Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD a J staršího žactva

Hradec Králové (6. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.96 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 07.97 9.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.02 8.00
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.18 7.00
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 08.66 1.00
6 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.92
Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.37 6.00
2 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.47 4.00
3 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 08.64 2.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 08.73
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.79
6 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.82
7 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.94
MS Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 08.60 3.00
2 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.27
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.54
4 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 09.72
5 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 10:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.43 5.00
2 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.68
3 12 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 08.84
4 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.29
5 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 10.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.96 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 07.97 9.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 08.02 8.00
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.18 7.00
5 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 08.37 6.00
6 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.43 5.00
7 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.47 4.00
8 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 08.60 3.00
9 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 08.64 2.00
10 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 08.66 1.00
11 Filip GrimFilip Grim 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.68
12 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 08.73
13 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.79
14 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.82
15 12 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 08.84
16 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.92
17 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.94
18 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.27
19 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.54
20 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 09.72
21 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.84
22 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.90
23 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.29
24 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 10.74
Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.42 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.46 9.00
3 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.49 7.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.54 6.00
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.61
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.64 4.00
7 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 08.66 3.00
8 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.82
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.48 8.00
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.60 5.00
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.63
4 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.74 1.00
5 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.84
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 08.84
7 3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.93
8 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 08.88
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.13
3 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.25
4 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.35
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.40
6 49 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.43
Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.37
2 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.43
3 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.46
4 59 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 09.52
5 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 09.54
6 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.65
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.74
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.71 2.00
MS Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.08
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 09.18
4 39 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 PB 09.61
5 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 10.05
6 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.76
7 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 10.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.42 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.46 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.48 8.00
4 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.49 7.00
5 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.54 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.60 5.00
7 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.61
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.63
9 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.64 4.00
10 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 08.66 3.00
11 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.71 2.00
12 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.74 1.00
13 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.82
14 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 08.84
14 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 08.84
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 08.88
17 3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.93
18 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.08
19 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.13
20 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 09.17
21 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 09.18
22 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.25
23 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.35
24 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.37
25 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.40
26 49 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.43
26 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.43
