Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek sk. A

Hradec Králové (17. 6. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 09.20 261.00
2 13 Martin TomekMartin Tomek 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.87 140.00
3 20 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.96 126.00
4 27 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.56 51.00
5 4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 10.77 32.00
6 3 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 11.10 11.00
7 39 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 11.29 3.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.78 154.00
2 22 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.19 94.00
3 7 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.22 90.00
4 14 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.30 80.00
5 24 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 10.52 55.00
6 12 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 11.07 12.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.66 383.00
2 36 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.18 95.00
3 28 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.21 91.00
4 6 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.49 59.00
5 49 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 10.87 25.00
6 16 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 7 10.91 22.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (čt, 17.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.50 203.00
2 48 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.08 109.00
3 89 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 10.12 103.00
4 99 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 5 10.84 27.00
5 35 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 11.00 16.00
6 2 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 6 12.00 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (čt, 17.6.2021 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.06 112.00
2 23 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.08 109.00
3 87 Ondřej HanušOndřej Hanuš 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.12 103.00
4 47 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.34 75.00
5 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3 10.42 66.00
6 98 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 12.51 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (čt, 17.6.2021 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.70 168.00
2 88 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.76 158.00
3 53 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.45 63.00
4 59 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.89 23.00
17 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.33 484.00
2 43 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 09.93 350.00
3 73 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.03 330.00
4 67 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 10.48 245.00
5 64 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 4 10.74 201.00
6 19 Emma TóthováEmma Tóthová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 11.30 120.00
7 18 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 12.00 46.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.44 252.00
2 79 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.54 235.00
3 42 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 10.56 231.00
4 76 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 6 10.65 216.00
5 52 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 11.07 151.00
6 63 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 3 11.59 85.00
7 45 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 11.70 74.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 09.01 564.00
2 66 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 10.25 287.00
3 37 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 5 10.30 278.00
4 75 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.37 265.00
5 72 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.40 259.00
6 32 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.57 229.00
7 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 10.94 170.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 09.82 374.00
2 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.27 283.00
3 71 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 10.35 268.00
4 60 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.70 208.00
5 65 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 5 10.79 193.00
6 62 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 10.99 163.00
7 58 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 11.17 137.00
8 21 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 11.64 80.00
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 09.60 422.00
2 80 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.55 233.00
3 59 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 10.76 198.00
4 93 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 11.22 130.00
5 98 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 4 11.28 122.00
6 83 Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 7 11.30 120.00
7 30 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.36 112.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 10.67 213.00
2 99 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 10.72 204.00
3 48 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 8 11.32 117.00
4 2 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 11.38 110.00
5 86 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 11.64 80.00
6 29 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 11.69 75.00
7 90 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 12.10 38.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.00 336.00
2 89 Magda HuškováMagda Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.36 267.00
3 87 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 4 10.61 223.00
4 54 Aneta KonyováAneta Konyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.74 201.00
5= 95 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 11.63 81.00
5= 97 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 5 11.63 81.00
85 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 09.78 382.00
2 40 Emily MiroEmily Miro 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 3 10.42 256.00
3 88 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 4 10.60 224.00
4 46 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.89 178.00
5 53 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 6 10.97 166.00
6 82 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 14 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 7 13.02 0.00
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 09 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.90 357.00
2 47 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.17 302.00
3 17 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.55 233.00
4 55 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 4 11.03 157.00
5 94 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 11.53 92.00
6 100 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 12.60 8.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (čt, 17.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 1:51.46 642.00
