Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II.kolo OMD mužů žen

Sušice (12. 6. 2021)

skok daleký - Muži

(so, 12.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 9 6.47 +2.3 m/s 5.17 +1.8 m/s 6.47  2,30 5.08  0,80 5.13  3,00 6.47 5.17  1,80 5.32  3,80 5.38  2,90 11.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 8 PB 6.34 +0.3 m/s 6.34  0,30 6.17  2,60 6.10  2,80 6.34 - - 6.31  3,90 9.00
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 14 5.80 +4.7 m/s 5.59 +1.4 m/s 5.61  2,30 5.59  1,40 5.14  2,40 5.61 5.80  4,70 5.43  1,00 5.78  3,70 8.00
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 SB 5.75 +1.9 m/s - 5.58  1,80 5.30  1,20 5.58 5.58  1,90 5.75  1,90 - 7.00
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 13 5.75 +2.6 m/s 5.45 +0.3 m/s 4.95  1,10 5.41  2,80 5.45  0,30 5.45 5.53  4,20 4.95  2,30 5.75  2,60 6.00
6 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 5.75 +5.2 m/s 5.47 +1.5 m/s 5.75  5,20 5.47  1,50 - 5.75 5.00
7 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 5.74 +1.3 m/s 5.21  2,60 5.69  1,40 5.45  0,90 5.69 - 5.74  1,30 5.50  3,80 4.00
8 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 6 5.63 +4.5 m/s 5.47 +1.3 m/s 5.18  6,30 5.36  2,90 5.47  1,30 5.47 5.39  3,90 5.48  3,60 5.63  4,50 3.00
9 34 Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
86 4 SB 5.42 +1.7 m/s 5.36  4,30 5.42  1,70 4.93  2,20 5.42 2.00
10 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 12 5.35 +3.2 m/s - - 5.35  3,20 5.35 1.00
11 Pavel KarasPavel Karas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 5.13 +2.6 m/s 5.13 +0.3 m/s 5.13  2,60 - 5.13  0,30 5.13
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10 DNS
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 DNS
MS Viet Tung LeViet Tung Le
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
00 1 PB 5.21 +1.6 m/s 4.77  2,70 5.21  1,60 5.19  1,10 5.21
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 12.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola KřížováNikola Křížová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 4.98 +3.1 m/s 4.71 +1.3 m/s 4.53  1,40 4.98  3,10 4.43  3,30 4.98 4.57  2,90 4.71  1,30 - 11.00
2 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 4.95 +2.4 m/s 4.95  2,40 x x 4.95 x 4.95  2,50 x 9.00
3 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 4.92 +0.4 m/s 4.67  1,10 x x 4.67 x 4.92  0,40 x 8.00
4 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 15 4.85 +1.3 m/s 4.62  1,80 4.39  2,40 4.23  1,50 4.62 4.59  2,90 4.65  1,90 4.85  1,30 7.00
5 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 4.80 +0.9 m/s 4.80  0,90 4.47  0,40 - 4.80 4.65  2,40 4.52  2,30 4.68  0,90 6.00
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 12 4.71 +1.7 m/s 4.70  2,50 4.34  1,40 4.30  2,80 4.70 4.64  3,70 4.56  0,20 4.71  1,70 5.00
7 46 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 13 4.69 +2.5 m/s 4.53 +1.0 m/s 4.53  1,00 4.38  1,60 4.43  3,30 4.53 x x 4.69  2,50 4.00
8 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 14 4.56 +4.1 m/s 4.45 +1.6 m/s 4.22  1,10 4.45  1,60 4.43  2,40 4.45 4.41  3,70 x 4.56  4,10 3.00
9 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 4.39 +2.3 m/s 4.27 +1.7 m/s 4.39  2,30 4.27  1,70 4.34  2,30 4.39 2.00
MS Klára JavorskáKlára Javorská
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
08 11 4.00 +2.4 m/s 3.62  3,00 2.79  2,70 4.00  2,40 4.00
11 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 9 3.95 +2.2 m/s 3.95  2,20 x 3.88  2,30 3.95 1.00
12 Nella DvořákováNella Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 3.93 +0.6 m/s 3.93  0,60 3.77  0,40 - 3.93
13 43 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5 3.54 +2.9 m/s - 3.40  2,50 3.54  2,90 3.54
14 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 8 2.91 +2.1 m/s 2.91  2,10 x x 2.91
Celkem 14 závodníků