28 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.46
29 59 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 09.52
30 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 09.54
31 39 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 PB 09.61
32 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.65
33 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.74
34 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 10.05
35 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 10.76
36 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 10.88
Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 18.16 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.60 9.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 18.98 8.00
4 23 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 19.22 4.00
5 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.39 3.00
Poznámky:
KPJ: 1. Horák Lukáš JAROM 2. Pecina Adam HKRAL 3. Janouch Martin NMMET
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 19.15 6.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 19.19 5.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.40 2.00
4 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.86 1.00
5 53 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 20.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 19.99
2 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 20.62
3 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 20.67
4 14 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.17
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 21.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 20.57
2 8 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.47
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 22.09
4 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.09
5 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 25.24
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 19.05 7.00
2 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 20.04
3 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.27
4 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.46
5 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 25.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 18.16 11.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.60 9.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 18.98 8.00
4 7 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 19.05 7.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 19.15 6.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 19.19 5.00
7 23 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 19.22 4.00
8 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.39 3.00
9 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.40 2.00
10 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.86 1.00
11 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 PB 19.99
12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 20.04
13 53 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 20.19
14 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.27
15 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 20.57
16 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 20.62
17 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 20.67
18 14 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 21.17
19 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.46
20 8 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.47
21 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 21.80
22 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 22.09
23 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.09
24 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 25.24
25 Vít ErlebachVít Erlebach 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 25.97

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.12 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 SB 20.14 9.00
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.37
4 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.73 6.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 21.13 1.00
Poznámky:
KPJ: 1. Šmídová Jana HKRAL 2. Polívková Bára HKRAL 3. Lukášková Julie HKRAL
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 20.71 7.00
2 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.83 5.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 20.87 4.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.43
5 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 22.34
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.64 8.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.90 3.00
3 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.42
4 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.93
5 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 20.90 2.00
MS Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 21.10
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 21.72
4 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.48
5 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.61
6 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.76
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 21.51
2 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 21.72
3 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 21.98
4 54 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.52
5 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.86
6 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.73
2 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 22.93
3 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 23.09
4 22 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.33
5 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 26.59
6 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 26.75
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.6.2021 - 11:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.08
2 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.19
3 40 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 24.05
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.44
5 8 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.84
6 Erika DankoErika Danko 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 26.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.12 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 SB 20.14 9.00
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.37
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.64 8.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 20.71 7.00
6 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 20.73 6.00
7 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.83 5.00
8 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 20.87 4.00
9 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.90 3.00
