Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Martin (22. - 23. 5. 2021)
skok vysoký - Muži (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.89
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.92
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.80
skok vysoký - Junioři (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.71
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.83
skok vysoký - Ženy (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1.70
skok vysoký - Juniorky (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.58
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.61
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.64
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 1.58
skok o tyči - Muži (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4.25
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.15
skok o tyči - Junioři (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3.85
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.65
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.45
skok daleký - Muži (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.90
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.69
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6.43
skok daleký - Junioři (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.49
skok daleký - Dorostenci (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.26
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.43
skok daleký - Ženy (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.20
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.86
skok daleký - Juniorky (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.51
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.29
skok daleký - Dorostenky (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.11
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.33
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11.83
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.03
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.09
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.59
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.67
2 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.71
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.34
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.80
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.58
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.09
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.61
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.99
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.79
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.91
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.26
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.64
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.93
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.24
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.94
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 33.97
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 30.83
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 39.25
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.59
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.14
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.54
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.95
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 35.97
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31.78
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.33
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 46.35
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.03
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.10
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.72
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 22.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 23.5.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.77
1 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.75