Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

ATLETI SPOLU - Praha - DUKPR

Praha (2. 6. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:40) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 07.69
2 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.92
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.67
4 51 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.96
5 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.29
6 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.37
7 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:40) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.75
2 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.15
3 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.62
4 Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.78
5 Leon KrejčíkLeon Krejčík 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 16:40) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.12
2 5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.45
3 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.29
4 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 07.69
2 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.92
3 49 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.12
4 5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.45
5 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.67
6 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.75
7 51 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.96
8 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.15
9 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.29
9 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.29
11 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.37
12 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.50
13 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.62
14 Tobiáš ČepelákTobiáš Čepelák 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.78
15 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.28
16 Leon KrejčíkLeon Krejčík 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.51

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.08
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.13
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.41
4 Adéla SolárováAdéla Solárová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 08.64
5 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.64
6 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.69
7 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.79
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.89
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.90
3 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.95
4 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.09
5 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.15
6 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.32
7 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.41
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.98
2 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.38
3 14 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.38
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.38
5 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.45
6 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 2.6.2021 - 16:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Liana OndášováLiana Ondášová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.28
2 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.47
3 Ella Amálie KrautováElla Amálie Krautová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.52
4 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.63
5 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.86
6 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.09
7 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.26
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.08
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.13
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.41
4 Adéla SolárováAdéla Solárová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 08.64
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.64
6 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.69
7 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.79
8 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.89
9 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.90
10 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.95
11 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.98
12 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.09
13 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.15
14 Liana OndášováLiana Ondášová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.28
15 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.32
16 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.38
16 14 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.38
16 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.38
19 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.41
20 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.45
21 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.47
22 Ella Amálie KrautováElla Amálie Krautová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.52
23 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.63
24 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.86
25 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.08
26 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.09
27 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.26

100 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 16:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.49
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 11.53
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.80
4 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.98
5 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 Bez registraceBez registrace 6 12.45
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 16:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 13.03
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 13.24
3 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 13.39
4 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 13.44
5 Sofia ChimorodaSofia Chimoroda 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.54
2 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.94
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.00
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.88
5 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 13.03
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 13.24
3 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 13.39
4 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 13.44
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 13.54
6 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.94
7 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.00
8 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.88
9 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.95
10 Sofia ChimorodaSofia Chimoroda 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.07

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.41
2 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.72
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 20.83
4 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.78
5 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 17:40) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54
2 Oliver VaňhaOliver Vaňha 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.55
3 4 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.74
4 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.03
5 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.41
2 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.72
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 20.83
4 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.54
5 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.78
6 Oliver VaňhaOliver Vaňha 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.55
7 4 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.74
8 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.79
9 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.03
10 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.75

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 19.61
2 4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 19.85
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 20.04
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 20.54
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 20.85
6 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 21.05
7 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.34
8 Adéla SolárováAdéla Solárová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 21.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 17:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.19
2 Natálie PaškevičováNatálie Paškevičová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.32
3 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.84
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.99
5 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 23.47
6 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.81
7 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 2.6.2021 - 17:35) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.34
2 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.44
3 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.13
4 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.41
5 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.09
6 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.24
7 Ella Amálie KrautováElla Amálie Krautová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 19.61
2 4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 19.85
3 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 20.04
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 20.54
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 20.85
6 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 21.05
7 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.34
7 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.34
9 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.44
10 Adéla SolárováAdéla Solárová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 21.45
11 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.13
12 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.19
13 Natálie PaškevičováNatálie Paškevičová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.32
14 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.41
15 Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.84
16 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.99
17 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.09
18 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.24
18 Ella Amálie KrautováElla Amálie Krautová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.24
20 Denisa KropáčkováDenisa Kropáčková 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 23.47
21 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.81
22 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.88

200 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 17:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 23.23
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 23.62
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 23.86
4 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 23.92
5 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 24.84
6 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 Bez registraceBez registrace 3 24.86
7 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.37
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy

(st, 2.6.2021 - 17:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.87
2 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 27.32
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 27.47
4 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.61
5 Johanka ČastvajováJohanka Častvajová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 31.43
6 Sofia ChimorodaSofia Chimoroda 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.44
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(st, 2.6.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.13
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.20
3 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 54.84
4 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.13
5 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 57.47
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy

(st, 2.6.2021 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 59.15
2 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 59.49
3 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 60.94
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 63.33
5 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 65.61
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 1:53.81
2 35 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 1:54.68
3 34 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:02.34
4 36 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.45
5 43 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:16.85
6 49 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:18.59
7 45 Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 2:20.07
8 41 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:22.99
9 17 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:23.05
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 44 Adam KonečnýAdam Konečný 05 Bez registraceBez registrace 1 2:26.68
2 5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:29.58
3 45 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:31.39
4 51 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:31.49
5 49 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:40.40
6 4 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:50.03
7 6 Eduard RundtEduard Rundt 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:57.87
8 47 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:59.17
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 39 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 1:53.81
2 35 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 1:54.68
3 34 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:02.34
4 36 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.45
5 43 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:16.85
6 49 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:18.59
7 45 Jan ŠkardaJan Škarda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 2:20.07
8 41 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:22.99
9 17 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:23.05
10 44 Adam KonečnýAdam Konečný 05 Bez registraceBez registrace 1 2:26.68
11 5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:29.58
12 45 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:31.39
13 51 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:31.49
14 49 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:40.40
15 4 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:50.03
16 6 Eduard RundtEduard Rundt 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:57.87
17 47 Adam BukovskýAdam Bukovský 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:59.17

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:25.88
2 7 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 2:29.49
3 5 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:35.74
4 4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:35.98
5 9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:36.59
6 6 Šárka FlachsováŠárka Flachsová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.06
7 1 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:44.73
8 2 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:46.26
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 PB 2:32.99
2 10 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:41.24
3 17 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:45.70
4 13 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:47.60
5 12 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:53.63
6 15 Hermína PennigerováHermína Pennigerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.96
7 14 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:55.32
8 11 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 2:55.33
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:25.88
2 7 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 2:29.49
3 34 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 PB 2:32.99
4 5 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:35.74
5 4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:35.98
6 9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:36.59
7 6 Šárka FlachsováŠárka Flachsová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.06
8 10 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:41.24
9 1 Nikol SucháNikol Suchá 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:44.73
10 17 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:45.70
11 2 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:46.26
12 13 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:47.60
13 12 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:53.63
14 15 Hermína PennigerováHermína Pennigerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:54.96
15 14 Bára ŠenkyřováBára Šenkyřová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:55.32
16 11 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 PB 2:55.33

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 2.6.2021 - 17:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 17:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 15.90
2 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.62
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(st, 2.6.2021 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 16.23
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 16.87
3 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 16.91
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci

(st, 2.6.2021 - 18:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 34.83
Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Celkem 2 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 18:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 32.39
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.02
3 5 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 34.20
4 9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 35.05
5 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 35.52
6 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 36.58
Poznámky:
Neregulérní běh - o překážku méně
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 2.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 41.26
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.31
3 43 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 42.28
4 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 2.6.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.78
2 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 45.07
3 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.19
4 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 41.26
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.31
3 43 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 42.28
4 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 42.29
5 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.78
6 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 45.07
7 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.19
8 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 49.37

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

(st, 2.6.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.68
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 47.00
3 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 49.02
4 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 54.40
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 2.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HradskáAneta Hradská
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
04 1 SB 37.49
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 PB 27.48
3 Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 SB 21.30
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 2.6.2021 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 SB 28.75
2 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3 PB 28.28
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 6 PB 28.24
4 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 5 PB 24.98
5 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 24.92
6 2 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 PB 17.95
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 2.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 41 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 PB 35.36
2 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 PB 31.38
3 17 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3 PB 28.62
4 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 28.33
5 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 PB 25.93
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 2.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub GregerJakub Greger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 1 PB 23.51
2 David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 PB 23.19
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 2.6.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1 PB 49.20
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 2.6.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HoudekKryštof Houdek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 2 PB 51.31
2 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 4 PB 45.55
3 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 6 PB 33.83
4 Oliver VaňhaOliver Vaňha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 5 PB 32.90
5 David ZelendaDavid Zelenda
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
09 7 PB 31.61
6 Hugo HadačHugo Hadač
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 PB 30.69
7 Leon KrejčíkLeon Krejčík
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 3 PB 27.11
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 2.6.2021 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 4 PB 42.66
2 Michaela VčelišováMichaela Včelišová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 10 PB 33.00
3 Jana StudničkováJana Studničková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 7 PB 31.91
4 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1 PB 26.23
5 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 PB 24.15
6 Žaneta KrálováŽaneta Králová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 3 PB 22.88
7 Valerie VychodilováValerie Vychodilová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 11 PB 20.88
8 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
09 6 PB 20.82
9 Andrea SvatošováAndrea Svatošová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 8 PB 20.80
10 Vanda NeumannováVanda Neumannová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 5 SB 19.95
Celkem 10 závodníků