2 26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 13 2:09.20 382.00
3 22 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 12 2:15.97 299.00
4 20 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 2:16.90 289.00
5 13 Martin TomekMartin Tomek 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 18 2:17.76 279.00
6 24 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 15 2:19.85 256.00
7 28 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 9 2:20.24 252.00
8 16 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 11 2:21.55 238.00
9 49 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 10 2:23.09 223.00
10 6 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 4 2:23.56 218.00
11 3 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3 2:29.00 167.00
12 33 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 2:32.95 134.00
13 4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 5 2:35.05 118.00
14 14 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 19 2:35.14 117.00
15 39 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 2:36.68 106.00
16 27 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 14 2:40.50 81.00
17 7 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2 2:41.02 78.00
18 36 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 16 2:41.39 75.00
19 12 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 17 2:47.64 42.00
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (čt, 17.6.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 11 2:11.36 354.00
2 97 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 33 2:11.63 351.00
3 88 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:12.61 339.00
4 48 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 16 2:15.71 302.00
5 99 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1 2:15.95 299.00
6 23 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 17 2:18.53 270.00
7 53 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 2:23.32 220.00
8 89 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 2:27.25 183.00
9 47 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 12 2:34.23 124.00
10 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 9 2:37.62 100.00
11 54 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 2:41.70 74.00
12 59 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 2:44.65 57.00
13 2 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 10 2:46.98 45.00
14 98 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2 2:47.77 41.00
15 35 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 15 2:48.32 39.00
17 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 DNS
87 Ondřej HanušOndřej Hanuš 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 DNS
Celkem 17 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 17.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:59.94 510.00
2 69 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:05.44 432.00
3 70 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:11.56 352.00
4 43 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:11.75 350.00
5 66 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:12.25 343.00
6 79 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:16.42 294.00
7 72 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:16.48 293.00
8 77 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:18.86 267.00
9 78 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:24.16 212.00
10 75 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:26.60 189.00
11 71 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:29.66 161.00
12 37 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:32.77 136.00
13 76 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 2:50.33 31.00
67 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... DNS
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 17.6.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:14.84 312.00
2 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.99 255.00
3 64 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:24.36 210.00
4 58 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:26.19 193.00
5 52 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:30.02 158.00
6 42 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:32.45 138.00
7 21 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:33.42 131.00
8 32 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:36.83 105.00
9 65 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:40.44 81.00
10 63 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:44.15 60.00
11 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:45.57 52.00
12 45 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:48.58 38.00
13 18 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:55.02 15.00
14 62 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3:00.21 3.00
15 19 Emma TóthováEmma Tóthová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 3:12.39 0.00
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 17.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:18.64 269.00
2 91 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:21.04 244.00
3 92 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:23.45 219.00
4 96 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:26.99 185.00
5 80 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:28.93 168.00
6 86 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:37.13 103.00
7 85 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:38.92 91.00
8 93 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:42.66 68.00
9 29 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:44.57 57.00
10 95 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:48.52 38.00
11 46 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:51.29 27.00
12 90 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:52.31 23.00
13 94 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:55.34 14.00
14 83 Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3:00.84 2.00
15 82 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 14 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:09.83 0.00
16 30 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:10.60 0.00
17 100 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:27.36 0.00
Celkem 17 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 17.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:14.73 314.00
2 47 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:15.15 309.00
3 99 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:18.81 267.00
4 53 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:28.13 175.00
5 17 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:28.31 173.00
6 89 Magda HuškováMagda Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:28.97 167.00
7 2 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:31.18 149.00
8 97 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:32.93 134.00
9 98 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:33.49 130.00
10 55 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:35.50 115.00
11 54 Aneta KonyováAneta Konyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:38.82 92.00