9 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 20.90 2.00
11 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 21.10
12 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 21.13 1.00
13 Saša NeuwirthováSaša Neuwirthová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.42
14 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.43
15 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 21.51
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 21.72
16 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 21.72
18 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.93
19 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 21.98
20 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.14
21 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 22.34
22 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.48
23 54 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.52
24 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.61
25 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 22.73
26 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.76
27 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.86
28 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 22.93
29 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.08
30 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 23.09
31 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.19
32 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 23.41
33 40 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 24.05
34 22 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.33
35 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 24.44
36 8 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.84
37 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 26.59
38 Erika DankoErika Danko 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 26.60
39 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 26.75

300 m - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 42.27 11.00
2 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 42.45 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 42.62 8.00
4 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 46.44 7.00
5 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 54.64 6.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 41.04 11.00
2 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 44.64 9.00
MS Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 44.72
4 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 45.18 8.00
5 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 45.94 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 47.38 5.00
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.34 4.00
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.21 3.00
4 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 51.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 47.18 6.00
2 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 49.44 2.00
3 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 51.84 1.00
4 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 51.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 41.04 11.00
2 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 44.64 9.00
3 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 44.72
4 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 45.18 8.00
5 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 45.94 7.00
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 47.18 6.00
7 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 47.38 5.00
8 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.34 4.00
9 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.21 3.00
10 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 49.44 2.00
11 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 51.84 1.00
12 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 51.90
13 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 51.95

800 m - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 2:07.68 11.00
2 37 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 PB 2:19.29 9.00
3 54 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 2:19.58 8.00
4 53 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:27.08 7.00
5 8 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:29.82 6.00
6 56 Bager FilizBager Filiz 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 2:34.72 5.00
7 55 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 2:44.74 4.00
MS 12 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 2:47.03
Poznámky:
KPJ: 1. Kuhn František UPICE 2. Souček Ondřej UPICE 3. Kubíček Matěj SODRK
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:33.36 11.00
2 3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 PB 2:33.75 9.00
MS 16 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:34.96
4 13 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 2:35.50 8.00
5 2 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 2:37.50 7.00
6 36 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 2:40.17 5.00
7 43 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:41.46 4.00
8 27 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:42.04 3.00
9 26 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 2:44.22 1.00
10 6 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 PB 2:44.88
11 22 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 2:46.98
12 24 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 13 2:48.17
23 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 11 DNS
Poznámky:
KPJ: 1. Flečková Nikol TRUTN 2. Štětinová Kateřina DOBRU 3. Havlíčková Tereza HKRAL
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:40.14 6.00
2 49 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:43.71 2.00
3 33 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:44.98
4 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 2:48.97
5 40 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 2:49.83
6 17 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:51.23
7 39 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:53.03
8 47 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:55.29
9 59 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 3:02.15
10 28 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 3:08.86
11 48 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 3:09.69
14 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:33.36 11.00
2 3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 PB 2:33.75 9.00
3 16 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:34.96
4 13 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 2:35.50 8.00
5 2 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 2:37.50 7.00
6 35 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:40.14 6.00
