Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Nové Město nad Metují

Nové Město nad Metují (2. 6. 2021)

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 13.49
2 Natálie ŠkodováNatálie Škodová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 13.00
3 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 12.50
4 Aneta DlutkováAneta Dlutková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 11.00
5 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 10.80
6 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 10.10
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 11.40
8 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 09.55
9 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 09.30
10 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 08.76
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 25.55
2 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 21.25
3 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 14.98
4 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 13.04
5 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 09.00
6 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 08.50
7 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 07.71
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 15.20
2 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 12.10
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 2.6.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 21.90
2 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 19.41
3 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 18.50
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 13.43
5 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 13.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 2.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 49.00 -
2 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 45.27
3 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 PB 43.90 -
4 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 42.80 -
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 PB 40.73 -
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 40.90
2 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 38.30
3 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 35.48
4 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 34.40
5 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 22.30
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ŠkodováNatálie Škodová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 25.80
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 24.80
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 24.78
4 Anna PetráčkováAnna Petráčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 24.73
5 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 22.12
6 Aneta DlutkováAneta Dlutková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 21.00
7 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 PB 20.00
8 Kateřina ErbanováKateřina Erbanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 19.50
9 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 18.74
10 Natálie PaarováNatálie Paarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 PB 18.56
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 2.6.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 38.02
2 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 25.75
3 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 24.50
4 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 PB 16.06
5 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 PB 14.00
6 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 PB 13.42
7 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 PB 09.16
8 Jiří ZáhrobskýJiří Záhrobský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 PB 08.50
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 2.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Claudie UlichováClaudie Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 26.02
2 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 18.40
3 Michaela RydlováMichaela Rydlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 PB 16.80
4 Amálie ŠpatenkováAmálie Špatenková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 PB 15.10
5 Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 PB 11.75
Celkem 5 závodníků