12 40 Emily MiroEmily Miro 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:40.93 78.00
13 35 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:46.66 47.00
14 59 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:47.35 43.00
15 88 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 3:09.71 0.00
48 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E DNF
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši H1 (čt, 17.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 1 PB 4.18 +0.0 m/s 235.00
2 33 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 8 PB 3.87 +1.1 m/s 185.00
3 7 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 2 PB 3.65 -0.1 m/s 152.00
4 26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 13 PB 3.58 +0.6 m/s 142.00
5 13 Martin TomekMartin Tomek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 18 PB 3.57 +0.8 m/s 140.00
6 14 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 19 PB 3.34 +0.1 m/s 108.00
7 20 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 7 PB 3.33 -0.3 m/s 107.00
8 28 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 9 PB 3.31 -0.3 m/s 104.00
9 22 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 12 PB 3.23 -0.9 m/s 94.00
10 6 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 4 PB 3.18 +0.5 m/s 88.00
11 49 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 10 PB 3.17 +0.6 m/s 86.00
12 27 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 14 PB 3.16 +0.0 m/s 85.00
13 3 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3 PB 3.12 -0.5 m/s 80.00
14 12 Dominik SmolaDominik Smola
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 17 PB 3.10 -0.5 m/s 78.00
15 36 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 16 PB 3.08 +0.1 m/s 75.00
16 24 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 3.02 +0.1 m/s 68.00
17 4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 5 PB 2.94 +0.4 m/s 59.00
18 39 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 6 PB 2.91 +0.5 m/s 56.00
19 16 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 11 PB 2.86 -0.6 m/s 50.00
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-hoši H2 (čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 11 PB 3.99 +1.1 m/s 204.00
2 88 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 5 PB 3.80 +0.0 m/s 174.00
3 97 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3 PB 3.62 +0.6 m/s 147.00
4 89 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 6 PB 3.49 +1.2 m/s 129.00
5 48 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 16 PB 3.42 +0.7 m/s 119.00
6 23 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 17 PB 3.41 +0.0 m/s 118.00
7 99 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 1 PB 3.21 +0.6 m/s 91.00
8 54 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 7 PB 3.18 -0.2 m/s 88.00
9 47 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 PB 3.08 +0.0 m/s 75.00
10 53 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 8 PB 3.00 +0.6 m/s 66.00
11 55 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 9 PB 2.99 +0.2 m/s 65.00
12 35 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 15 PB 2.89 +1.3 m/s 53.00
13 59 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 13 PB 2.73 -0.4 m/s 37.00
14 2 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 2.59 +1.5 m/s 24.00
15 98 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 2 PB 2.39 -0.7 m/s 8.00
17 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 14 DNS
87 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 4 DNS
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky D1 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 7 PB 3.98 +0.7 m/s 303.00
2 70 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 23 PB 3.88 +1.0 m/s 281.00
3 43 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 2 PB 3.66 +1.0 m/s 233.00
4 67 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 27 PB 3.52 -0.5 m/s 204.00
5 78 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 5 PB 3.42 +0.1 m/s 184.00
6 73 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 17 PB 3.38 +0.2 m/s 176.00
7 69 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 26 PB 3.33 +0.0 m/s 167.00
8 72 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18 PB 3.32 +0.0 m/s 165.00
9 79 Michaela BergerováMichaela Bergerová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 4 PB 3.28 +0.3 m/s 157.00
10 76 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 8 PB 3.27 +0.7 m/s 155.00
11 60 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 13 PB 3.23 -1.1 m/s 148.00
12 64 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 6 PB 3.22 +0.7 m/s 146.00
13 75 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 9 PB 3.16 +1.1 m/s 135.00
14 19 Emma TóthováEmma Tóthová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 25 PB 3.13 +1.0 m/s 130.00
15 65 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3 PB 3.00 -0.5 m/s 107.00
16 58 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 20 PB 2.98 +0.3 m/s 104.00
17 71 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 19 PB 2.97 +0.4 m/s 102.00
18 52 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 21 PB 2.96 -0.4 m/s 100.00
19= 18 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 14 PB 2.94 -0.8 m/s 97.00
19= 32 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15 PB 2.94 -0.5 m/s 97.00
21 37 Karla BaliharováKarla Baliharová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 1 PB 2.92 +1.3 m/s 94.00
22= 66 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 28 PB 2.90 -0.2 m/s 91.00
22= 62 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 11 PB 2.90 -0.4 m/s 91.00
22= 42 Laura SobkováLaura Sobková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 22 PB 2.90 +1.2 m/s 91.00
25 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 16 PB 2.80 +0.3 m/s 75.00
26 45 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 24 PB 2.65 +0.4 m/s 53.00
27 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 PB 2.61 -1.4 m/s 48.00
28 63 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 2.39 -0.3 m/s 21.00
29 21 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 29 PB 2.30 +0.5 m/s 12.00
Celkem 29 závodníků
Atletická přípravka-dívky D2 (čt, 17.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 23 PB 3.40 -0.8 m/s 180.00
2 91 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 16 PB 3.34 +0.3 m/s 168.00
3 99 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 4 PB 3.30 -1.1 m/s 161.00
4 96 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 10 PB 3.29 +0.5 m/s 159.00
5 59 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 27 PB 3.18 +0.0 m/s 139.00
6 35 Ema ŠpliňováEma Špliňová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 30 PB 3.17 +0.4 m/s 137.00
7 88 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 8 PB 3.16 +0.7 m/s 135.00
8 89 Magda HuškováMagda Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 9 PB 3.15 +1.0 m/s 133.00
9 54 Aneta KonyováAneta Konyová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 13 PB 3.13 +0.6 m/s 130.00
10 47 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 25 PB 3.02 +1.3 m/s 110.00
11 53 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 17 PB 3.00 +0.2 m/s 107.00
