Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké víceboje - KP žactva + přebor ČOS + FREECATHLON

Hradec Králové (9. - 10. 10. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 07.52 706.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.61 678.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.76 631.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.85 604.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.87 598.00
6 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.87 598.00
7 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.34 465.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.98 565.00
2 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32 470.00
3 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.40 449.00
4 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.47 431.00
5 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.85 338.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.04 548.00
2 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.10 531.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.53 416.00
4 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.67 381.00
5 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.82 345.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.10 282.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.20 261.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.35 231.00
2 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.65 176.00
3 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.67 173.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.83 146.00
5 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.91 134.00
6 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.03 116.00
7 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.70 38.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07 289.00
2 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45 212.00
3 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.63 180.00
4 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.79 153.00
5 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.94 129.00
6 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.98 123.00
7 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.05 113.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.64 662.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08.72 640.00
3 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79 621.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.86 603.00
5 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.87 600.00
6 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 08.99 569.00
7 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.06 551.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.77 626.00
2 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79 621.00
3 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.90 592.00
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.08 546.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.33 484.00
6 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.39 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.18 521.00
2 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19 518.00
3 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.27 499.00
4 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.27 499.00
5 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.28 496.00
6 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.36 477.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88 597.00
2 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42 463.00
3 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.46 454.00
4 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.71 397.00
5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.86 365.00
6 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.88 361.00
7 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04 328.00
8 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.06 324.00
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.99 569.00
2 Anna NovákováAnna Nováková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.49 447.00
3 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.65 411.00
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.72 395.00
5 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.89 359.00
6 Ema KoutnáEma Koutná 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.93 350.00
7 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.22 293.00
8 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.83 187.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži

(so, 9.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.85
2 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.96
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.03
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.36
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.73
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy

(so, 9.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.07
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.17
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.42
Celkem 3 závodníků

150 m - Muži

(so, 9.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 19.59
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.07
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.37 734.00
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.63 704.00
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.91 673.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.22 639.00
5 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 21.50 610.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.96 668.00
2 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.93 565.00
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.10 548.00
4 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.23 535.00
5 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.26 532.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.97 561.00
2 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.32 526.00
3 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.43 515.00
4 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.98 463.00
5 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.27 436.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.07 656.00
2 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 21.70 589.00
3 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.62 497.00
4 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.75 485.00
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.33 431.00
6 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 25.39 264.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 9.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.67 740.00
2 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.98
3 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.34
4 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.68
Celkem 4 závodníků

