Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP mužů a žen

Chrudim (19. 9. 2021)

skok daleký - Muži

(ne, 19.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 6.42 +2.1 m/s 6.18 +0.5 m/s 6.42  2,10 6.15  0,90 6.18  0,50 6.42 x x -  1,00 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 12 PB 6.24 +0.7 m/s x 5.98  0,30 6.24  0,70 6.24 x x 6.06  1,70 9.00
3 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 11 SB 6.23 +1.1 m/s 6.13  1,80 6.23  1,10 3.82  1,90 6.23 4.35  1,40 6.14  1,40 - 8.00
4 David BenešDavid Beneš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
91 10 SB 6.22 +0.8 m/s 5.96  1,80 6.05  0,00 6.11  0,50 6.11 6.07  1,50 5.93  0,60 6.22  0,80 7.00
5 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 6 PB 6.10 +1.9 m/s 5.98  0,40 x x 5.98 5.69  -1,00 5.85  1,50 6.10  1,90 6.00
6 2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 5 PB 6.09 +1.0 m/s 5.50  0,80 5.79  1,40 5.92  0,60 5.92 4.86  1,30 5.82  0,60 6.09  1,00 5.00
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 7 PB 6.08 +1.0 m/s 5.90  0,90 6.08  1,00 5.97  -0,10 6.08 5.77  -0,40 3.24  1,50 5.94  1,60 4.00
8 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 9 5.92 +1.7 m/s 5.92  1,70 5.86  0,50 5.92  1,10 5.92 5.62  0,00 x x 3.00
9 Petr HrochPetr Hroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 PB 5.83 +0.4 m/s 5.83  0,40 5.63  0,20 x 5.83 2.00
10 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 5.63 +2.4 m/s 5.62 +1.1 m/s 5.63  2,40 5.51 5.62  1,10 5.63 1.00
11 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 8 5.57 +0.5 m/s 5.09  1,40 5.57  0,50 5.46  0,80 5.57
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 19.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 14 5.21 +0.0 m/s 5.09  0,00 4.90  0,10 5.12  0,00 5.12 5.10  0,10 2.11  1,50 5.21  0,00 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 15 5.14 +1.5 m/s 4.83  0,80 4.90  -0,10 4.72  0,00 4.90 5.04  0,00 5.14  1,50 4.78  0,60 9.00
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 1 SB 4.78 +1.4 m/s 3.91  0,10 4.78  1,40 4.01  -0,20 4.78 4.19  0,10 4.50  1,00 4.61  0,80 8.00
4 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 13 4.68 +0.0 m/s 4.39  0,10 4.60  -0,40 4.46  0,20 4.60 4.68  0,00 4.32  1,10 4.68  0,10 7.00
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 7 SB 4.66 +0.2 m/s 4.44  0,80 4.42  0,40 4.65  -0,50 4.65 4.66  0,20 4.35  1,00 4.32  1,00 6.00
6 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 10 4.65 +1.1 m/s 4.60  -0,50 4.48  0,50 4.45  0,20 4.60 4.49  0,30 4.65  1,10 4.47  0,50 5.00
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 8 4.54 +1.7 m/s 4.42  0,50 4.48  0,10 x 4.48 4.54  1,70 x 4.31  -0,40 4.00
8 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 11 4.50 -0.9 m/s 4.29  0,60 x 4.50  -0,90 4.50 2.95  0,60 x 4.30  0,10 3.00
9 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 4.45 +0.1 m/s 4.28  -1,00 4.45  0,10 4.25  0,90 4.45 2.00
10 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 12 4.41 +0.0 m/s 4.20  -0,50 4.41  0,00 4.40  -0,40 4.41 1.00
11 Natálie KosařováNatálie Kosařová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 6 4.30 -0.1 m/s 4.30  -0,10 4.09  0,20 4.04  -1,20 4.30
12 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 5 4.17 -0.4 m/s 4.17  -0,40 3.84  0,00 3.89  0,00 4.17
13 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 3 4.14 +0.5 m/s 3.74  0,00 4.14  0,50 3.93  0,00 4.14
14 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 4 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 3.84  0,00 3.63  -0,10 3.96
15 Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 2 3.59 +0.2 m/s 3.59  0,20 3.48  0,00 3.47  0,10 3.59
Celkem 15 závodníků