12= 92 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 15 PB 2.95 -0.9 m/s 99.00
12= 87 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 7 PB 2.95 -0.3 m/s 99.00
14 17 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 29 PB 2.91 -1.7 m/s 92.00
15 48 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
12 32 PB 2.89 +1.7 m/s 89.00
16 83 Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 26 PB 2.88 +1.8 m/s 87.00
17 93 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 14 PB 2.82 +0.4 m/s 78.00
18 86 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 19 PB 2.81 -0.2 m/s 76.00
19 46 Eva ČermákováEva Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3 PB 2.78 -0.7 m/s 72.00
20 80 Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 31 PB 2.77 -0.6 m/s 70.00
21 98 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 5 PB 2.76 +0.0 m/s 69.00
22 97 Nela HanusováNela Hanusová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 6 PB 2.75 +0.1 m/s 67.00
23 55 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 21 PB 2.69 -0.5 m/s 59.00
24= 30 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2 PB 2.66 -1.8 m/s 55.00
24= 40 Emily MiroEmily Miro
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
11 24 PB 2.66 -1.3 m/s 55.00
26 94 Adéla JežkováAdéla Ježková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 PB 2.65 -2.4 m/s 53.00
27 2 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 22 PB 2.63 -0.5 m/s 50.00
28 95 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 11 PB 2.55 +0.4 m/s 40.00
29 29 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 1 PB 2.54 +0.6 m/s 39.00
30 85 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 PB 2.51 +0.1 m/s 35.00
31 90 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 18 PB 2.50 -0.6 m/s 34.00
32 100 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 33 PB 2.37 -0.4 m/s 19.00
33 82 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
14 28 PB 2.17 -0.6 m/s 2.00
Celkem 33 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši H1 (čt, 17.6.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 13 PB 47.18 284.00
2 33 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 8 PB 39.62 221.00
3 8 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 1 PB 33.79 174.00
4 36 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 16 PB 28.92 135.00
5 6 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 4 PB 28.85 134.00
6 12 Dominik SmolaDominik Smola
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 17 PB 25.23 106.00
7 7 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 2 PB 24.76 102.00
8 4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
10 5 PB 24.67 102.00
9 27 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 14 PB 23.45 92.00
10 13 Martin TomekMartin Tomek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 18 PB 21.44 77.00
11 16 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 11 PB 21.26 76.00
12 14 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 19 PB 21.00 74.00
13 24 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 20.54 71.00
14 3 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 3 PB 19.42 62.00
15 39 Antonín ErbenAntonín Erben
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 6 PB 18.82 58.00
16 20 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 7 PB 17.68 50.00
17 22 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 12 PB 17.19 46.00
18 49 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 10 PB 13.34 20.00
19 28 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 9 PB 11.74 9.00
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-hoši H2 (čt, 17.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 3 PB 35.70 189.00
2 88 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 5 PB 34.28 178.00
3 40 Hugo SittaHugo Sitta
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 11 PB 31.27 153.00
4 35 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 15 PB 30.52 147.00
5 47 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 PB 29.32 138.00
6 53 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 8 PB 28.37 130.00
7 48 Martin ZajícMartin Zajíc
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 16 PB 28.31 130.00
8 23 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 17 PB 27.91 127.00
9 87 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 4 PB 27.23 122.00
10 99 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 1 PB 26.66 117.00
11 55 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 9 PB 22.86 88.00
12 89 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 6 PB 22.60 86.00
13 2 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 18.43 55.00
14 59 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 13 PB 18.25 54.00
15 54 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 7 PB 17.31 47.00
16 98 Kryštof ČernýKryštof Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
12 2 PB 16.56 42.00
17 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
12 14 DNS
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky D1 (čt, 17.6.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 26 PB 33.21 273.00
2 73 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 17 PB 28.60 219.00
3 70 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 23 PB 24.55 172.00
4 77 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 7 PB 24.44 170.00
5 78 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 5 PB 21.11 133.00
6 76 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 8 PB 20.22 123.00
7 60 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 13 PB 19.85 119.00
8 42 Laura SobkováLaura Sobková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 22 PB 19.68 117.00
9 58 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 20 PB 18.77 107.00
10 75 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 9 PB 18.75 107.00
11 66 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 28 PB 18.07 99.00
12 52 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 21 PB 17.52 93.00
13= 72 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 18 PB 17.48 93.00
13= 65 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
10 3 PB 17.48 93.00
15 67 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 27 PB 17.08 88.00
16 64 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 6 PB 16.97 87.00
17 34 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 16 PB 16.90 87.00
18 62 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
10 11 PB 15.91 76.00
19 43 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
12 2 PB 13.89 55.00
20 79 Michaela BergerováMichaela Bergerová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 4 PB 13.70 53.00
21 63 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 13.42 50.00
22 37 Karla BaliharováKarla Baliharová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 1 PB 13.20 48.00
23 32 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 15 PB 13.12 47.00
24 45 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 24 PB 12.70 43.00
25 21 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 29 PB 12.52 41.00
26 19 Emma TóthováEmma Tóthová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z....