7 36 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 2:40.17 5.00
8 43 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:41.46 4.00
9 27 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:42.04 3.00
10 49 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:43.71 2.00
11 26 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 2:44.22 1.00
12 6 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 PB 2:44.88
13 33 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:44.98
14 22 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 2:46.98
15 24 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 13 2:48.17
16 20 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 2:48.97
17 40 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 2:49.83
18 17 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:51.23
19 39 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:53.03
20 47 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:55.29
21 59 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 3:02.15
22 28 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 3:08.86
23 48 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 3:09.69
23 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 11 DNS
14 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 DNS

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 14.02 11.00
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 15.56 9.00
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 16.42 8.00
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.21 7.00
5 55 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.30 6.00
Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 15.36 11.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 15.63 9.00
MS Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.97
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 17.12 8.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 18.05 7.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 22.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 18.73 5.00
2 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 19.02 3.00
3 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 19.11 2.00
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.41 1.00
5 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 20.52
6 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.6.2021 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 18.52 6.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.93 4.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 19.46
4 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.90
5 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 20.07
6 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 24.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 15.36 11.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 15.63 9.00
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 15.97
4 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 17.12 8.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 18.05 7.00
6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 18.52 6.00
7 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 18.73 5.00
8 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.93 4.00
9 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 19.02 3.00
10 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 19.11 2.00
11 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.41 1.00
12 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 19.46
13 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.90
14 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 20.07
15 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 20.52
16 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 22.56
17 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 24.15
18 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 24.40

1500 m překážek - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 5:20.25 11.00
2 23 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 5:25.89 9.00
3 12 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 5:37.55 8.00
4 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 5:39.25 7.00
5 2 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 5:51.56 6.00
6 14 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 6:07.35 5.00
Poznámky:
KPJ: 1. Horák Lukáš JAROM 2. Javůrek Filip HKRAL 3. Klazar Filip VRCHL
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 37 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 5:34.39
2 8 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 6:00.05 11.00
3 55 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 6:33.27 9.00
4 53 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 6:37.84 8.00
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
54 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNF
Poznámky:
KPJ: 1. Cupáková Johana VRCHL 2. Jakouběová Michaela JILEM 3. Dvořáková Klára DOBRU
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecký, Kutík, Nagy, Zolman Kopecký, Kutík, Nagy, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 32.27 11.00
2 Tichý, Vosátka, Arnošt, Horák Tichý, Vosátka, Arnošt, Horák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 33.77 9.00
3 Křížek, Koldovský, Husár, Filiz Křížek, Koldovský, Husár, Filiz SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 35.52 8.00
MS Kubíček, Kubec, Krištof, Barva Kubíček, Kubec, Krištof, Barva TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 37.87
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.6.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hronovská, Neuwirthová, Součková Čechová, Hronovská, Neuwirthová, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.95 11.00
2 Dohnalová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová Dohnalová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 34.63 6.00
3 Kopecká, Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková Kopecká, Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 34.64 5.00
4 Černovská, Hojgrová, Blažková, Hladíková Černovská, Hojgrová, Blažková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 34.80 4.00
5 Bořková, Grusová, Síbrová, Vondroušová Bořková, Grusová, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 34.84 2.00
6 40 Hromádková, Koudelková, Machytková, Reichsteinová Hromádková, Koudelková, Machytková, Reichsteinová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 37.49
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.6.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 31.86
2 Šírová, Vávrová, Žalská, Jakouběová Šírová, Vávrová, Žalská, Jakouběová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 33.37 9.00
