.10 08.04 8.10
14 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 10 PB 07.83 07.44 06.82 07.83 7.83
15 Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 07.74 06.91 07.08 07.74 7.74
16 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 07.67 07.67 07.22 07.65 7.67
17 Dominika FenikováDominika Feniková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 17 07.38 07.38 06.89 - 7.38
18 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 PB 07.37 07.34 07.20 07.37 7.37
19 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 5 SB 07.19 07.19 - - 7.19
20 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 1 PB 07.18 07.18 06.96 07.01 7.18
21 Sophia SalivarováSophia Salivarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 4 PB 07.18 06.99 07.18 06.94 7.18
22 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 7 PB 06.99 06.99 06.21 06.58 6.99
23 Viktorie TrojanováViktorie Trojanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 6 PB 06.95 05.89 05.33 06.95 6.95
24 Anežka ŘíhováAnežka Říhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 PB 06.80 06.80 06.61 06.64 6.80
25 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 9 06.76 - 06.76 06.61 6.76
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 4.9.2021 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 19 PB 14.90 - 13.45 13.62 13.62 12.54 13.07 14.90 11.00
2 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 20 14.88 14.52 14.88 - 14.88 - 13.79 14.83 9.00
3 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 17 11.57 10.79 10.21 11.16 11.16 11.45 11.54 11.57 8.00
4 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 18 11.52 10.99 10.55 10.96 10.99 11.13 11.35 11.52 7.00
5 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 15 11.03 10.33 - 10.49 10.49 - 11.03 10.86 6.00
6 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 16 10.90 09.33 10.76 10.46 10.76 10.90 10.45 10.85 5.00
7 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 14 10.20 - 10.00 10.20 10.20 08.98 09.82 09.25 4.00
8 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 09.83 09.05 07.74 09.70 9.70 09.43 09.45 09.83 3.00
9 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 2 PB 09.41 09.33 09.41 07.56 9.41 2.00
10 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 08.64 08.27 08.64 08.28 8.64 1.00
11 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 11 08.57 08.57 07.63 - 8.57
12 17 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 9 PB 08.46 07.27 07.40 08.46 8.46
13 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 PB 08.25 07.18 08.25 08.02 8.25
14 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 8 07.94 07.53 07.94 06.62 7.94
15 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 PB 07.89 07.33 - 07.89 7.89
16 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 07.60 07.01 07.51 07.60 7.60
17 16 Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
07 1 PB 07.03 06.30 07.03 - 7.03
18 Filip SyrůčekFilip Syrůček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 06.87 06.87 06.72 06.84 6.87
19 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 5 06.53 06.22 06.53 06.48 6.53
20 Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 4 PB 06.10 05.66 04.71 06.10 6.10
Celkem 20 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 19 29.77 - 11.00
2 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 18 28.08 - 9.00
3 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 26.35 - 8.00
4 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 15 PB 25.92 - 7.00
5 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 24.05 - 6.00
6 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 23.43 - 5.00
7 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 13 22.70 - 4.00
8 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 7 PB 21.05 - 3.00
9 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 16 20.80 - 2.00
10 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 20.06 - 1.00
11 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 10 20.03 -
12 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 5 PB 19.78 -
13 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 6 PB 18.59 -
14 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 11 18.43 -
15 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 17.38 -
16 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 17.03 -
17 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 3 PB 14.69 -
18 Viktorie TrojanováViktorie Trojanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 2 PB 12.50 -
Anežka ŘíhováAnežka Říhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 1 NM -
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 4.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 18 PB 46.26 11.00
2 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 16 37.77 9.00
3 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 34.22 8.00
4 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 14 PB 33.35 7.00
5 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 15 32.94 6.00
6 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 PB 32.54 5.00
7 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 13 31.67 4.00
8 Matěj KaňkaMatěj Kaňka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 11 26.16 3.00
9 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 PB 23.83 2.00
10 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 10 22.29 1.00
11 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 9 21.62
12 Sebastian PařízekSebastian Pařízek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3 PB 20.66
13 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 19.60
14 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 6 18.69
15 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 2 PB 18.58
16 Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4 17.65
17 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 17.33
18 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 7 17.29
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 37.62 11.00
2 Michaela RůžičkováMichaela Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 8 35.22 9.00
3 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 31.00 8.00
4 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 7 30.49 7.00
5 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3 PB 27.10 6.00
6 Lucie MorávkováLucie Morávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 4 PB 25.29 5.00
7 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 5 23.92 4.00
8 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1 PB 22.85 3.00
9 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 20.88 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SlavíkFilip Slavík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 PB 40.13 11.00
2 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 13 PB 38.91 9.00
3 Petr AntošPetr Antoš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 PB 27.23 8.00
4 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 26.25 7.00
5 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 9 PB 24.40 6.00
6 17 Matěj LukášMatěj Lukáš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 10 20.62 5.00
7 19 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 20.53 4.00
8 Jakub MarousekJakub Marousek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2 PB 19.65 3.00
9 Ondřej CulekOndřej Culek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 6 PB 18.63 2.00
10 Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 7 PB 18.18 1.00
11 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 PB 17.29
12 Vojtěch KabrhelVojtěch Kabrhel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 4 PB 17.13
13 Filip SyrůčekFilip Syrůček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 8 16.65
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 4.9.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 28 PB 38.19 - 11.00
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 29 36.68 - 9.00
3 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 27 32.70 - 8.00
4 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 21 PB 28.22 - 7.00
5 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 23 PB 26.40 - 6.00
6 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 26 26.31 - 5.00
7 Dominika FenikováDominika Feniková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 25 25.64 - 4.00
8 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 20 SB 25.49 - 3.00
9 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 2 PB 24.62 - 2.00
10 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 16 PB 23.26 - 1.00
11 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 18 23.12 -
12 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 19 21.52 -
13 2 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 22 21.40 -
14 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 24 20.75 -
15 Anežka HorákováAnežka Horáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1 PB 20.69 -
16 Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 15 19.80 -
17 Marie BalcarováMarie Balcarová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 14 19.50 -
18 3 Barbora ČejkováBarbora Čejková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 12 19.37 -
19 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 13 19.36 -
20 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 10 19.34 -
21 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 11 19.12 -
22 7 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 19.10 -
23 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 17 18.92 -
24 Renata BrotanováRenata Brotanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 17.63 -
25 Andrea PiskačováAndrea Piskačová
AC PardubiceAC Pardubice
06 6 PB 16.89 -
26 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 5 PB 15.61 -
27 Kamila BiškováKamila Bišková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 4 PB 15.05 -
28 Anežka ŘíhováAnežka Říhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 PB 13.99 -
Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 NM -
Celkem 29 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 4.9.2021 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 18 PB 54.44 11.00
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 17 PB 53.88 9.00
3 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 15 PB 41.41 8.00
4 Tomáš RezekTomáš Rezek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 13 PB 41.10 7.00
5 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 40.78 6.00
6 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 14 38.80 5.00
7 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
07 12 PB 36.48 4.00
8 Jan RůžičkaJan Růžička
AK SlatiňanyAK Slatiňany
06 10 PB 31.83 3.00
9 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 29.18 2.00
10 Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 7 PB 28.76 1.00
11 David KmentDavid Kment
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 27.94
12 Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 8 27.70
13 Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 6 25.50
14 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 5 22.08
15 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 1 PB 21.59
16 Matyáš PilnýMatyáš Pilný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 2 PB 19.05
17 Adam PtáčekAdam Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 3 17.68
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4 NM
Celkem 18 závodníků