Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mladšího žactva, sk.B

Nýřany (9. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.94 qA
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.50 qA
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 SB 09.56 qB
4 19 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.11
5 Jáchym KaasJáchym Kaas 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 10.35
6 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.93 qA
2 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.32 qA
3 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.55 qB
4 8 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.63 qB
5 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.88 qB
MS Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.6.2021 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.92 qA
2 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.35 qA
3 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.85 qB
4 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.98 qB
5 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.52
6 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.92 qA
2 5 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.93 qA
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 08.94 qA
4 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.32 qA
5 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.35 qA
6 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.50 qA
7 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.55 qB
8 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 SB 09.56 qB
9 8 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.63 qB
10 Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.85 qB
11 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.88 qB
12 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.98 qB
13 19 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.11
14 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 10.22
15 Jáchym KaasJáchym Kaas 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 10.35
16 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.52
17 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.56
18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.69

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 9.6.2021 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 SB 08.69 11.00
2 3 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.98 9.00
3 5 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.16 8.00
4 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.37 7.00
5 Maik MählerMaik Mähler 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.48 6.00
6 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.56 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 9.6.2021 - 17:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 SB 09.25 4.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.67 3.00
3 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 09.92 2.00
4 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.06 1.00
8 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Ondřej DlouhýOndřej Dlouhý 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 16:46) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.93
MS Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.94
MS Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.03
MS Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.16
MS Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.50
MS Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.64
MS Anna ŠimkováAnna Šimková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.51
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.16 qA
2 20 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 PB 09.00 qA
3 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.36
4 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 09.40
5 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 09.57
6 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.42
7 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.65 qA
2 12 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.06 qB
3 19 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.55
4 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.62
5 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.19
6 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.33
7 Nikola KalinováNikola Kalinová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 10.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.11 qB
2 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 09.23 qB
3 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.34
4 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.95
5 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.31
6 16 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 10.48
7 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 08.85 qA
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 09.02 qB
3 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 09.70
4 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.84
5 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 SB 10.13
6 11 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.70
7 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 12.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.88 qA
2 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.22 qB
3 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.33
4 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.39
5 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.07
6 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 10.40
7 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.28
2 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.38
3 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.55
4= Klára ŠimkováKlára Šimková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.80
4= Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.80
6 Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.26
2 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.61
3 30 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.90
4 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 10.53
5 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.71
MS Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (st, 9.6.2021 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.01 qA
2 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.14 qB
3 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.28
4 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 09.37
5 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 10.27
6 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 11.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.16 qA
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 08.65 qA
3 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 PB 08.85 qA
4 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.88 qA
5 20 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 PB 09.00 qA
6 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.01 qA
7 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 09.02 qB
8 12 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.06 qB
9 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 09.11 qB
10 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.14 qB
11 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.22 qB
12 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 09.23 qB
13 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.26
14 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.28
14 Anna KůrkováAnna Kůrková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.28
16 Anna PeleškováAnna Pelešková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 09.33
17 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.34
18 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.36
19 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 09.37
20 Sofia CristanchoSofia Cristancho 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.38
21 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.39
22 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 09.40
23 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.46
24 19 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.55
24 Klára ElgrováKlára Elgrová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 09.55
26 Karolína NováKarolína Nová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 09.57
27 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 09.61
28 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.62
29 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 09.70
30 Klára ŠimkováKlára Šimková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.80
30 Linda JanouškováLinda Janoušková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.80
32 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.84
33 30 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.90
34 Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 09.94
35 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.95
36 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 10.07
37 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 SB 10.13
38 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.19
39 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 10.27
40 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.31
41 Vendula KeszeliováVendula Keszeliová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.33
42 Eliška KnapováEliška Knapová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 PB 10.40
43 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 10.42
44 16 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 10.48
45 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 10.53
46 Nikola KalinováNikola Kalinová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 10.63
47 11 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.70
48 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.71
49 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.73
50 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.07
51 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 11.21
52 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.77
53 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 12.12

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 9.6.2021 - 17:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 08.16 11.00
2 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.67 9.00
3 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 SB 08.80 8.00
4 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 09.01 7.00
5 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.12 6.00
6 20 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 9.6.2021 - 17:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 SB 08.92 4.00
2 12 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 SB 09.04 3.00
3 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.16 2.00
4 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 SB 09.17 1.00
5 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 09.23
6 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.16
Celkem 6 závodníků