600 m - Muži

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:30.78
2 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:35.95
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1:38.90
4 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:47.46
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1:47.90
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:57.30
Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.56
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.34 217.00
2 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:01.11 212.00
3 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:01.73 207.00
4 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.38 195.00
5 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.63 187.00
6 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.58 167.00
7 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.35 162.00
8 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.44 143.00
9 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:15.27 120.00
10 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:19.54 97.00
11 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:25.80 68.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:25.47 542.00
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:27.13 523.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:47.80 319.00
4 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.11 299.00
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:50.61 294.00
6 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:53.15 273.00
7 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.16 273.00
8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.66 245.00
9 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:57.04 242.00
10 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:59.51 223.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.41 639.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.98 681.00
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.12 527.00
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.57 500.00
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:53.48 428.00
5 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:58.30 381.00
6 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.42 352.00
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:12.37 259.00
8 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.56 177.00
9 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:26.83 156.00
10 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:07.93 3.00
Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:37.98 596.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.00 550.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.14 432.00
4 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:55.83 405.00
5 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:57.05 393.00
6 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:57.49 389.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:58.84 376.00
8 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.95 356.00
9 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:03.23 336.00
10 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:22.75 183.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:47.23 493.00
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:51.51 448.00
3 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:54.16 421.00
4 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.54 333.00
5 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.57 315.00
6 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:06.25 309.00
7 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:19.54 205.00
8 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:42.51 73.00
9 Ema KoutnáEma Koutná 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:43.44 69.00
10 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:43.87 67.00
11 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:47.89 51.00
12 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:49.39 46.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.54 448.00
2 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.02 443.00
3 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:01.79 349.00
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:06.66 306.00
5 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.93 295.00
6 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.27 292.00
7 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:11.73 264.00
8 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:19.40 206.00
9 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.81 189.00
10 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:26.41 159.00
11 Anna NovákováAnna Nováková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:33.78 116.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2:35.02 631.00
2 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.35 580.00
3 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:45.50 511.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:47.06 495.00
5 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.85 455.00
6 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:55.35 410.00
7 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:58.39 380.00
8 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:58.56 379.00
9 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.74 322.00
10 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.50 316.00
11 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:22.58 184.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:51.07 754.00
2 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.94 626.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:10.14 568.00
4 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.89 449.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:25.05 440.00
6 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:26.56 428.00
7 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:29.66 403.00
8 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:29.67 403.00
9 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:36.00 355.00
10 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:52.20 245.00
11 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:02.63 185.00
Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNF
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.47 646.00
2 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.66 607.00
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.57 438.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.77 256.00
5 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.40 180.00
6 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.29 94.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.60 279.00
2 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.93 125.00
3 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.99 120.00
4 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.19 102.00
5 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.48 79.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.73 145.00
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.79 139.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13.17 104.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.44 82.00
5 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.49 78.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.00 119.00
2 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.08 111.00
3 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.50 77.00
4 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.12 38.00
5 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.04 0.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.30 657.00
2 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 10.47 627.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.70 587.00
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.72 583.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.18 507.00
6 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.83 408.00
7 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.02 381.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.72 583.00
2 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.47 462.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.66 433.00
4 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.27 347.00
5 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.86 271.00
6 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.96 259.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.17 360.00
2 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.25 349.00
3 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.25 349.00
4 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.27 347.00
5 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.42 208.00
6 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.01 149.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.10.2021) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.14 364.00
2 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.43 325.00
3 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.20 232.00
4 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.08 143.00
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.03 251.00
2 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.21 231.00
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.59 190.00
4 Anna NovákováAnna Nováková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13.79 170.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13.86 163.00
6 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.67 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 10.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.14 514.00
2 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.72 288.00
3 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.78 171.00
4 Ema KoutnáEma Koutná 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.86 163.00
5 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.20 132.00
6 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.44 112.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.43 909.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13.76 865.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.77 739.00
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.60 263.00
5 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.98 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.18 474.00
2 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.26 373.00
3 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.31 285.00
4 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.90 241.00
5 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.13 159.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14.93 720.00
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.92 404.00
3 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.84 119.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 9.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.05 835.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.95 720.00
2 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.68 633.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 17.90 499.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 18.07 481.00
5 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.00 390.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 18.86 403.00
2 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.94 396.00
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.29 364.00
4 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.76 322.00
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.77 322.00
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.42 268.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 18.35 453.00
2 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 18.70 419.00
3 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.65 251.00
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.78 241.00
5 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.03 222.00
6 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.04 222.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.10.2021) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.99 489.00
2 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 19.78 321.00
3 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.84 316.00
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.10 217.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 9.10.2021) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.88
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.74 577.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.62 480.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.59 457.00
4 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1.56 434.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.56 434.00
6= David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.50 389.00
6= Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.50 389.00
8 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.41 324.00
9 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.35 283.00
10 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.35 283.00
11 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.32 263.00
12 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.20 188.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.48 599.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.45 566.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.45 566.00
3 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.42 534.00
4 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.39 502.00
5 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.39 502.00
6 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.36 470.00
7 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.36 470.00
8 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.36 470.00
9= Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 1.33 439.00
9= Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.33 439.00
11 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.33 439.00
12 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.33 439.00
13 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.30 409.00
14 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.30 409.00
15 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.27 379.00
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.24 350.00
17 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.24 350.00
18= Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.21 321.00
18= Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.21 321.00
18= Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 1.21 321.00
Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 NM
Celkem 21 závodníků

skok o tyči - Žáci (Skupina)

