Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B

Nýřany (9. 6. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 9.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 PB 46.86 11.00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 6 SB 39.73 9.00
3 Ondřej BrandOndřej Brand
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 39.60 8.00
4 Jáchym KaasJáchym Kaas
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 PB 36.81 7.00
5 Maik MählerMaik Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 4 PB 36.75 6.00
6 Tomáš JungTomáš Jung
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 2 SB 34.15 5.00
7 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 11 PB 32.53 4.00
8 Damian VálekDamian Válek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 SB 28.90 3.00
9 27 Vojta ZemanVojta Zeman
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 10 SB 28.21 2.00
10 Marek SlámaMarek Sláma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 5 PB 26.86 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 9.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 9 PB 43.17 11.00
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 17 PB 39.55 9.00
3 Anna KůrkováAnna Kůrková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 10 PB 39.43 8.00
4 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 2 PB 37.36 7.00
5 Monika ŠetlíkováMonika Šetlíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
09 14 PB 36.16 6.00
6 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 6 PB 33.20 5.00
7 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 5 PB 32.70 4.00
8 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 16 SB 32.55 3.00
9 11 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 SB 27.46 2.00
10 Barbora MíčováBarbora Míčová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 12 PB 27.02 1.00
11 10 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 3 PB 25.93
12 44 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
09 13 SB 25.30
13 21 Ema MaškováEma Mašková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 11 SB 24.87
14 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
08 15 SB 24.56
15 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 8 PB 23.80
16 Nikola KalinováNikola Kalinová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 7 PB 23.63
17 Daniela BeranováDaniela Beranová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 1 SB 23.43
Celkem 17 závodníků