11 25 PB 12.32 39.00
27 61 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 12 PB 11.58 31.00
28 18 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 14 PB 09.94 16.00
29 71 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 19 PB 09.41 11.00
Celkem 29 závodníků
Atletická přípravka-dívky D2 (čt, 17.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 23 PB 28.58 218.00
2 80 Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 31 PB 25.29 180.00
3 48 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
12 32 PB 22.32 146.00
4 54 Aneta KonyováAneta Konyová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 13 PB 21.38 136.00
5 91 Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 16 PB 20.57 127.00
6 96 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
10 10 PB 20.20 123.00
7 2 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 22 PB 19.57 116.00
8 35 Ema ŠpliňováEma Špliňová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
10 30 PB 19.43 114.00
9 93 Lucie KotlandováLucie Kotlandová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 14 PB 19.42 114.00
10 47 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 25 PB 19.03 110.00
11 88 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 8 PB 18.02 99.00
12 40 Emily MiroEmily Miro
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
11 24 PB 17.55 94.00
13 95 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 11 PB 16.99 88.00
14 99 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 4 PB 16.81 86.00
15 92 Ema KuntováEma Kuntová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 15 PB 16.06 78.00
16 17 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 29 PB 15.94 76.00
17 87 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 7 PB 15.84 75.00
18 97 Nela HanusováNela Hanusová
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 6 PB 14.49 61.00
19 55 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 21 PB 14.09 57.00
20 83 Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
11 26 PB 13.60 52.00
21 89 Magda HuškováMagda Hušková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 9 PB 13.44 50.00
22 53 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
11 17 PB 13.37 49.00
23 98 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
10 5 PB 12.13 37.00
24 59 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
10 27 PB 11.90 35.00
25 85 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 PB 11.58 31.00
26 94 Adéla JežkováAdéla Ježková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 PB 11.25 28.00
27 30 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 2 PB 10.69 23.00
28 86 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 19 PB 09.98 16.00
29 90 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 18 PB 09.88 15.00
30 46 Eva ČermákováEva Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3 PB 09.80 15.00
31 29 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 1 PB 08.86 6.00
32 100 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 33 PB 08.46 3.00
33 82 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
14 28 PB 05.27 0.00
Celkem 33 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1434
2 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0962
3 Hugo SittaHugo Sitta 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0914
4 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0849
5 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0801
6 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0799
7 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0660
8 Martin TomekMartin Tomek 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0636
9 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0624
10 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0572
11 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0534
12 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0533
13 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0501
14 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0499
15 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0479
16 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0456
17 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0450
18 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0422
19 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0412
20 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0386
21 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0380
22 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0379
23 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0377
24 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0354
25 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0320
26 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0319
27 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0311
28 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0309
29 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0255
30 Dominik SmolaDominik Smola 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0238
31 Antonín ErbenAntonín Erben 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0223
32 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0171
33 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0124
34 Kryštof ČernýKryštof Černý 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0091
Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Ondřej HanušOndřej Hanuš 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B DNF
Celkem 36 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1369
2 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1246
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1235
4 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1224
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1024
6 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0988
7 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0961
8 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0831
9 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0820
10 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0810
11 Zuzana KrpatováZuzana Krpatová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0787
12 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0781
13 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0739
14 Ema KuntováEma Kuntová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0732
15 Veronika DusováVeronika Dusová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0718
16 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0711
17 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0700
18 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0696
19= Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0680
19= Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0680
21 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0651
22 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0644
23 Magda HuškováMagda Hušková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0617
24 Laura SobkováLaura Sobková 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0577
25 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0574
26 Aneta KonyováAneta Konyová 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0559
27 Karla BaliharováKarla Baliharová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0556
28 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0542
29 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0541
30 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0525
31 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0502
32 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0497
33 Emily MiroEmily Miro 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0483
34 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0478
35 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0474
36 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0458
37 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0425
38 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0415
39 Lucie KotlandováLucie Kotlandová 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0390
40 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0388
41 Johana FaltýnkováJohana Faltýnková 10 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0358
42 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0352
43 Nela HanusováNela Hanusová 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0343
44 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0333
45 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0301
46 Eva ČermákováEva Čermáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0292
47 Emma TóthováEmma Tóthová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s. ADětské centrum Ostroměř, z.... 0289
48 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0275
49 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0264
50 Magdaléna PaličkováMagdaléna Paličková 11 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0261
51 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0247
52 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0216
53 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0208
54 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0190
55 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0187
56 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0177
57 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0174
58 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0157
59 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0110
60 Agáta VoborníkováAgáta Voborníková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0030
61 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 14 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0002
Adéla VoborníkováAdéla Voborníková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... DNF
Celkem 62 závodníků