Skupina 1 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2.82 314.00
2 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2.62 268.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 2.42 225.00
4 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2.42 225.00
5 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2.42 225.00
6 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2.32 203.00
7 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 2.12 163.00
8 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.82 107.00
Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 NM
Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 NM
Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 NM
Celkem 11 závodníků
Skupina 2 (so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.62 514.00
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.02 362.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 5.93 +0.0 m/s
2 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.53 +0.0 m/s
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.45 -0.3 m/s
4 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.33 -0.3 m/s
5 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.22 -1.3 m/s
6 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 3.85 -1.6 m/s
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6.11 +0.0 m/s 610.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5.73 +0.6 m/s 529.00
3 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5.42 -0.1 m/s 465.00
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5.38 +0.0 m/s 457.00
5 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5.00 +0.1 m/s 382.00
6 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.77 +0.1 m/s 339.00
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.61 +0.1 m/s 310.00
8 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.59 +0.1 m/s 306.00
9 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.58 +0.3 m/s 304.00
10 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.18 +0.0 m/s 235.00
11 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.93 -0.5 m/s 195.00
12 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.37 +0.1 m/s 112.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5.02 -1.1 m/s 386.00
2 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4.89 -1.6 m/s 361.00
3 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4.52 -0.4 m/s 294.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.20 +0.3 m/s 239.00
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.97 -0.2 m/s 201.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.95 +0.0 m/s 198.00
7 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 3.94 -1.0 m/s 196.00
8 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.88 +0.5 m/s 187.00
9 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.77 -0.3 m/s 170.00
10 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 3.60 -0.7 m/s 145.00
11 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.58 -0.3 m/s 142.00
12 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.43 -0.6 m/s 121.00
13 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.41 -0.6 m/s 118.00
14 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.40 -2.3 m/s 116.00
15 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.33 +0.0 m/s 107.00
16 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.32 -0.5 m/s 106.00
17 Matěj ČečkaMatěj Čečka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.30 -0.6 m/s 103.00
18 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.29 -1.7 m/s 102.00
19 Tomáš KrálovecTomáš Královec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.27 +0.0 m/s 99.00
20 Adam StoszekAdam Stoszek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.24 -4.5 m/s 95.00
Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.41
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.91 -0.2 m/s 535.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.85 +1.1 m/s 519.00
2 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.74 +0.2 m/s 490.00
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.60 +0.0 m/s 454.00
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.45 +0.0 m/s 416.00
5 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.37 +0.9 m/s 396.00
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.33 -0.2 m/s 386.00
7 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.25 +0.1 m/s 367.00
8 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.22 +1.2 m/s 359.00
9 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.19 +0.0 m/s 352.00
10 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.16 +0.2 m/s 345.00
11 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.11 +0.9 m/s 333.00
12 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.10 +0.6 m/s 331.00
13 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.06 +0.5 m/s 322.00
14 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.02 +0.1 m/s 312.00
15 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.94 +0.9 m/s 294.00
16 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 3.93 -0.2 m/s 292.00
17 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.89 +0.3 m/s 283.00
18 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.86 +0.0 m/s 276.00
19 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.76 +1.1 m/s 254.00
20 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.73 +0.5 m/s 248.00
21 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.72 -0.4 m/s 246.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 4.34 +0.3 m/s 388.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4.19 +0.6 m/s 352.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4.14 +0.0 m/s 340.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 4.11 +0.2 m/s 333.00
5 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 4.03 +0.1 m/s 315.00
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.97 +0.1 m/s 301.00
7 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.97 -0.1 m/s 301.00
8 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.82 -0.8 m/s 267.00
9 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.82 -0.3 m/s 267.00
10 Nella VejsováNella Vejsová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.77 -0.8 m/s 257.00
11 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.77 +0.1 m/s 257.00
12 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.76 -0.2 m/s 254.00
13 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.55 -0.3 m/s 210.00
14 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.55 +0.0 m/s 210.00
15 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.53 -0.4 m/s 206.00
16 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.47 -1.7 m/s 194.00
17 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.27 -0.8 m/s 155.00
18 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.03 -0.5 m/s 112.00
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 DNS
Celkem 19 závodníků
Skupina 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.72 +0.4 m/s 246.00
2 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.65 -0.1 m/s 231.00
3 Ema KoutnáEma Koutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.60 +0.8 m/s 220.00
4 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 3.55 -0.3 m/s 210.00
5 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3.52 -0.2 m/s 204.00
6 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.51 +0.0 m/s 202.00
7 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.49 +0.3 m/s 198.00
8 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.44 -0.6 m/s 188.00
9 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.43 +0.0 m/s 186.00
10 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.32 +0.0 m/s 165.00
11 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.26 -1.1 m/s 153.00
12 Sofie JandováSofie Jandová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.18 +0.1 m/s 139.00
13 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3.13 +0.0 m/s 130.00
14 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.01 +0.0 m/s 109.00
15 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2.89 -0.5 m/s 89.00
16 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2.81 -0.7 m/s 76.00
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 07.96
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12.05 664.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10.10 536.00
2 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 09.36 488.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 08.27 417.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 07.90 393.00