3 Picková, Pospíšilová, Krmašová, Mičánková Picková, Pospíšilová, Krmašová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 33.47 8.00
4 Sedláčková, Kozáková, Hillermannová, Davidová Sedláčková, Kozáková, Hillermannová, Davidová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 33.47 7.00
5 Novotná, Vycpálková, Bláhová, Lukášková Novotná, Vycpálková, Bláhová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 34.81 3.00
6 Hejnová, Schőnigerová, Trávníčková, Štveráková Hejnová, Schőnigerová, Trávníčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 35.44 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 31.86
2 Čechová, Hronovská, Neuwirthová, Součková Čechová, Hronovská, Neuwirthová, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.95 11.00
3 Šírová, Vávrová, Žalská, Jakouběová Šírová, Vávrová, Žalská, Jakouběová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 33.37 9.00
4 Picková, Pospíšilová, Krmašová, Mičánková Picková, Pospíšilová, Krmašová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 33.47 8.00
4 Sedláčková, Kozáková, Hillermannová, Davidová Sedláčková, Kozáková, Hillermannová, Davidová TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 33.47 7.00
6 Dohnalová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová Dohnalová, Horkelová, Hrochová, Brumlichová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 34.63 6.00
7 Kopecká, Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková Kopecká, Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 34.64 5.00
8 Černovská, Hojgrová, Blažková, Hladíková Černovská, Hojgrová, Blažková, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 34.80 4.00
9 Novotná, Vycpálková, Bláhová, Lukášková Novotná, Vycpálková, Bláhová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 34.81 3.00
10 Bořková, Grusová, Síbrová, Vondroušová Bořková, Grusová, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 34.84 2.00
11 Hejnová, Schőnigerová, Trávníčková, Štveráková Hejnová, Schőnigerová, Trávníčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 35.44 1.00
12 40 Hromádková, Koudelková, Machytková, Reichsteinová Hromádková, Koudelková, Machytková, Reichsteinová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 37.49

4 x 300 m - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janouch, Velechovský, Grim, Mánek Janouch, Velechovský, Grim, Mánek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:55.38 11.00
2 55 Gloser, Javůrek, Karel, Zeman Gloser, Javůrek, Karel, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:12.62 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Ducháčová, Thiele, Součková, Součková Ducháčová, Thiele, Součková, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:07.36 11.00
2 Ovčariková, Popová, Štětinová, Frejvaldová Ovčariková, Popová, Štětinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 3:07.72 9.00
3 43 Plecháčová, Petrovová, Trejbalová, Flečková Plecháčová, Petrovová, Trejbalová, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 3:12.70 8.00
4 Regentová, Lorencová, Sládková, Bláhová Regentová, Lorencová, Sládková, Bláhová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:15.03 7.00
5 Horáčková, Kholová, Klimeková, Součková Horáčková, Kholová, Klimeková, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 3:26.96 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 PB 1.64 - - o - o o o o o o o o o xxx 11.00
2 David MánekDavid Mánek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3 PB 1.55 - o o o o o o o xxo xxo xx- 9.00
3 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 PB 1.49 - o o o o o o o xxx 8.00
4 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 1.49 - - o o - o o xo xxx 7.00
5 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 PB 1.46 o o o o o xo o xxx 6.00
6 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 SB 1.42 - o o o o xo xxx 5.00
7 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 SB 1.38 o o o o o xxx 4.00
8 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 SB 1.30 o o o x- 3.00
Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,46 1,48 1,50 1,52 1,54 1,56 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 22 PB 1.52 - - - o o o o - o - o - xxx 11.00
2 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 19 SB 1.41 o o o o o o xxx 9.00
MS Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 24 SB 1.41 - o o o o o xxx
4 36 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 PB 1.41 o o o o xxo o xxx 8.00
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 21 SB 1.38 o o o o o xxx
6 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 18 SB 1.38 - o o o xo xxx 7.00
7 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 17 SB 1.38 o o o xxo xo xxx 6.00
8 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 23 SB 1.38 - - - xo xxo xxx 5.00
9 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 12 PB 1.35 o o o o xxx 4.00
10 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 10 PB 1.35 o o o xo xxx 3.00
11 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 13 PB 1.35 o o xo xo xxx 2.00
12= Kristýna OrlíkováKristýna Orlíková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 6 PB 1.35 o o xo xxo xxx 0.50
12= Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 SB 1.35 o xo o xxo xxx 0.50
14 48 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 7 PB 1.30 o xo o xxx
15 6 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 8 PB 1.30 o o xxo xxx
16 Lenka HeráleckáLenka Herálecká
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 4 PB 1.30 o xo xxo xxx
17= Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 15 SB 1.25 o o xxx
17= Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 1.25 o o xxx
17= Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 20 SB 1.25 o o xxx
17= Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 11 SB 1.25 o o xxx
17= Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 PB 1.25 o o xxx
22 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 1.20 o xxx
14 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 3 DNS
Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 16 DNS
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 21 PB 5.23 +0.0 m/s 4.95  0,40 5.23  0,00 - 5.23 4.58  0,30 5.13  -1,30 4.47  -0,90 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 20 PB 5.19 -0.2 m/s 5.19  -0,20 5.17  0,20 - 5.19 5.06  -0,10 x 5.15  0,20 9.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 19 PB 5.14 -0.5 m/s 5.02  -0,50 5.14  -0,50 4.88  -0,10 5.14 4.96  -0,40 4.90  -0,10 x 8.00
4 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 PB 4.98 -0.5 m/s 4.53  -0,30 4.38  0,40 4.80  -0,20 4.80 4.52  0,10 x 4.98  -0,50 7.00
5 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17 PB 4.88 -1.1 m/s 4.88  -1,10 4.82  -1,10 4.81  -0,20 4.88 3.39  0,10 4.81  0,00 4.77  -0,50 6.00
