Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva

Mladá Boleslav (9. 6. 2021)

150 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 20.37
2 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.46
3 Adam KocianAdam Kocian 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.80
4 Jakub DubanJakub Duban 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LukšoJan Lukšo 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 21.54
2 Štěpán ZderadičkaŠtěpán Zderadička 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 22.44
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 23.05
Vojtěch ŠvecVojtěch Švec 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 DNS
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (st, 9.6.2021 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.56
2 Matyáš VelánMatyáš Velán 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 23.78
3 Pavel LacinaPavel Lacina 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 25.08
4 Štěpán CinkeisŠtěpán Cinkeis 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.93
Josef HorákJosef Horák 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.69
2 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 21.02
3 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 21.52
4 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 21.61
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.36
2 Nela HančováNela Hančová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.22
3 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.36
4 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.99
5 Viktorie SkalkováViktorie Skalková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 25.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina HrdličkováJustina Hrdličková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.19
2 Dorota MachováDorota Machová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.15
3 Tereza ChromáTereza Chromá 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.89
MS Emma JanstováEmma Janstová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠlazykováKlára Šlazyková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.90
2 Anita KožíškovaAnita Kožíškova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.36
3 Eliška PolákováEliška Poláková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 23.40
4 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 25.21
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 9.6.2021 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.78
2 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.99
3 Kateřina ČírtkováKateřina Čírtková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 24.17
4 Aneta MichalováAneta Michalová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 25.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.69
2 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 21.02
3 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.36
4 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 21.52
5 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 21.61
6 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.78
7 Justina HrdličkováJustina Hrdličková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.19
8 Nela HančováNela Hančová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.22
9 Michaela SekerováMichaela Sekerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.36
10 Klára ŠlazykováKlára Šlazyková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.90
11 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.99
12 Dorota MachováDorota Machová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.15
13 Anita KožíškovaAnita Kožíškova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.36
14 Eliška PolákováEliška Poláková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 23.40
15 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.56
16 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.99
17 Kateřina ČírtkováKateřina Čírtková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 24.17
18 Viktorie SkalkováViktorie Skalková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 25.08
19 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 25.21
20 Aneta MichalováAneta Michalová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 25.39
21 Emma JanstováEmma Janstová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 26.77
22 Tereza ChromáTereza Chromá 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.89

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 43.6
2 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.9
3 Antonín VinšAntonín Vinš 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 49.3
4 Jakub DubanJakub Duban 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.8
Poznámky:
Porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 46.2
2 Jan LukšoJan Lukšo 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 49.4
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 50.9
4 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.9
Poznámky:
Porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 43.6
2 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 45.9
3 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 46.2
4 Antonín VinšAntonín Vinš 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 49.3
5 Jan LukšoJan Lukšo 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 49.4
6 Jakub DubanJakub Duban 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.8
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 50.9
8 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.9

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 47.2
2 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 48.0
3 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 48.6
4 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 49.2
5 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.6
Poznámky:
Porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina HrdličkováJustina Hrdličková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.6
2 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.8
3 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 51.7
4 Nela HančováNela Hančová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 55.1
5 Olívie Kateřina TůmováOlívie Kateřina Tůmová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 56.9
6 Tereza ChromáTereza Chromá 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.7
Poznámky:
Porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RakušanováBarbora Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 47.2
2 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 48.0
3 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 48.6
3 Justina HrdličkováJustina Hrdličková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.6
5 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 49.2
6 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 49.6
7 Šárka FiedlerováŠárka Fiedlerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.8
8 Zuzana ŠtípkováZuzana Štípková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 51.7
9 Nela HančováNela Hančová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 55.1
10 Olívie Kateřina TůmováOlívie Kateřina Tůmová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 56.9
11 Tereza ChromáTereza Chromá 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 63.7

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.4
2= Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.5
2= Klára ŠlazykováKlára Šlazyková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.5
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Antonín VinšAntonín Vinš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 6 PB 1.25 o o o o xxx
1= Josef HorákJosef Horák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 1 PB 1.25 o o o o xx
3= Matyáš VelánMatyáš Velán
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 5 PB 1.25 o o o xo xxx
3= Tomáš TrlidaTomáš Trlida
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 3 PB 1.25 o o o xo xxx
5 Štěpán ZderadičkaŠtěpán Zderadička
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 8 PB 1.20 o o o xxx
6 Pavel PřívratskýPavel Přívratský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 PB 1.15 o o xxx
7 Dominik UlvrDominik Ulvr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 1.10 xo xxx
8 René WágnerRené Wágner
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 PB 1.10 xxo xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 SB 1.30 o o o o xxo xxx
2 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 1.30 o o xxo xxo xxo xxx
3 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 PB 1.25 o o o xxo xxx
4 Kateřina ČírtkováKateřina Čírtková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 1.20 o xo o xxx
5 Elen ŠléglováElen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 PB 1.20 xxo xo o xxx
6 Dorota MachováDorota Machová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2 PB 1.15 o o xxx
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 PB 08.96 -
2 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 PB 08.50 -
3 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 PB 08.22 -
4 Veronika LedvinováVeronika Ledvinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 5 PB 08.20 -
5 Anita KožíškovaAnita Kožíškova
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 PB 06.86 -
6 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 SB 06.84 -
7 Olívie Kateřina TůmováOlívie Kateřina Tůmová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 8 PB 06.24 -
8 Eliška PolákováEliška Poláková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 06.18 -
9 Aneta MichalováAneta Michalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 1 PB 05.35 -
10 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 PB 04.65 -
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam UchytilAdam Uchytil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3 PB 07.46
2 Pavel PřívratskýPavel Přívratský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 PB 06.89
3 René WágnerRené Wágner
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 PB 06.78
4 Dominik UlvrDominik Ulvr
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 06.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 PB 21.19
2 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 PB 20.55
3 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 20.03
4 Michaela SekerováMichaela Sekerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 PB 14.78
5 Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 3 SB 13.65
6 Viktorie SkalkováViktorie Skalková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 6 PB 10.55
MS Emma JanstováEmma Janstová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 2 14.82
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZderadičkaJakub Zderadička
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 5 PB 19.63
2 Adam KocianAdam Kocian
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 1 PB 18.85
3 Adam UchytilAdam Uchytil
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 PB 18.01
4 Štěpán CinkeisŠtěpán Cinkeis
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 15.35
5 Pavel LacinaPavel Lacina
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 PB 15.03
6 Tomáš TrlidaTomáš Trlida
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 3 PB 12.78
Celkem 6 závodníků