5 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 07.89 392.00
6 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 07.61 374.00
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.57 372.00
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 07.31 355.00
9 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 06.93 331.00
10 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 06.89 328.00
11 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 06.87 327.00
12 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 06.82 324.00
13 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 06.69 315.00
14 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 06.68 315.00
15 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 06.58 308.00
16 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.55 306.00
17 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.51 304.00
18 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 06.50 303.00
19 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 06.37 295.00
20 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 05.95 268.00
21 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 05.68 251.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14.87 782.00
2 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12.15 616.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 09.97 484.00
4 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 09.85 477.00
5 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 09.77 472.00
6 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 09.61 462.00
7 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 08.47 394.00
8 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 08.38 389.00
9 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 07.61 343.00
10 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 06.93 303.00
11 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.13 256.00
12 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 05.84 240.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HemerkaMatěj Hemerka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11.11
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 10.58
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 09.61
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 07.70
2 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 07.52
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39.77 660.00
2 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 30.54 475.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 27.28 411.00
4 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 26.10 388.00
5 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 25.83 383.00
6 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 22.60 321.00
7 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21.03 291.00
8 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 21.01 291.00
9 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 20.86 288.00
10 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 20.36 279.00
11 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 19.60 265.00
12 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 16.96 216.00
13 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 16.41 206.00
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David PšenkaDavid Pšenka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 24.61
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 30.13 479.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 33.34 540.00
2 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 32.10 516.00
3 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 29.99 476.00
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 29.07 459.00
5 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 26.56 412.00
6 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 26.23 405.00
7 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 25.93 400.00
8 Izabela KřížováIzabela Křížová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
07 23.44 353.00
9 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 20.54 299.00
10 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 20.52 299.00
11 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 18.26 257.00
12 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 18.03 252.00
13 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17.65 245.00
14 Anna PickováAnna Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 17.52 243.00
15 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 16.23 219.00
16 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15.04 197.00
17 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14.44 186.00
18 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13.65 172.00
19 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12.40 149.00
20 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12.32 148.00
21 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 11.69 136.00
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 44.82 512.00
2 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 43.88 499.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 40.15 444.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 36.29 389.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 27.86 269.00
6 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 27.19 260.00
7 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 24.50 223.00
8 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 22.40 194.00
9 Tomáš GloserTomáš Gloser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 20.02 162.00
10 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 19.56 155.00
11 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18.32 139.00
12 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 15.03 96.00
13 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14.06 83.00
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 9.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 60.50 398.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 51.30 319.00
3 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 49.54 304.00
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 46.46 278.00
5 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 44.03 258.00
6 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 43.96 257.00
7 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 40.12 225.00
8 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 39.61 221.00
9 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 38.02 208.00
10 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 36.44 195.00
11 Adam StoszekAdam Stoszek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 35.96 191.00
12 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 34.94 183.00
13 Matěj ČečkaMatěj Čečka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 34.57 180.00
14 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 34.11 176.00
15 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 32.85 166.00
16 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 32.55 164.00
17 Tomáš KrálovecTomáš Královec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 28.32 130.00
18 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 27.27 122.00
19 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 27.21 121.00
20 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 25.64 109.00
21 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 24.88 103.00
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 1 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 51.44 497.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 48.61 462.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 46.85 440.00
4 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 40.14 357.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 37.83 329.00
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 37.07 320.00
7 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 35.85 305.00
8 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 34.83 293.00
9 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 33.33 275.00
10 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 33.12 272.00
11 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 31.90 258.00
12 Nella VejsováNella Vejsová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 30.42 240.00
13 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 29.58 230.00
14 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 29.48 229.00
15 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 29.22 226.00
