Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského, Karlovarského a jihočeského kraje všech kategorií v dlouhých překážkových bězích - OPEN

Plzeň (9. 6. 2021)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(st, 9.6.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 39.64
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 42.08
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 42.17
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 44.82
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(st, 9.6.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 43.79
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.08
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 46.63
4 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 47.69
5 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.77
6 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 52.73
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(st, 9.6.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 4:41.86
2 335 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:42.35
3 391 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 5:00.00
4 17 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 5:29.67
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(st, 9.6.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 446 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 5:12.24
2 383 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:51.91
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(st, 9.6.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 144 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 6:26.76
2 271 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 6:32.48
3 298 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 6:37.01
4 273 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 7:15.56
5 299 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 7:25.69
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(st, 9.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 321 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 7:18.27
2 474 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 7:49.99
3 118 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 7:51.09
4 322 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 7:52.18
5 112 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 7:53.60
6 223 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 7:54.00
7 398 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 7:54.51
8 191 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 7:55.23
9 407 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 8:17.59
10 54 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 8:59.49
11 309 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12 9:29.46
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Muži

(st, 9.6.2021 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 277 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 09:31.01
2 296 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09:37.97
3 286 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09:48.85
4 281 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09:49.00
5 287 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09:57.89
6 4 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10:53.92
7 295 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 6 11:23.59
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(st, 9.6.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 250 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:01.23
2 272 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10:06.94
3 289 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 10:09.96
4 297 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10:30.14
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(st, 9.6.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 444 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 12:22.69
2 339 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 12:43.36
3 328 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 12:57.29
Celkem 3 závodníků