6 David MánekDavid Mánek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 16 PB 4.72 -0.3 m/s 4.58  -0,60 4.67  -0,50 4.72  -0,30 4.72 x 4.62  -0,70 4.36  -0,30 5.00
7 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 PB 4.71 -0.8 m/s 4.71  -0,80 4.34  -1,10 4.70  0,00 4.71 x 4.61  -0,50 4.56  -0,70 4.00
8 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 PB 4.71 -2.0 m/s 4.20  -0,80 4.57  -0,40 4.58  -0,40 4.58 4.71  -2,00 4.24  -1,80 4.50  -0,10 3.00
9 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 22 SB 4.56 +0.2 m/s x 4.24  -0,60 4.56  0,20 4.56 2.00
10 56 Bager FilizBager Filiz
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 5 PB 4.53 +0.2 m/s 4.53  0,20 x x 4.53 1.00
11 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 PB 4.40 -1.2 m/s 4.34  0,10 3.93  0,40 4.40  -1,20 4.40
MS Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3 PB 4.20 +0.0 m/s 3.98  -0,20 4.20  0,00 4.03  -0,80 4.20
13 Sebastian HaukSebastian Hauk
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 13 SB 4.18 -0.7 m/s 4.18  -0,70 4.13  -0,30 4.07  0,10 4.18
14 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 9 PB 4.13 +0.0 m/s 3.86  -0,60 3.93  0,00 4.13  0,00 4.13
15 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 SB 4.06 -0.6 m/s 3.95  -0,40 3.96  0,00 4.06  -0,60 4.06
16 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 3.97 +0.3 m/s 3.81  -0,60 3.97  0,30 3.78  -0,60 3.97
17 Michal KoldovskýMichal Koldovský
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
07 8 PB 3.90 -1.3 m/s 3.90  -1,30 3.30  -0,20 3.60  -0,10 3.90
18 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 10 PB 3.89 -0.6 m/s 3.89  -0,60 x 3.70  -0,30 3.89
MS 12 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 3.75 +0.0 m/s x x 3.75  0,00 3.75
MS Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1 PB 3.65 +0.0 m/s 3.65  0,00 x 3.45  -1,50 3.65
21 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 6 3.46 -0.1 m/s 3.25  0,20 3.46  -0,10 3.39  -0,40 3.46
Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 14 DNS -
Poznámky/pokusy:
" KPJ: 1. Velechovský Adam NMMET 2. Ježek Jakub HKRAL 3. Šulc Adam DCOST
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 29 PB 5.52 -0.5 m/s 4.99  -0,90 5.17  -0,70 x 5.17 5.48  0,00 5.52  -0,50 x 11.00
MS Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 28 SB 5.06 +0.2 m/s 5.02  -0,50 5.02  0,00 5.06  0,20 5.06 4.87  0,00 4.27  -0,80 4.92  -0,20
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 27 SB 4.97 -0.1 m/s x 4.94  0,00 x 4.94 4.97  -0,10 4.95  0,00 - 9.00
4 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 25 SB 4.85 -0.3 m/s x x 4.46  -0,60 4.46 4.65  0,00 x 4.85  -0,30 8.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 19 PB 4.61 +0.5 m/s 4.31  -0,70 4.37  1,10 4.45  -0,20 4.45 4.47  0,10 4.50  -0,10 4.61  0,50 7.00
6 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 24 SB 4.55 -0.3 m/s x 4.25  0,00 4.55  -0,30 4.55 4.39  -0,50 4.36  0,60 x 6.00
7 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 26 SB 4.54 -0.5 m/s 4.24  -1,40 4.32  0,00 4.54  -0,50 4.54 4.30  -0,10 - - 5.00
8 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 17 SB 4.36 -0.9 m/s 3.93  -0,50 3.79  0,10 4.35  -0,60 4.35 x x 4.36  -0,90 4.00
9 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 21 SB 4.35 +0.3 m/s 4.03  -0,90 4.35  0,30 2.98  -0,90 4.35 4.15  0,10 4.11  0,20 4.18  -0,20 3.00
10 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18 SB 4.32 -0.5 m/s 3.89  -1,40 4.18  1,00 4.32  -0,50 4.32 2.00
11 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 PB 4.18 +0.0 m/s 3.86  -0,70 4.18  0,00 3.99  -0,10 4.18 1.00
12 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 PB 4.17 -0.5 m/s 3.84  -0,80 4.11  0,80 4.17  -0,50 4.17
13 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 SB 4.12 +0.2 m/s 4.02  -1,10 4.12  0,20 4.09  -0,40 4.12
14 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 20 SB 4.11 +0.4 m/s 4.02  -1,60 4.11  0,40 3.96  -0,90 4.11
15 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 16 4.07 +0.0 m/s 4.07  0,00 3.16  -0,70 3.75  -2,10 4.07
16 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 15 3.90 -1.1 m/s 3.81  -0,70 3.90  -1,10 x 3.90
17 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 3.88 -0.3 m/s 3.54  -0,60 3.88  -0,30 3.72  -0,40 3.88
18 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 14 3.82 -0.8 m/s x 3.77  -0,10 3.82  -0,80 3.82
19 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 23 3.82 +0.2 m/s 3.62  -0,30 3.82  0,20 3.74  -0,70 3.82
20 Kristýna OrlíkováKristýna Orlíková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 7 SB 3.68 -0.1 m/s 3.62  -0,40 3.68  -0,10 3.63  -0,20 3.68
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 PB 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.18  -0,60 3.61  -0,30 3.63
22 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 11 3.59 +0.0 m/s x 3.59  0,00 3.42  -0,40 3.59
23 Lenka HeráleckáLenka Herálecká
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 5 PB 3.54 -0.3 m/s 3.54  -0,30 3.34  -0,90 3.52  -0,50 3.54
24 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 4 PB 3.46 -0.6 m/s 3.42  -0,20 3.43  -0,90 3.46  -0,60 3.46
25 Erika DankoErika Danko
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 1 PB 3.31 -0.5 m/s 2.92  -0,80 3.31  -0,50 3.14  -0,10 3.31
14 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 3 DNS -
Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 9 DNS -
Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 8 DNS -
Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" KPJ: 1. Ficencová Barbora NMMET 2. Šmídová Jana HKRAL 3. Čechová Martina HKRAL
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 19 PB 10.63 x 10.63 08.31 10.63 x x x 11.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 5 PB 09.89 09.22 x 08.69 9.22 09.43 09.41 09.89 9.00
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 PB 09.46 09.08 09.46 09.15 9.46 09.09 08.85 08.20
MS Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 15 PB 09.45 08.96 08.75 09.45 9.45
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 SB 09.34 08.49 09.34 09.17 9.34
6 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 17 PB 09.33 08.58 09.00 09.33 9.33 09.30 09.17 08.70 8.00
7 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 13 PB 09.13 08.63 09.13 09.02 9.13 08.39 x 08.60 7.00
8 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 21 SB 09.13 x 09.13 08.57 9.13 x 08.90 - 6.00
9 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 16 PB 08.84 08.84 08.37 x 8.84 x x 08.41 5.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 14 PB 08.59 08.30 08.18 08.59 8.59 08.16 08.10 07.84 4.00
11 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 4 PB 08.38 07.94 07.68 08.38 8.38 3.00