16 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 26.24 191.00
17 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 25.82 186.00
18 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 24.36 170.00
19 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 22.55 149.00
Celkem 19 závodníků
Skupina 2 (ne, 10.10.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 38.74 340.00
2 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 38.60 338.00
3 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 37.21 321.00
4 Sofie JandováSofie Jandová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 36.12 308.00
5 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 30.68 243.00
6 Ema KoutnáEma Koutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 29.95 234.00
7 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 29.80 233.00
8 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 27.01 200.00
9 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 26.71 197.00
10 Dorota NovotnáDorota Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 26.47 194.00
11 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 25.87 187.00
12 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 24.42 170.00
13 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 22.50 148.00
14 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 22.02 143.00
15 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 20.46 126.00
16 Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19.69 117.00
Celkem 16 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2384
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2153
3 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1999
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1441
5 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1218
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1207
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1081
8 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0939
9 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0934
10 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0896
11 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0845
12 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0782
13 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0777
14 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0763
15 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0724
16 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0719
17 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0682
18 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0622
19 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0595
20 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0557
21 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0280
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Rybáček Tomáš DCOST 2. Lánský Jakub DCOST 3. Zolman Filip JAROM Přebor ČOS: 1. Zolman Filip JAROM 2. Kulička Pavel HKRAL 3. Čečka Matěj HKRAL
Celkem 21 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 2712
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2565
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2270
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2229
5 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2148
6 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2029
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1980
8 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1979
9 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1953
10 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1835
11 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1810
12 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1730
13 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1705
14 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1695
15 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1641
16 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1541
17 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1528
18 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1510
19 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1480
20 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1470
21 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1470
22 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1468
23 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1311
24 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1298
25 Anna NovákováAnna Nováková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1283
26 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1262
27 Sofie JandováSofie Jandová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1231
28 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1207
29 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1194
30 Ema KoutnáEma Koutná 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1036
31 Tereza KábrtováTereza Kábrtová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1030
32 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0935
33 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0906
34 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0442
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Frejvaldová Martina DOBRU 2. Černovská Barbora HKRAL 3. Hocke Barbora JAROM Přebor ČOS: 1. Černovská Barbora HKRAL 2. Hocke Barbora JAROM 3. Dusová Bára HKRAL
Celkem 35 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4491
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3868
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3302
3 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3216
4 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3166
7 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2895
10 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2866
11 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2861
12 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2858
13 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2772
14 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2506
15 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2470
16 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2456
17 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2390
18 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2008
19 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1927
20 Sofie KábrtováSofie Kábrtová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1790
21 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1585
6 Natalie LorencováNatalie Lorencová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3010
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3010
9 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2870
8 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2870
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Šmídová Jana HKRAL 2. Tázlerová Anna JAROM 3. Součková Tereza JAROM Přebor ČOS: 1. Šmídová Jana HKRAL 2. Tázlerová Anna JAROM 3. Součková Tereza JAROM
Celkem 21 závodníků
čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1678
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0992
Celkem 2 závodníků
čtyřboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2239
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2062
Celkem 2 závodníků
čtyřboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2504
2 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1970
Celkem 2 závodníků
čtyřboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 1 závodníků
čtyřboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2014
Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 2 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5123
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4578
3 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4577
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3860
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3860
6 Jakub KarelJakub Karel 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3396
7 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3390
8 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3020
9 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2501
10 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2383
11 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2341
12 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2140
Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Pecina Adam HKRAL 2. Šulc Adam DCOST 3. Karel Jakub HKRAL Přebor ČOS: 1. Pecina Adam HKRAL 2. Karel Jakub HKRAL 3. Ježek David HKRAL
Celkem 13 závodníků