12 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 12 PB 08.32 08.32 07.97 08.09 8.32 2.00
13 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 PB 07.55 07.55 07.50 07.24 7.55 1.00
14 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 6 PB 07.22 06.30 06.69 07.22 7.22
15 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 PB 07.03 06.20 07.03 06.79 7.03
16 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 10 SB 06.96 06.91 06.21 06.96 6.96
17 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2 PB 06.75 06.34 06.75 06.40 6.75
18 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 06.73 06.73 x 06.69 6.73
19 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 06.42 06.42 06.20 06.15 6.42
MS Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 PB 06.32 x 06.32 05.51 6.32
21 Ema KoudelkováEma Koudelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 9 PB 06.16 05.72 05.76 06.16 6.16
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 11 10.30 09.38 09.71 10.03 10.03 09.99 09.70 10.30 11.00
2 Gabriel HusárGabriel Husár
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 8 PB 09.73 09.52 09.73 08.55 9.73 08.93 09.38 08.22 9.00
3 54 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 PB 08.90 08.32 x x 8.32 08.29 08.90 08.43 8.00
4 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 PB 08.88 08.15 08.61 08.54 8.61 08.73 08.88 08.09 7.00
5 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 SB 08.52 08.52 07.86 08.01 8.52 08.48 07.98 08.30 6.00
6 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 9 SB 08.45 07.63 08.45 07.91 8.45 07.45 07.69 07.67 5.00
7 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 6 PB 07.69 07.52 06.85 06.87 7.52 07.63 07.69 x 4.00
8 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 PB 07.68 07.24 07.00 07.47 7.47 07.68 07.41 07.48 3.00
9 14 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 2 PB 07.38 07.38 06.27 07.07 7.38 2.00
10 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 PB 07.12 06.89 07.12 06.97 7.12 1.00
11 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3 PB 06.14 06.00 05.93 06.14 6.14
Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 12 DNS -
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 DNS -
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10 34.63 11.00
2 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 8 PB 31.84 9.00
3 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 6 PB 21.13 8.00
4 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 SB 20.83 7.00
5 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 1 PB 20.51 6.00
6 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 PB 17.08 5.00
7 Anna SchőnigerováAnna Schőnigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 SB 16.41 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 PB 16.05 3.00
9 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 PB 12.58 2.00
Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 9 NM
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Férová Denisa TRUTN 2. Horská Rozálie HKRAL 3. Černá Lucie TRUTN
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 6 PB 41.24
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 PB 19.08 11.00
3 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 2 PB 17.18 9.00
4 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 PB 16.44 8.00
5 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 PB 13.91 7.00
Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 1 DNS
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 DNS
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Plecháč Martin NPAKA 2. Hůlka Tomáš JAROM 3. Horčička David DCOST
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.6.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 23 PB 36.08 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 21 PB 32.04 9.00
3 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 18 PB 30.52 8.00
4 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 22 SB 29.85 7.00
5 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3 PB 29.61 6.00
6 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 PB 29.48 5.00
7 55 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 12 PB 27.04 4.00
MS Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 26.15
9 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 8 PB 24.37 3.00
10 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 13 PB 24.36 2.00
11 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1 PB 23.55 1.00
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 SB 23.03
13 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 PB 22.52
14 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 10 PB 22.37
15 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 11 PB 21.65
16 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 PB 20.93
17 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 PB 19.87
18 Anna SchőnigerováAnna Schőnigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 19 SB 18.99
19 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 14 18.54
20 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 PB 16.05
21 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 PB 15.22
22 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 9 SB 14.74
Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 17 NM
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Horská Rozálie HKRAL 2. Frejvaldová Martina DOBRU 3. Kholová Eliška JAROM
Celkem 23 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 6.6.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 PB 43.46 11.00
2 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 PB 40.27 9.00
3 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 14 PB 28.00 8.00
4 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 12 PB 27.04 7.00
5 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 PB 26.56 6.00
MS Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 PB 25.46
7 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 11 PB 25.24 5.00
8 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 9 PB 21.72 4.00
9 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 6 PB 20.51 3.00
10 12 Filip KlazarFilip Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
06 3 PB 20.23 2.00
11 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 PB 19.04 1.00
12 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 8 SB 18.78
13 Michal KoldovskýMichal Koldovský
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
07 5 PB 14.33
Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 DNS
Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 DNS
Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2 NM
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Horák Lukáš JAROM 2. Karel Jakub HKRAL 3. Kloutvor Adam DCOST
Celkem 16 závodníků